Bitcoin Forum
July 03, 2024, 08:07:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Son zamanlarda ico fiyatından daha fazla değere sahip olan bir coin varmı  (Read 547 times)
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
July 25, 2018, 11:01:47 AM

Bildiğim, duyduğum öyle bir token/coin yok maalesef.

Artık akıllı adam ICO'ya mı girer ya. Zaten 5-10 kat düşüyor özellikle ERC20 tokenları borsaya girsin girmesin etherdelta, forkdelta gibi türevlerden çıkıyor elden. Bounty hunterlar bir tas çorbaya bi döner ekmeğe tav oluyorlar,insanlar da artık ICOlara gireceğine o ilk çıkış zamanını bekleyip buralardan tırtıklıyorlar milletin elinde olanları. Ben hiç ICOya girmedim şimdiye kadar açık söylüyorum. Haa tek sebebi bu değil tabi ki. 3-4 sene önce böyle değildi buralar. ICO'lar kazandırıyordu, ozamanlar da girmiyordum ya da giremiyordum. Neyse sonuç olarak ICOya girmek pişmanlıktır hele bu zamanda. Bekleyin, alttan alttan toplayın forkdelta, etherdelta vs buralardan, eğer projeye güveniniz varsa tabi, 10 kat düşmüş olması bi 10 kat daha düşmeyeceği anlamına gelmiyor. Düşükten aldım diye sevinirken onun bile %90'ını bi anda kaybedersiniz...
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
July 25, 2018, 12:07:29 PM

Sadece quark gibi bikac proje ico fiyatının ustundeymıs, oran olarak tam bılmıyorum ama buyuk cogunlugu ıco fıyatının cok cok altında, cok paralar toplayan shıvom gıbı icoların halı ortada.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
July 25, 2018, 02:22:20 PM

Goruldugu uzere yeni cikan projelerden hicbiri ICO fiyatinda degil. Gecmis donem ICOlarindan hala kar da gorunnenler var ancak tabiki onlarda yil basindaki duruma gore en az 5-6 kat deger kaybetmis konumdalar. Market uzerinde son zamanlarda pozitif bir hava estiriliyor. Umarim sonu hayirli olur
membalik
Newbie
*

Activity: 179
Merit: 0

View Profile WWW
July 25, 2018, 04:11:56 PM

Evet ilginc bir sekilde artik borsaya girdiği gibi dump yiyor ve ico fiyatini altina dusuyorlar. Ama piyasaya olumlu haberler geldikce guven artacak ve hemen satmak istenmeyecek. Iste o zaman ico yatirimcilari hem kısa hem uzun vadede kazanacak
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
July 25, 2018, 04:14:39 PM

Binance varolan tokenlarin ico fiyatlarini gosteriyordu. Halo ve hydro olabilir daha yuksek olan. Ama halo da herhalde binance de listelendikten sonra duser

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
July 25, 2018, 08:42:03 PM

Benim bildiğim yok. Hatta bırakın ICO değerine sahip olmayı, ona yaklaşan bile yok malesef. Çok büyük beklentilerle çkan bir sürü token şuan çöp oldu.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
July 25, 2018, 08:44:33 PM

Holo gözüme çarptı. Bugün yaptığı yükselişle ico fiyatının neredeyse %900 üstüne çıkmış. Bir ethere bir milyon küsür token alınabiliyormuş. Yalnız toplam miktarı da az değil, yaklaşık 200 milyarcık. Yine de icosuna katılanlar iyi kar etmiş. Yalnız bu ani yükselişlerin sonu hiç güzel olmuyor. Onu da hatırlatayım.

Aynen hocam analizlerinize katılıyorum. Hem supply miktarı hem binance haberi holoyu uçurdu onun dışında pek de ico fiyatının üstünde bir ico yok gözüme çarpan. Geçen sene gözünü kapat icoya gir her türlü kar yazıyordu bu sene de tam tersi bir durum söz konusu
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
July 25, 2018, 09:18:02 PM

hocam benim bildiğim yok, yani olsa bile parmakla sayacak kadar az olur, çok kişi zarar etti bu süreçte
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
July 26, 2018, 03:08:14 AM

Maalesef yok bundan dolayı ico girmekten vazgeçin ben giricektim vazgeçtim kaç tane ico baktıysam hepsi kayıp ico altı ico altından toplamak daha mantıklı yani borsadan toplıyıcaksın en iyisi
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
July 26, 2018, 03:33:14 AM

Bu sene piyasaya çıkan ico projelerinin en az %95'i ico fiyatının altında ne yazıkki. Özellikle ön-satış evrelerinde fonlara yüksek bonus ve indirimlerle token satan projelerden uzak durun derim.

Yeni çıkarılan ico projeleri eski projeler kadar piyasa değerine ulaşır düşüncesiyle yatırım topluyorlar, ama bu o kadar kolay bir şey değil, çünkü ortada ne bir kitle var, ne de çalışır bir ürün. Telegram takipçisi sayısının yüksek olması o projenin güçlü bir kitlesi olduğu anlamına gelmiyor.

Bu kadar fazla proje içerisinde yatırımcıların kafası karışıyor ve yeni çıkan ico projeleri yerine bilindik altcoinlere yatırım yapmayı tercih ediyorlar. Icolar ise borsalarda listelenerek veya market makerlara para yedirerek ayakta kalmaya çalışıyorlar ki o da bir yere kadar fayda ediyor. Şimdilik sadece Holochain gibi yenilikçi olan, düşük cap ile adil biçimde piyasaya sürülen projeler iş yapabiliyor.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
July 26, 2018, 07:37:36 AM

En son örnek Perlin mesela, olağanüstü diye paylaşıldı fakat ön satışta devasa bonuslar verilmiş ve bunları açıklamıyorlar insanlara, bunlar büyük risk oluyor gerçekten küçük yatırımcı için. Çoğunun fiyatı da onlar yüzünden düşüyor adamlar yarı fiyattan bile satsalar kardalar.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
July 26, 2018, 07:41:30 AM

Aklıma ilk gelen gvt oluyor. İlk çıktığı zaman sırf adının kısaltması dan dolayı almamıştım. Ama çok iyi gitti. Sonra ontology çıktı yine adını beğenmedim. İco fiyatının üstünde bu tokenler diye biliyorum
xzone
Legendary
*

Activity: 2632
Merit: 1495

View Profile
July 26, 2018, 07:44:40 AM

Docademic ico fiyatının üstünde seyrediyor olmalı. Tabi bunda aktif çalışan bir sistem olmasının ve McAfee etkisinin payı büyük.
Genel olarak coinlerin fiyatları ico fiyatına yaklaşamıyor bile.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
July 26, 2018, 08:31:45 AM

Bir çoğu ico fiyatının 3-4 kat altında örnek olarak cardstack, shivom essentia gibi hardcapa ulaşmış güzel projeler verilebilir, kötü piyasada güzel projeler bile iconun çok altında kalıyor maalesef.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
July 26, 2018, 08:45:28 AM

Bir çoğu ico fiyatının 3-4 kat altında örnek olarak cardstack, shivom essentia gibi hardcapa ulaşmış güzel projeler verilebilir, kötü piyasada güzel projeler bile iconun çok altında kalıyor maalesef.

hocam essentiaya para yatıran resmen ya maldır veya başkalarının hype ına gelmiştir. bir kaç ay önce essentia bitcointalk sayfasında token dağılımında masternode diye bir şey yoktu. sonra bir baktım %5 ini masternodelara ayırmışlar. bir kaç hafta sonra %10 gördüm. en son %15 ti. bildiğiniz scam proje kafalarına göre rakamlarla oynuyorlar.

takımada %26 ayırmışlar. masternodcular o %15 i bir yerlerine sokarlar artık.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
July 26, 2018, 08:53:49 AM

Bu yüzden icolarda yapılan yatırımlar iyice azaldı. İco fiyati altına düştüğü için millet artık borsaya girince almayı tercih ediyor

Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
July 26, 2018, 06:48:26 PM

sanırım yok, ico fiyatından yüksek fiyata alınıp satılan ico projesi görmedim. çünkü ico projeleri daha az yatırım topluyor ve borsaya girişlerinde talep azlığı sözkonusu. doğal olarak ico fiyatının onda birine düşen token sayısı çoğaldı.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
July 26, 2018, 06:52:34 PM

Benim dikkat ettiğim kadarıyla öyle bir ico yok. Hele son çıkan icoların neredeyse hepsine yakını ico fiyatının çok altından borsada işlem görüyor. bountylerden gelen tokenleri boğaya kadar elden çıkarmayı düşünmüyorum.
oerdogan
Member
**

Activity: 266
Merit: 23

View Profile WWW
July 26, 2018, 07:10:22 PM

Hydro var kendileri ICO yapmadığı için herhangi bir fiyat ICO fiyatının üstünde olacaktır Grin
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
July 26, 2018, 07:13:44 PM

Son katıldığım 3 iconun hepsinden zarar ettim eth bazında ama dolar olarak aynı seviyelerde gibi , ethereum artmadan icolara tekrar canlılık gelmesi zor
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: