Bitcoin Forum
September 10, 2024, 12:55:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: USAT - UNITED SCIENTISTS ASSOCIATION OF TECHNOLOGY - ICO  (Read 91 times)
mstfprcn (OP)
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
July 23, 2018, 02:20:32 PM

Sizlere imzasını da taşıdığım bir projeden bahsetmek istiyorum,

USAT, avustralya merkezli, bilim adamları tarafından desteklenen güzel bir proje. Basitçe solar ve rüzgar ile enerji üzerine compact bir proje üzerinde çalışıyorlar,

Türk kısmında pek rağbet görmesede globalde dillendirilen ve underrated kalmış durumda.

https://usat.io/

buradan inceleyebilirisniz.

Aşağıda da ico ile ilgili bilgiler mevcut.Halihazırda soft cap yapmış durumda.

Token İsmi : USAT (ERC20 Token(

The USAT Token is a utility token that grants access to USAT Inc.’s platform, services, and is also the currency of the platform, including for the purchase of technologies developed by USAT Inc.

Phase One Start / End Date
15 June 2018 - 15 August 2018

Phase One Token Price
$0.105 USD / 0.0002424942263 ETH

Phase Two Start / End Date
15 September 2018 - 15 November 2018

Phase Two Token Price
$0.21 USD / 0.0004849884527 ETH

Secondary Market Entry Date Mid-December
Secondary Market Entry Price $0.35 USD / 0.0008083140878 ETH
Soft Cap Reached
Hard Cap $53 375 000 USD
Market Cap if Hard Cap is Reached 533 000 000 Tokens Approx.
Total Tokens Minted 1,525,000,000
KYC Yes
oerdogan
Member
**

Activity: 266
Merit: 23

View Profile WWW
July 24, 2018, 10:55:34 PM

Bende çevirilerini yapmıştım işin aslı ama ann thread de hiç bir aktivite yok takım tarafından yazılmıs sosyal medyalara gelince de cok fazla bir paylasım olmuyor.Telegram kanalı 1.3k üyeye sahip. Soft cap olayını da galiba sadece sitedeki bilgiye göre söylemişsiniz. Yani her ne kadar kendim de emekte vermişte olsam başarılı olacak diyemiyorum. Benim görmediğim bir güncelleme var ise paylaşırsanız cok memnun kalırım bende turkce ann threadı guncel tutmak ısterım
mstfprcn (OP)
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
July 25, 2018, 08:19:18 AM

Bende çevirilerini yapmıştım işin aslı ama ann thread de hiç bir aktivite yok takım tarafından yazılmıs sosyal medyalara gelince de cok fazla bir paylasım olmuyor.Telegram kanalı 1.3k üyeye sahip. Soft cap olayını da galiba sadece sitedeki bilgiye göre söylemişsiniz. Yani her ne kadar kendim de emekte vermişte olsam başarılı olacak diyemiyorum. Benim görmediğim bir güncelleme var ise paylaşırsanız cok memnun kalırım bende turkce ann threadı guncel tutmak ısterım

ASlına bakacak olursanız, bu projedeki ekip tamamen bilim adamlarından oluşuyor, projeleri enerji üzerine, marketing kısmı için bir ekiple çalışıyorlar, soft cap zaten en başında kapalıydı, Avustralyada 3 enerji sirketi ortaklığıyla yapılıyor, onlar tarafından finanse edildi, amaçları avustralya da bu işin prototipini başarıya ulaştırıp dünyaya yaymak, bu bağlamda ico dan toplanan para değerlendirilecek, softcap avustralya için , ve zaten avustralya devleti ve enerji şirketleri ile ortak olarak gerçekleştiriliyor.En başından beri soft cap ulaşıldı oalrak yazmasının sebebi de bu.

Dediğim gibi sosyal medya telegram vs gibi işler için küçük bi ekip çalışıyor, adamlar önce icraat sonra marketing de, diğerlerinden farkı da bu bence.
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
July 25, 2018, 08:34:23 AM

Güzel ve mantıklı bir projeye benziyor. Vakit bulabilirsem akşama bi araştıracağım. Paylaşım için teşekkürler emeğinize sağlık.Kazancınız bol olsun

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
Pages: [1]
  Print  

Jump to: