Bitcoin Forum
May 14, 2024, 06:33:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yeni bir fırsat mı? --- Anonymous Bitcoin - (FORK)  (Read 100 times)
Atademir (OP)
Jr. Member
*

Activity: 87
Merit: 1

View Profile
July 21, 2018, 04:59:11 PM

Herkese merhabalar forumda konusunun olup olmadığını görmedim ancak bilgilendirme mahiyetinde yazayım dedim.
--  The co-fork will occur using BTC and ZCL, so in order to obtain the new forked coin, Anonymous Bitcoin, one would have to purchase either BTC or ZCL before the date of fork snapshot.

ZCL'nin fiyatı şu anda 8$ civarı. Zamanında 200$'ları görüp bu seviyeye gelmiş. Görüşeriniz nedir sizce fork tarihine doğru bir yükselme olur mu? Bir fırsat mıdır?
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
July 21, 2018, 05:02:35 PM

Herkese merhabalar forumda konusunun olup olmadığını görmedim ancak bilgilendirme mahiyetinde yazayım dedim.
--  The co-fork will occur using BTC and ZCL, so in order to obtain the new forked coin, Anonymous Bitcoin, one would have to purchase either BTC or ZCL before the date of fork snapshot.

ZCL'nin fiyatı şu anda 8$ civarı. Zamanında 200$'ları görüp bu seviyeye gelmiş. Görüşeriniz nedir sizce fork tarihine doğru bir yükselme olur mu? Bir fırsat mıdır?

200$dan 8$ gelen coin için daha konusma gereksinimi duyuyonmu.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
Atademir (OP)
Jr. Member
*

Activity: 87

View Profile
July 21, 2018, 05:04:32 PM

200$dan 8$ gelen coin için daha konusma gereksinimi duyuyonmu.

Farkındaysanız alın hold yapın demiyorum. Şu anlık fiyatı 8$ olan bir coini forktan gelecek bitcoin anonymous için kullanmaktan bahsediyorum. Daha önceleri forklardan ortaya çıkan coinlerin çok hızlı yükselebildiğini gördük.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
July 21, 2018, 05:06:39 PM

forklar geçen yıl bu dönemlerde çok sağlam kazandırıyordu. Forklar çoğaldıkça etkisi azaldı artık. Ben şansımı denemem fakat bir risk alabilirsiniz.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
July 21, 2018, 05:08:36 PM

zcl den kaçıyorum artık sağı solu belli değil. ek olarak bitcoin ile zcl tutanlara vereceğiz demişler de zcl 8 btc 7300 dolar oran orantı nasıl olacak ki insanları cezbetsiz 1:1 ise zcl pumplatmak için bir duyuru gibi geliyor bana güçlü birilerinin elinde hala bir miktar zcl kalmış demek ki
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294

View Profile
July 21, 2018, 05:12:16 PM

dikkatli olmak lazım çok canlar yaktı bu zcl forktan saniyeler sonra dibi görmüştü anında çıkmak lazım çakal bir ekibi var
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
July 21, 2018, 05:55:28 PM

Bana da pek sağlıklı gelmedi bu durum. Bu kadar dump yemiş bir coini pumplama amacıyla yapıldığı belli oluyor. Yine de siz bilirsiniz.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
tereddut
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
July 21, 2018, 06:06:43 PM

her dönem  bir yenilik patlıyor

1 airdroplar
2. bounty ler
3 forklar
hepsine eski popülaritesi yok fork devri de kapatın bu piyasada pek bir etki etmeyecektir.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
July 21, 2018, 06:36:16 PM

Artık forklar insanlara kazandımıyor. Fiyatı 200 dolara pumplanmış bir coinin dipi görmesinden sonra yapılan yeni oyun bu bence. Balinaların elinde kaldı demekki yeni bir fork dalgası ile insanlara pumplatacaklar elindekileri

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
July 21, 2018, 09:47:38 PM

valla biraz fırsata benziyor hocam, yani neden olmasın ki, illa bir şekilde kazandırır piyasa artınca

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Pages: [1]
  Print  

Jump to: