Bitcoin Forum
June 13, 2024, 05:05:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: belki bir gün zengin oluruz diye hangi çöp coinleri topluyorsunuz?  (Read 472 times)
tereddut
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
July 20, 2018, 05:26:22 PM

madenci desteği olan coinleri rahatlıkla elinizde bulundurabilirsiniz ki en azından ben öyle yapıyorum şuan raven dipde ve neredeyse çöp fiyatında elimden geldiğince sayıyı arttırıyorum inanıyorum ki zengin edecek bir gün
Atademir
Jr. Member
*

Activity: 87
Merit: 1

View Profile
July 20, 2018, 07:53:29 PM

Zamanında herkesin çöp dediği verge çok sağlam kazandırmıştı. Bu piyasada neyin ne olacağı belli olmuyor o yüzden araştırıp güvendiklerinizi hold eğer birde varsa ledger desteği, at içine bekle 2 yıl. Açtığında hayatını yaşarsın.
bataklik
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
July 20, 2018, 07:57:34 PM

boğa dönemini örnek alarak bir çok coini mine ediyorum bakalım ya faturadan batarız yada bu coinlerden çıkarız. nasıl mantık ama
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 20, 2018, 08:16:52 PM

Acaba qlink tek bu çöp coin kategorisine girer mi? Düştükçe düşüyor. BTC nin son tecavüzü fena oldu. Ortalama düşürmek için fırsat buldukça alıyorum. Artık alımı bitirdim. Şimdi yükselmesini bekleyeceğim
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 545
Merit: 124

View Profile
July 20, 2018, 08:20:18 PM

Acaba qlink tek bu çöp coin kategorisine girer mi? Düştükçe düşüyor. BTC nin son tecavüzü fena oldu. Ortalama düşürmek için fırsat buldukça alıyorum. Artık alımı bitirdim. Şimdi yükselmesini bekleyeceğim
sende amma para varmış Hasyutlu kardeşim. Qlink her düşüşünde almaya G. Soros un serveti bile yetmez  Grin Cheesy
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
July 20, 2018, 08:22:41 PM

Çölde su arasam ütü bulurum Voltronu oluştursak götü olurum. Haliyle elime geçen her çöp coini Ethereuma çevirip garanti olarak soteye yatıyorum. Şimdiye kadar sattıklarım uçtu satmadıklarım öldü. Arasını bulamadım nedense Cheesy

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 20, 2018, 09:37:10 PM

Bana göre çöp coinler ile uğraşmak istiyorsanız bu kısa vadede olması lazım aksi durumda uzun vadede birçok coinin ismi bile unutulacak

benim.dnya
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 20, 2018, 09:37:26 PM

Hiç bir coini çöp olarak görememek lazım tamam harbiden çöp olanları var ama bazen dediğin gibi bir yıl sonra cüzdanını açığınında güzel paralara denk gelebilliyor.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
July 20, 2018, 09:45:21 PM

Saçma sapan coinler saçma sapan zamanlarda yine saçma sapan pumplar yapabiliyorlar bazen böyle durumlar denk geliyor bazen ama nadiren
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
July 20, 2018, 09:59:26 PM

cobinhood un ismi güzel bir ara bundan tutmak istiyordum ama vaz geçtim, çünkü ona para buna para derken para bitti bizde de, şalvar bank değil ki bu

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
The Fulcrum
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
July 20, 2018, 10:02:14 PM

bazen öyle bir zaman geliyor ki saçma denilen çöp bundan birşey olmaz denilen coinden çok iyi karlar edilebiliyor tamamen şans olduğunu düşünüyorum.
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1490

View Profile
July 20, 2018, 10:21:29 PM

Zaman zaman günde birkaç saat ayırıp airdroplara katılıyorum. Birkaç yıl dokunmadan tutup az da olsa ek gelir sağlayabileceğimi düşünüyorum. Genelde borsaya bile gitmiyorlar Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
July 20, 2018, 10:24:48 PM

Bu piyasada neyin ne olacağını bilemezsiniz. Yani çöp dediğiniz bir bakmışsın pump yemiş. Bir anda binlerce lira kazanabilirsin. Ben ondan dolayı cüzdanda tutuyorum. 100 lira burada kimseyi ne zengin eder ne de fakir. Onun için satmanın mantığı yok diye düşünüyorum.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
July 20, 2018, 10:28:59 PM

ben valla biraz biraz eth tutuyorum ama öyle 5 tane bile değil hocam, işte anca 1-2 tane var yok, ama umutluyum
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
July 20, 2018, 10:45:39 PM

Geçtiğimiz yıl gibi bir boğa sezonuna denk gelirsek çöp falan farketmez, illaki altcoinlerin çoğunda farklı oranlarda da olsa yükselişler olur ancak sütten ağzı yansn yoğurdu üfleyerek yiyor ve 2018 başı bir çok yatırımcı için acı bir tecrübe oldu. Geçen yıl hemen hepsi kazandırmıştı ama artık şanslı olan kazanır çöp coinlerden.

evet hocam zaten insanları celbeden de bu olmuştu, insanlar ne alsa artıyordu ne alsa artıyordu, bir türlü sonu gelmiyordu, bu yüzden bu düşüşleri de yaşıyoruz bence
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
July 21, 2018, 12:34:36 AM

valla ilerde beni  zwngin edermi bilmiyorum ama ethere çok güveniyorum onun dışında icon var en güvendiğim coinlerin içinde belki bigün 20 30 dolar olur diye bekliyorum ama bu gidişat morallerimizi bozmuyor değil tabi.bunlar dışında icodan girdiklerim var bikaç tane zararda satmaya elim varmıyor onları bekletiyorum
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 21, 2018, 04:27:12 AM

Ekip o kadar düşüşe ve engele rağmen kaçıp gitmedi.
En başından satıp kaçabilirlerdi.
Tabiki btwden bahhsediyorum Smiley
BİTWHITE
Miktar 52k
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
July 21, 2018, 06:14:17 AM

2 yıldır tuttugum bytecoin madencilik yaptığım zamanlardan ozamandan bu zamana 30x gördü ama satamadık Grin

Pirl masternode için 2gb kartlarım mining yapıyor şu aşamada 8.000 civarı pirl'im var. 2-3 doları görürse güzel olur.

Bytecoin
Pirl
Ellaism
Whale
Raven
Clo
Akroma

Hepsini mining ile topladım bazende ether kazıp borsadan aldım.
Toplamda şu an güncel değeri 2700 dolar civarında çöp coinlerim var 10x yapması ümidi ile beklemeye devam  Smiley
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
July 21, 2018, 07:22:47 AM

Ben katılabileceğim her şeye katılıp gelen ne varsa elimde tutuyorum satmıyorum. İlerleyen zamanda yüzde yirmisi tutsa bile güzel paralar kazandırır. Hold devam her şeye.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
cayircimen
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
July 21, 2018, 07:33:00 AM

demekki bu düşünceye sahip kişi birtek ben değilmişim Cheesy
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: