Bitcoin Forum
June 27, 2024, 10:32:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: TCMB Şakkadak 10 Milyar$ Piyasaya Sürerse Ne Olur?  (Read 638 times)
klarnetcijamie
Newbie
*

Activity: 148
Merit: 0

View Profile
August 04, 2018, 07:24:12 PM

Merkez Bankası toplam rezervi 110 milyar dolar civarında.aslında yapılabilir diyorsun ama işte geriye koymak öyle kolay olmuyor..
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
August 04, 2018, 10:11:18 PM

ABD'den Türk ekonomisini sarsacak tasarılar devam ediyor, şimdide ülkemize uygulanan vergiler ile ilgili bir düzenlemeden söz ediliyor, şaşırdılar iyice.
munhunbe
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 04, 2018, 11:36:48 PM

Türkiye devletinin şuanda kıpırdayacak hali kalmadı, eğer pat diye 10 milyar dolar sürerse piyasaya devlet zor durumda kalır. Gerçi o kadar miktarı piyasaya sürmekte yiğitlik ister.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
August 05, 2018, 12:22:59 PM

Sınırlı kaynaklarla sınırlı müdahale olabilir, sınırsız döviz rezervi olmadığı için ihale ile piyasaya salına döviz miktarı kısıtlı, daların ateşini düşürmek için faiz artışı seçeneğinin de sınırı var, yoksa herkes faiz yükseltip dolar satıp piyasanın ateşini düşürüverirdi.
karl.bomonti
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
August 05, 2018, 01:11:41 PM

Erdoğan bundan önceki doları bozdurun dediği zaman dolar 3.70 tlydi. Onun hayal dünyasına göre biz dolarları bozdurunca 3 e kadar gerileyecekti sonra ne oldu? 5 e çıktı. bizimki hala aynı çözüm yolunda.

Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar beklemek ahmaklıktır.
(Einstein)
gamzeeekeskinn
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
August 06, 2018, 04:28:47 PM

az önce şakkadanak 2.2 milyarı soktu piyasaya bakalım piyasaya etkisi nasıl olacak Grin  bir şakkadanağa daha ihtiyaç duyulabilir.  Grin
taseron.isci
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
August 06, 2018, 04:30:07 PM

az önce şakkadanak 2.2 milyarı soktu piyasaya bakalım piyasaya etkisi nasıl olacak Grin  bir şakkadanağa daha ihtiyaç duyulabilir.  Grin

ahaha soktuğunu duyanlar piyasaya dolar düşmüş diye bir anda çöktüler. dolar yine yükseldi  Grin artık ağlanacak halimize sadece gülebiliyoruz.

marcar
Full Member

Activity: 251
Merit: 100

View Profile
August 06, 2018, 08:21:22 PM

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası piyasaya döviz sunamadığını bugün kanıtladı. ROM oranını düşürerek yapmaya çalıştığı müdahale ters tepti. Dolar kuru artmaya can yakmaya başladı. 10 milyar dolar z para değil şakkadak olmaz bu işler.
diyetisman
Member
**

View Profile
August 06, 2018, 10:43:13 PM

Hocam yüz ifadesi aslında ne güzel anlatıyor her şeyi bu ülkeye bu tarz hocalarımız ekonomi bakanı yapılsa belki bir umut olacak ama damat değil maalesef Sad
clementoniiiiii
Newbie
*

View Profile WWW
August 07, 2018, 07:21:54 AM

Bu ülkeden pek bir şey olacağını sanmıyorum fikrini önemli bulup televizyona insanların karşısına çıkarılan adama bakar mısınız?
elithamal
Member
**

Activity: 210

View Profile
August 07, 2018, 07:38:39 AM

yalnız olur olmaz dediği yerdeki konular farklı. Uzun videosunu izledim şak 10 milyon dolar dediğinde adam konusmaya devam ediyor. yani özgür demirtaşın olmaz dediği konu başka.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
August 07, 2018, 07:46:43 AM

yalnız olur olmaz dediği yerdeki konular farklı. Uzun videosunu izledim şak 10 milyon dolar dediğinde adam konusmaya devam ediyor. yani özgür demirtaşın olmaz dediği konu başka.

sen trol videoları falan izlemiş olabilir misin? şakkadanak 10 + 10 + 10 salarım diyor sonra moderatör özgür hocaya dönüp çare olur mu diye soruyor.

ubeyd.y
Newbie
*

View Profile WWW
August 07, 2018, 08:31:23 AM

uzun videosunu bende izledim piyasaya 10+10+10 milyar dolar salarız piyasa ne oluyor lan demekki bunların güvendiği bir şey var şeklinde konuştuktan sonra özgür demirtaş tam olarak buna olmaz öyle bir şey kartlar açık iken blöf yapılmaz şeklinde açıklıyor.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
August 07, 2018, 09:10:55 AM

Sonra hazine de merkez bankası rezervleri de tam takır kuru bakır kalır. Ödeme yapamaz hale geliriz hadi bu neyse de dışarıdan hiçbir şey alamayız. E kendi kendine yetebilen bir ülke de olmadığımıza göre. Allah yardım etsin.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
August 07, 2018, 09:32:33 AM

bir şey olmaz hocam, bizimkiler alışık vatanın her şeyini satmaya , tecrübeliler, satarlar ne var ne yok gene yabancılara bir orta yol bulunur
cubukkraker
Jr. Member
*

Activity: 74
Merit: 1

View Profile WWW
August 07, 2018, 09:34:23 AM

10 milyar doları geçtim 100 milyar dolar sürsen bile bir bok olmaz. apple şirketi olmuş 1 trilyon$ biz 10 milyar dolar ile ülke ekonomisini düzeltmeye çalışıyoruz.

TREEBLOCK.io   //   TOKEN GENERATING EVENT
▶▶▶▶▶▶▶▶▶▶   ICO is LIVE  》 JOIN NOW!   |■■■
elithamal
Member
**

Activity: 210

View Profile
August 07, 2018, 09:52:46 AM

sen trol videoları falan izlemiş olabilir misin? şakkadanak 10 + 10 + 10 salarım diyor sonra moderatör özgür hocaya dönüp çare olur mu diye soruyor.

işte ben de ondan bahsediyorum troll değil videodaki kesilmiş onu anlatmaya calısıyorum ben. Uzun versiyonunu da izledim adam ondan sonra farklı konulara geçiyor çare olur mu diye sorduğu da şakkadanak değil , uzun videosunu izle ne demek istediğimi anlarsın.

A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
August 13, 2018, 06:54:24 PM

Yaptı bugün 10 milyar tl 3 milyar usd 3 milyar tl değerinde altın. karşılıklarda indirim yapan tcmb başlıktan haberdar oldu sonunda. alınan sert önlemler ile piyasanın ateşi alındı ama nereye kadar bakalım önümüzdeki günler neticeyi belli edecek.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
cerezcikansiz
Newbie
*

View Profile WWW
August 13, 2018, 09:23:45 PM

merkez bankasının rezervi 12 milyar dolara düşer ve bir sonraki şakkadanak için çok dikkatli davranmamız gerekir. Grin
skscengeng
Member
**

Activity: 308

View Profile
August 13, 2018, 09:38:46 PM

Dolar %5 düşer ertesi gün %10 çıkar böyle saçma sapan hamlelerle doları düşürmeye çalışan profesörlerin olması ne kadar kötü bir yolda ilerlediğimizin göstergesi  Huh
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: