Bitcoin Forum
May 27, 2024, 07:44:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Atatürk'e hakaret eden provokatör gözaltına alındı  (Read 276 times)
archipelago
Jr. Member
*

Activity: 119
Merit: 2

View Profile
July 23, 2018, 01:14:55 PM

serbest bırakılacak direk, türkiyede hukuk böyle..
nasıl bir orospuysa atatürk olmasaydı elin fransızının italyanın o başındakini götüne sokacağını akıl edemiyor..yazık cidden
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
July 23, 2018, 01:20:45 PM

nasıl bir orospuysa atatürk olmasaydı elin fransızının italyanın o başındakini götüne sokacağını akıl edemiyor..yazık cidden

yıllarca bazı insanlara Atatürk dünyanın en güçlü imparatorluğu olan osmanlı imparatorluğunu bitirdi ve yerine avuç içi kadar yer olan Anadolu'da Türkiye'yi kurdu diye öğretiyorlar. Ha bu adam dinsizdi müslüman düşmanıydı diye uzayıp giden şeyleride es geçmiyorlar. Bu mallarda düşünmeyi araştırmayı bir kenara bırakıyor işte.
archipelago
Jr. Member
*

Activity: 119

View Profile
July 23, 2018, 01:41:25 PM

yıllarca bazı insanlara Atatürk dünyanın en güçlü imparatorluğu olan osmanlı imparatorluğunu bitirdi ve yerine avuç içi kadar yer olan Anadolu'da Türkiye'yi kurdu diye öğretiyorlar. Ha bu adam dinsizdi müslüman düşmanıydı diye uzayıp giden şeyleride es geçmiyorlar. Bu mallarda düşünmeyi araştırmayı bir kenara bırakıyor işte.

sadece başkalarından dinleyerek böyle şeylere inanmaları normal hocam ya, okumaya niyetleri yok ki nasıl bi vatan kazanılmış eğer kazanılmasaydı nolurmuş haberleri yok, yunanlılar vs işgal etseydi daha iyi sanıyorlar, o zaman gezebiliyomuydu bakalım türbanıyla...
kadifemsi
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
July 23, 2018, 01:44:21 PM

bu gibi insanları ülkenin ve atatürkün getirdiği kanuni haklardan yararlandırmayı kaldıracaksın bak bakalım ozaman nasıl oluyor
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
July 23, 2018, 02:12:34 PM

sadece başkalarından dinleyerek böyle şeylere inanmaları normal hocam ya, okumaya niyetleri yok ki nasıl bi vatan kazanılmış eğer kazanılmasaydı nolurmuş haberleri yok, yunanlılar vs işgal etseydi daha iyi sanıyorlar, o zaman gezebiliyomuydu bakalım türbanıyla...

bunların sözde tarihçileri fesli devamlı söylüyordu zaten. Keşke yunanlılar denize dökülmeseydi de ülkemizi işgal etselerdi diye. Lan sözde tarihçi o yunanlılar ülkemizi işgal ettikten sonra bütün egeyi nasıl katlettiler bunu bilmiyor musun sen? kundakdaki bebeği bile öldürmediler mi. Ha bu adam da hakaret etti Atatürk'e yıllarca sonra ne oldu? hiç bir şey.
Ataskir
Newbie
*

Activity: 33

View Profile WWW
July 23, 2018, 02:23:58 PM

Ben daha çok tam olarak ne düşündüğünü merak ediyorum. Bazıları Çanakkale Savaşı'nı evliyaların falan kazandığına inanıyor. Bu kadın da videoda Atatürk Türkiye'yi falan kurtarmadı derken tam olarak ne söylemek istiyor. Kim kurtarmış ona göre ya da Türkiye Kurtuluş Savaşı yerine başka ülkelerin mandası olsaydı mı kurtulacaktı.
karl.bomonti
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
July 23, 2018, 02:29:16 PM

Ben daha çok tam olarak ne düşündüğünü merak ediyorum. Bazıları Çanakkale Savaşı'nı evliyaların falan kazandığına inanıyor. Bu kadın da videoda Atatürk Türkiye'yi falan kurtarmadı derken tam olarak ne söylemek istiyor. Kim kurtarmış ona göre ya da Türkiye Kurtuluş Savaşı yerine başka ülkelerin mandası olsaydı mı kurtulacaktı.

evliyalar destek olmuşmudur bunu kimse bilemez ama orada islamın ve türklüğün bir ruhu vardı. Bu ruhun getirdiği güç çok fazla etkiliydi. bağımsızlığımız için son ve en büyük çırpınıştı bu. Onu geçtim şunu söyleyenlerde var. Atatürk kazanmadı orada savaşan askerler kazandı. Lan o askerlere o ruhu aşılayan o askerleri ayağa kaldıran kimdi? kim bizi uyandırdı kendimize gelmemizi daha bu sayfadan silinmediğimizi ve silinmeyeceğimizi söyledi.
hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
July 23, 2018, 05:01:33 PM

cahilin kapalısı açığı olmaz.atatürk düşmanları biliyorum dinden haberi olmayan, yine atatürk aşığı insanlar tanıyorum dini bütün olan.tamaman provakasyon bu.
kaya.parca
Newbie
*

Activity: 210

View Profile WWW
July 23, 2018, 05:05:24 PM

cahilin kapalısı açığı olmaz.atatürk düşmanları biliyorum dinden haberi olmayan, yine atatürk aşığı insanlar tanıyorum dini bütün olan.tamaman provakasyon bu.

tamamen bilmedikleri, düşünmedikleri için çıkıyor ortaya. sağdan soldan duydukları 3-5 şey üstünden yorum yapıyorlar. dediğin gibi cahillikten başka bir şey değil.
kadifemsi
Newbie
*

View Profile
July 23, 2018, 05:50:33 PM

iş hak yemeye geldimi en üst tepedeler iftiraya gelince aynı şekilde ama sorsan müslüman bu halsiyetsizler.
etherkimeyeter
Newbie
*

View Profile
July 23, 2018, 06:17:53 PM

bugunun gibi neyü belirsiz insanları ciddiye almadan direk tıkacaksın içeri gideceksin atatürkün getirdiği bütün hakları elinden alacaksın o kimliğide ortada kalacak.
tesla22
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
July 24, 2018, 06:04:51 AM

insanlar bazı şeyleri neden görmek istemiyor acaba. Anlarım onun gözünde tayyip iyi bir liderdir ama sen Atatürk hakkında okuduğun kitap osmanlıcı yazarlar tarafından yazılmış olsun. Adam akıllı hayatına bir kere bakmamışsındır. Türkiye'nin kuruluşu ile ilgili bilgin yoktur. Gelip Atatürk'e hareket ediyorsun. Bu tür zihniyete okuma cezası vereceksin daha çok pişman olur doğrunun ne olduğunu öğrenince
karekod
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
July 24, 2018, 07:19:02 AM

şu kadını haberlerde filan görüyorum deli oluyorum Allahın cezası mikrop :@
ihtiyacpara
Newbie
*

Activity: 63

View Profile
July 24, 2018, 08:14:11 AM

Anlamıyorum mal kendi kendini tutuklattı resmen amacı neydi ne istiyordu anlamadım ama iyi oldu
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
July 24, 2018, 08:46:45 AM

Anlamıyorum mal kendi kendini tutuklattı resmen amacı neydi ne istiyordu anlamadım ama iyi oldu

İnstagramda facebookda twitterde hergün gençler bunun gibi salak salak 100 lerce video çekiyor. Herkes Cumhurbaskanına Atatürke falan sövmüyor hakaret etmiyor. Ama genelde ya bir tanınmış kişiye yada çevrelerindeki çekemedikleri insanlara sallıyorlar.

İş böyle boka sarıncada başın belaya geliyor olayın aslı bu. Mallık yanı kısaca başka bir açıklaması olamaz
girdap
Jr. Member
*

Activity: 81
Merit: 3

View Profile
July 24, 2018, 11:24:20 AM

inşallah hakettiği büyüklükte bir ceza alır
saglamorcun
Newbie
*

Activity: 38

View Profile WWW
July 24, 2018, 01:12:40 PM

Göstermelik alındı birkaç gün sonra salıverilir haberimiz bile olmaz. Merkez de çay falan içmiştir sohbet etmişlerdir. Milletin gazının geçtiğini görünce tokalaşıp uğurlarlar
kanjla
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
July 24, 2018, 03:25:12 PM

Bu ülkede adalet yok diyoruz ama bazı hassas konular var ve bunlar cezasız kalmazdı zaten. Kalmadığı da iyi olmuş çünkü toplum içinde linç edilip daha kötü bir skandalı yaşayabilirdik.
moneyin1week
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
July 24, 2018, 08:35:03 PM

Biz bu oyunları çok gördük amaç tamamen provokasyon madem nefret ediyorsun ne işin var anıtkabirde
renhecy
Newbie
*

Activity: 63

View Profile
July 25, 2018, 05:21:52 AM

biz bunun tamamen provokasyon olduğunu öngördük zaten. kadının göründüğünden farklı bir hayat yaşadığı ortaya çıktı ayrıca.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: