Bitcoin Forum
May 12, 2024, 04:36:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: everyone good bye  (Read 617 times)
membalik
Newbie
*

Activity: 179
Merit: 0

View Profile WWW
August 05, 2018, 09:04:20 AM

Arkadaşlar ben bu piyasayı bilirim diyenlerden hep uzak durdum. Kendi belirlediğiniz altlari alın. Yatiriminiz düşükse kendi belirlediginiz bir kac altcoine yatirim yapip bekleyebilirsiniz. Ama yatiriminiz fazla ise üçe bölün ve altcoin, btc ile usdt arasinda bölüştürün. Duruma gore gecislerinizi yaparsınız. Ama kisa vadeli dusunmeyin ve sizi zora sokacak yatırımınızı kısa vade için riske atmayin
1715488561
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715488561
Reply with quote  #2

1715488561
Report to moderator
1715488561
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715488561
Reply with quote  #2

1715488561
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
August 05, 2018, 10:47:40 AM

Şuan itibariyle 16 satoşi'ye ulaştı. Yani konu açtıktan sonra yaklaşık 1 hafta geçti ve %60/70 kar bıraktı. Hedef 20 ancak yine de buradan satış verilebilir, tekrar alım için. Volume 8 btc şuan! Yine mi kazandırdım ne?

Sen çoktan satmissindir zaten. Seni dinleyip 15-16 dan alanlara girdi o zaman. Boğa gelmeden sen shillemedigin  sürece o tokenden bir sikim olmaz.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 05, 2018, 11:21:48 AM

Stellar Holdings'e şimdi baktım CMC üzerinden. Kasım ayında 5000 sat'a yaklaşmış ve ATH yapmış. En yakın zaman olarak haziran ayında ise 150 sat'ı görmüş. Şu anda 14 sat civarlarında. Enteresan bir coin. Ne olmuş da 5000 sattan buralar düşmüş bir bakmak lazım. En kötü ihtimalle 150 sat bile olsa şu andan 10x yapıyor. Bilemiyorum Altan:)
alealeal
Newbie
*

Activity: 110

View Profile
August 05, 2018, 06:35:38 PM

Bilmiyorum ama birsey çıkacağını zannetmiyorum piyasada bu durumdayken hele bence böyle coinlere bulaşmamak lazım.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
August 05, 2018, 08:39:40 PM

Ne olmuş da 5000 sattan buralar düşmüş bir bakmak lazım.
Çünkü bir stake coini ve arkadaş bunu bilmiyor öyle kafadan sallıyor yok şöyle iyi yok böyle iyi bir coin 0.1 btclik alıp yapıp başlık açıyor ve forumdaki insanlara bir miktar aldırarak pump yaptırıyor sonra kazandırdım falan yazıp kendini tatmin ediyor yatırım yapmadan iki kere düşünün paranızı çöp bir coine yatırmayın
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
August 05, 2018, 09:06:12 PM

Zaten açtığı başlıklardan birisi yuruse 7/24 o başlığı ön plana çıkartır. Şu bir gerçek ki bu crypto işinde kimse aman aman birşey bilmiyor bence. Hele ki grafik olaylarına hiç inanmıyorum. Yok şurayı kirarsa yok burası destek. Balina isterse olayın aq nokta
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
August 05, 2018, 09:11:35 PM

arkadaşlar kusura bakmayın ama 44k$ hacmi olan coine ben 1$ bile yatırmam. Cryptopia ve mercatox borsalarında işlem gören coinlere pek güvenmemek gerek. Ama risk sevenler olursa da bilemem sizin paranız.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
August 06, 2018, 03:31:24 AM

hocam hacim ufak olunca bu sefer daha kolay pump oluyor diye düşünüyorum
Accompany
Member
**

Activity: 207
Merit: 10

View Profile
August 06, 2018, 06:52:25 AM

Gayet güzel bir konu olmuş daha önceki konularınıda inceledim emegıne saglık hocam.Umarım ıstedıgın gıbı olur yakından takıp edecegım beyaz lıstesı ve yol harıtasını ınceledıkten sonra uzun vadelı alabılırım.Şahsen kısa donem al sat olayını sevmiyorum.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
August 06, 2018, 08:16:43 AM

Gayet güzel bir konu olmuş daha önceki konularınıda inceledim emegıne saglık hocam.Umarım ıstedıgın gıbı olur yakından takıp edecegım beyaz lıstesı ve yol harıtasını ınceledıkten sonra uzun vadelı alabılırım.Şahsen kısa donem al sat olayını sevmiyorum.

Senin attığın yorumun aq ben. Sen ya başlığı acan salağın yan hesabisin ya da cidden gerizekalısin. Bu başlığın neresi güzel mal herif. Coin 4000 lerden gelmiş buraya. Uzun vadeli al bakalım. Sırf post kasmak için yazmışsın.

jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
August 06, 2018, 11:27:37 AM

Neyin yüklenmesi küfür etmesi beyler bu, arkadaş biraz kesin konuşur gibi konuşmuş orası yanlış ama sonuçta sizler için bir başlık açmış.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
August 06, 2018, 12:39:34 PM

evet gerilmeye gerek yok diye düşünüyorum, burada herkes birbiri için var, ve birbirinin kazanmasını istiyor
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
August 06, 2018, 03:26:40 PM

Hold yapmak sabir gerektiren bir surec. Dusus yasandiginda panige kapilmamak gerekiyor. Ozellikle son donemde yasanan dususler hem moral bozucu hemde istek kirici olabiliyorlar. Dususte panige kapilip baska bir altcoin e veya dolara gecmek zaman zaman daha da buyuk kayba sebep olurken, zararin neresinden donulse kardir dusuncesi de olabilir.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
August 06, 2018, 03:27:22 PM

Neyin yüklenmesi küfür etmesi beyler bu, arkadaş biraz kesin konuşur gibi konuşmuş orası yanlış ama sonuçta sizler için bir başlık açmış.

bizler için mi başlık açmış ? komik olma adamın tek amacı hacimsiz sikik token/coinlere düşükten girip forumda milleti kandırıp shitcoinlere yatırım toplama peşinde bu yavşağın tek amacı forumda pek bilgili olmayan arkadaşların eline vermek olay bu amkym geçen gün 1300 dolar volume olan token paylaşmıştı bu amkdm patatesi
kayiboyu
Member
**

Activity: 588

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
August 07, 2018, 06:10:06 PM

bu piyasada hold olayını çok yanlış anlayan insanlar da var maalesef. bazıları aldım unutucam bir sene iki sene mantığında. tamam öyle yap ama arada bir bak noldu ne bitti diye.

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
August 07, 2018, 06:27:08 PM

bizler için mi başlık açmış ? komik olma adamın tek amacı hacimsiz sikik token/coinlere düşükten girip forumda milleti kandırıp shitcoinlere yatırım toplama peşinde bu yavşağın tek amacı forumda pek bilgili olmayan arkadaşların eline vermek olay bu amkym geçen gün 1300 dolar volume olan token paylaşmıştı bu amkdm patatesi

siktiğimin salağı sana anlatamadım bir türlü bu kriptoyu. mal, o para volume sonradan 10 btc'ye ulaştı, 17 satoshi görerek %70'den fazla kazanç sağladım alanlara. bok lalesi vermişler eline 3.30'dan ripple ağla dur forumda amk salağı seni Cheesy bekle bekle yükselir ripple Cheesy Cheesy bu arada o token buydu amk aptalı ya. mal valla.

bre koyduğum göt lalesi birincisi sen dolandırıcı bir or*spu çoc*ğusun bu aşikar ikincisi benden ripple olduğunu nerenden uydurdun bre amına koduğumun evladı seni siktir git başka forumlarda dolandırıcılık yapmaya çalış siktiğimin salağı
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
August 07, 2018, 06:33:21 PM

Forumun her yerinde hold’un zararları veya yararları ile ilgili birçok insanın tecrübelerini paylaştığı olaylar var zaten. Genel olarak hold kazandırıyor, çoğumuzun tutuntuğu klasik bir hamle. Ama bazen yerinde davranıp çıkmayı ve belki de düştüğünde yine almayı bilmek gerekiyor. Kendi adıma full hold akılsızlığımla çok kazanabilecekken kaybettigim anlar oldu. Ama yine hold, yine hold diyorum. Tartışılır.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
rbauer85
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
August 07, 2018, 06:35:27 PM

Kısa vadede gün al sat işlemleri ile para kazanmaya çalışmak seçeneği dururken hold ile para kazanmaya çalışmak düşen piyasa içinde olanaklı bir seçenek olarak gözükmemekte. Long term invest için farklı ve olumlu düşünüyorum.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 07, 2018, 06:39:27 PM

siktiğimin salağı sana anlatamadım bir türlü bu kriptoyu. mal, o para volume sonradan 10 btc'ye ulaştı, 17 satoshi görerek %70'den fazla kazanç sağladım alanlara. bok lalesi vermişler eline 3.30'dan ripple ağla dur forumda amk salağı seni Cheesy bekle bekle yükselir ripple Cheesy Cheesy bu arada o token buydu amk aptalı ya. mal valla.

Millete küfür etme. Nasıl sağladın onu biz anlamıyormuyuz. %70 kazanç sağladım yazmışsın birde. Kim aldı da kazanç sağladın. Sana inanıp alan gariban varsa ona geçirdin. Bizim anlatmak istediğimizi anlamayacak kadar mal olamazsın.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 07, 2018, 06:53:53 PM

bre koyduğum göt lalesi birincisi sen dolandırıcı bir or*spu çoc*ğusun bu aşikar ikincisi benden ripple olduğunu nerenden uydurdun bre amına koduğumun evladı seni siktir git başka forumlarda dolandırıcılık yapmaya çalış siktiğimin salağı

Dostum boşver . Anlayan anlamistir anlatılmak isteneni. Forumda açılan başlıklarda ki postları okumayip ezberden post sallayan bir sürü kişi var. Bırak öpülsunler. Adam hold hold diye başlığı görünce neler yazıyor. Başlıkta coin tavsiye etmiş arkadaş post kasanlar hodl hodl anlamış. Böyle kişilere anlatsan ne anlatmasan  ne. Daha olayın farkında değiller. Boşver gitsin
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: