Bitcoin Forum
May 10, 2024, 06:49:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Presearch Arama Motoru İle Arama Yaparak Token Kazanma  (Read 155 times)
felixesteban (OP)
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
July 21, 2018, 01:54:47 AM

Sonunda bu da oldu. Presearch adında açık kaynak kodlu ve merkezi olmayan bir altyapıya sahip bir arama motoru, yapılan arama başına kullanıcılarına ödül olarak kendi tokenını veriyor. Günde maximum 8 free token kazanma limiti var ki bunun için arama motorunun 32 defa kullanılması gerekiyor. Coinmarketcap’te şuanki fiyatı  0,120896 dolar olarak gözüküyor. Yani kabaca bir gündeki kazanç 1 doları buluyor. Bu arada ocak ayındaki boğa döneminde fiyatı 0,80 dolarmış. Tabii öncelikle siteye üye olunması gerekiyor, kayıt olduktan sonra yapılan aramalar için gelen tokenlar bakiye olarak sayfada gözüküyor. İstenirse Google arama motoru Presearch sitesi üzerinden girilerek kullanılabiliyormuş ayrıca. Ben şahsen deneyip kullanmadım ama belki denemek isteyenler olacaktır. Bu yüzden burada paylaşmaya karar verdim.
Site linki: https://www.presearch.org/login

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 21, 2018, 04:25:34 AM

Bunun yandexin yaptığı formdan ne farkı var ki.
O daha fazla veriyor sanırım Smiley)
Bu boş işleri bırakıp sağlam bişeyler yapsalar daha iyi olur.
Arama motoruna ihtiyaç yokki
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
July 21, 2018, 07:57:23 AM

Browser olarak kullanılan ve bu formatta ödüllendirmeler yapan başka tarayıcılar da var. Brave tarayıcısı da onlardan birisi.
dagdann
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile WWW
July 21, 2018, 09:53:03 AM

popülerliğini arttırması için başka şeyler yapması gerek. ya da ödülü yükseltmesi. bu şekilde istediği popülerliği yakalayamaz.
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
September 11, 2018, 01:42:22 PM

piyasaların ölü olduğu şu günlerde boş vakti olanların veya değerlendirmek isteyenlerin işine yarar düşüncesiyle konuyu hortlatıyorum, bu arama motorunu ilk defa duyuyorum ve günde bir dolara yakın gelir şu anki kurlardan 200 tl.ye yakın bir tutar yapıyor ki çoğu kişinin değerlendirmek isteyeceği bir rakam bence. hergün yüzlerce arama yapıyoruz google da neden bir yandan da para kazanmayalım akmasa da damlar. ileride bir boğa sezonunda hold edilen tutarlar güzel rakamlara çıkabilir. gördüğüm kadarıyla borsada işlem de görüyor şu anda.

ek olarak proje veya token hakkında hiç bir ilgim ve bağım olmamasıyla birlikte video izledikçe token kazandıran ALX'i de değerlendirebilir isteyen arkadaşlar. sitesi: https://getalx.com/

ileride fos çıkar tokenleri göndermezlerse bana saydırmayın lütfen Smiley
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
September 11, 2018, 01:51:16 PM

Sonunda bu da oldu. Presearch adında açık kaynak kodlu ve merkezi olmayan bir altyapıya sahip bir arama motoru, yapılan arama başına kullanıcılarına ödül olarak kendi tokenını veriyor. Günde maximum 8 free token kazanma limiti var ki bunun için arama motorunun 32 defa kullanılması gerekiyor. Coinmarketcap’te şuanki fiyatı  0,120896 dolar olarak gözüküyor. Yani kabaca bir gündeki kazanç 1 doları buluyor. Bu arada ocak ayındaki boğa döneminde fiyatı 0,80 dolarmış. Tabii öncelikle siteye üye olunması gerekiyor, kayıt olduktan sonra yapılan aramalar için gelen tokenlar bakiye olarak sayfada gözüküyor. İstenirse Google arama motoru Presearch sitesi üzerinden girilerek kullanılabiliyormuş ayrıca. Ben şahsen deneyip kullanmadım ama belki denemek isteyenler olacaktır. Bu yüzden burada paylaşmaya karar verdim.
Site linki: https://www.presearch.org/login

Diyelim ki böyle bir şey yaptık. Çekim yapabilmemiz için belli miktar olmalı mı yoksa istediğimiz zaman kazandığımız miktarı çekebiliyormuyuz? Bunun için illaki cüzdan mi olmalı yoksa borsaya çekebiliyormuyuz
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
September 11, 2018, 09:37:00 PM

Tabi ki kazanç miktarı önemli ayrıca ödeme yapıyor ise neden değerlendirilmesin ki. Arama motorlarını zaten kullanıyoruz. Daha fazla kazanmak isteyen için çareler tükenmez elbet  Wink
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
September 11, 2018, 09:54:09 PM

Baktım minimum çekimi 1000 yapmışlar . Günde 1.5 token kazandığınız 667 günde minimum seviyeye ulaşıyorsunuz. O vakte kim öle kim kala . Ayrıca kazanılan para günlük 1 lira bile değil güncel kurdan

Pages: [1]
  Print  

Jump to: