Bitcoin Forum
July 01, 2024, 11:12:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN] [PoW/MN] Gentarium (GTM) | MN hosting platform | Shared MN service  (Read 151 times)
meri21 (OP)
Newbie
*

Activity: 92
Merit: 0

View Profile
July 21, 2018, 08:17:00 PM

Gentarium

WEBSITE              DISCORD               GITHUB              EXPLORER

Platformumuz Beta testi için hazırdır! https://Master-Nodes.gtmcoin.io

Biz kripto-meraklıları için yeni bir platform sunmak için mutluyuz bir otomatik masternodes dağıtımı, paylaşılan MN fırsatı sağlar ve yeteneği Asics ve GPU kuleleri yönetmek için.

Sorun bildirimi

Masternodes ve ASICs'de madenciliğin bir takım dezavantajlara sahip olduğuna inanıyoruz:

•  Kendi Masternode'nuzu başlatmak için, belirli kripto para biriminin belgelerini incelemelisiniz. Deneyimsiz yatırımcılar için bir engel olduğunu düşünüyoruz, bu nedenle fonların büyük bir kısmı belirli bir Masternode madalyonuna yatırılamıyor..
  •  Abonelik ücretinin ayrıntılarını incelemek için Masternodes için barınmayı seçmek, en uygun tarife uzun bir seçim yapmak için gereklidir. Gentarium ekibi, yatırımcının en uygun sunucuyu seçerek rahatsız edilmemesi gerektiğine inanıyor.
  •  Masternode sahibi, genellikle bir grafik arayüzü olmayan işletim sistemlerinin ayrıntılarını bilmeli ve bu da potansiyel yatırımcıyı bir yazı tura alma isteğinden korkutur..
  •  Yatırımcı genellikle kendi düğümünü oluşturmak için büyük bir kripto portföyü olmalıdır. Pek çok kişi için tüm Masternode'yu satın almak yüksek riskli bir olay gibi görünüyor ve şu anda Masternodes portföyünü çeşitlendirmek için piyasada herhangi bir ürün olmadığından, gelecekteki Masternode sahibi risk almayacak ve başka bir şeye yatırım yapmaya çalışacak..
  •  ASICs çiftlik dağıtımı çok zaman alıyor. Şu anda, bu sorunu çözmek için hiçbir araç önerilmemiştir..
  •  ASICs çiftliği, ASIC'lerin yönetiminde birçok arayüzün mevcut uygulamasında imkansız olan, hata toleransı ve sikkelerin hızlı değiştirilmesini sağlayan izleme gerektirir..

Gentarium ekibi, yatırımcıların sorunlarını çözmek için tasarlanan Masternodes'ı başlatmak için bir hizmet sunuyor. Hizmetimizle, düğüm yaratıcısının artık özel kripto para biriminin dokümantasyonunu incelemeye, barındırma tarife çalışmasına zaman ayırmaya, işletim sistemlerinin ayrıntılarını anlamaya vb. Ihtiyaç duymayacaktır. Artık kripto meraklısı için bu, yaratmak için yeterlidir. Masternode'yu kişisel dolabına yerleştirip başlat.

Eğer hizmetin kullanıcısı kendi fonlarını riske atmak istemiyorsa, hizmetimizi Ortak MN için kullanabilir, bu da Masternode'nun bir bölümünü satın alma, maliyeti benzer fikirlere sahip insanlarla paylaşma ve buna bağlı olarak bir ödül alma şansı verir. yatırım yüzdesi.

RIG'ler ve ASIC'ler yönetimi için web panelimiz, çiftlik dağıtım, izleme ve yönetim sorunlarını çözmek için tasarlanmıştır. Bu hizmetle, madencinin büyük çiftlikleri yönetmesi daha kolay olacaktır çünkü şu anda çiftliğinin tüm bileşenlerini bir anda yönetiyor, tüm göstergelerini görüyor, izleme sistemleri ve uyarıları kullanarak her bir bileşenin durumunu izliyor..

Yol haritası

July
Blockchain başlangıç
MNs Dashboard için genel beta testi
ASIC platformu için genel beta testi
Cryptobridge listeleme isteği

August
Yatırım platformu sürümü
Beyaz kağıt
Daha ayrıntılı yol haritası
Cryptobridge listesi

September
Paylaşılan MN'ler için genel beta testi
ASIC'ler için otomatik para değiştirici
GPU yazılım geliştirme

October
Mobil platformlar için genel beta testi (iOS, Android)
MN değişimi
MN açık artırma platformu

Coin özellikleri

Ticker: GTM
tip: POW/MN
Algo: Lyra2Z
Blok zamanı: 2 min
Max para kaynağı: 14 191 200 GTM (premine excluded)
PoW Ödülü: 50%
MN Teminat: 1000 GTM
MN Ödül: 50%
RPC Bağlantı Noktası: 9998
Masternode port: 17017
Zorluk Geciktirmet: DGWv3
Premise: İlk blok (0) 40 000 GTM (Satılık MNS (20 000 GTM) ve Bounty (20 000 GTM)
Ödülleri engelle:
  0: Genesis block
  1-3,600: 11 GTM (10 for PoW, 1 dev fee)
  3,600-262,800: 21 GTM (10 for PoW, 10 for MNs, 1 dev fee)
  262,801-1,048,000: 11 GTM (5 for PoW, 5 for MNs, 1 dev fee)

Wallets

Windows Wallet
Linux Wallet

Değişim

CryptoBridge üzerinde liste için ödenmiş

Pools

Minpool
Code:
-a lyra2z -o stratum+tcp://minpool.net:6400 -u your_wallet_address -p c=GTM

BSOD
Europe
Code:
-a lyra2z -o stratum+tcp://eu.bsod.pw:2370 -u WALLET.rig
North America:
Code:
-a lyra2z -o stratum+tcp://us.bsod.pw:2370 -u WALLET.rig
Asia:
Code:
-a lyra2z -o stratum+tcp://asia.bsod.pw:2370 -u WALLET.rig

MiningForProfit
Code:
-a lyra2z -o stratum+tcp://miningforprofit.club:4553 -u WalletAddress -p c=GTM

Weekendpool
Code:
-a lyra2z -o stratum+tcp://weekendpool.info:4554 -u <WALLET> -p x

809pool
Code:
-a lyra2z -o stratum+tcp://809pool.net:45538 -u Your Wallet Address -p c=GTM

Languages

Biz her yeni dil için 20 GTM Bounty rezerve.

Vietnamese

Links

WEBSITE              DISCORD               GITHUB              EXPLORER

We are sorry for temporary bad theme design
Pages: [1]
  Print  

Jump to: