Bitcoin Forum
June 18, 2024, 07:27:34 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Boğa sezonu gelecek diye hangi coinleri topluyorsunuz?  (Read 1155 times)
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
September 06, 2018, 12:54:53 PM

2020 den önce boğa yada altsezon gelmez.Ara ara yemleme yaparlar kerizler ürkmesin diye tabi..

Herkes durumun eskisi gibi olacağını düşünüyor ancak vadeli işlemler bu piyasada olduğu sürece eskisi gibi artışlara artık izin vermezler.Artık başta btc olmak üzere bütün projeler kapitalizme hizmet ediyor.Amacının dışına çıkmış durumda.Merkezsiz olacak dediler resmen işi kumara döktüler.Bu piyasa bir sürü para babasını beslemek durumunda.Başka da hiç bir kullanım amacı yok ve hiçbir işe yaramıyor.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
September 06, 2018, 06:12:31 PM

Ben ıns ecosystem token , TRON ve zrx takip ediyorum eğer alım fırsatı verirse daha da aşağı kademeli olarak alacağım herbiri bana göre boğa da en fırlama potansiyelli tokenleri coinlerden
alpcaba45
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
September 06, 2018, 06:40:12 PM

boğa sezonu gelecek diye bir şey toplamıyoruz çünkü gelmiyor. anlaşılan balinaların kazanma taktiği bu sefer tam bir boğa sezonu değil.
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
September 06, 2018, 10:28:13 PM

Galiba haklısın arkadaşım 1 yıl olacak boğa piyasasından haber yok konjonktür tamamen değişti piyasa değişime uğradı büyük oyuncu bolluğunda küçüklerin eline kazanç sağlama imkanı doğması beklenmez.
cerezcikansiz
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
September 11, 2018, 07:45:22 AM

Ben bol bol neo eos ethereum bitcoin ve yeni çıkıp da ico fiyatının 30'da birine inmiş coinleri topluyorum. 1 tanesi tutsa yeter kumar gibi o coinler.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
September 11, 2018, 08:22:03 AM

işin aslı dolar'ın yükselmesi alım fırsatlarını engelliyor. elin adamı 1 dolara 10 tane alırken biz ancak yarısı kadar alabiliyoruz. bu yüzden paralar resmen suyunu çekti. bununla beraber yavaştan credits toplamaya başladım. 2 sene hodl sonrası yallah.
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
September 13, 2018, 12:15:28 AM

Benim için kripto MONERO dan ibaret..Ancak henüz bir alım yapmadım daha..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
September 13, 2018, 02:36:46 AM

Ben bol bol neo eos ethereum bitcoin ve yeni çıkıp da ico fiyatının 30'da birine inmiş coinleri topluyorum. 1 tanesi tutsa yeter kumar gibi o coinler.

Buna ek olarak bounty dağıtımı yapılacak olanlara da bir bakmak lazım. Sanırım yarın cyclean dağıtılacak. Eminim bounty ödüllerinin gönderileceği saati bekleyen çok fazla kişi vardır. Başta ben  Grin
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
September 13, 2018, 04:03:10 AM

elimde ethereum tutyordum o bile çöp oldu ki altcoinleri düşünemiyorum bile.  Bitcoin her zaman mantıklı yatırım açısından. Ayrıca bu piyasada dip diye bir şey yok. Buradan daha düşmez diyorsunuz, bir bakmışsınız %20 daha düşmüş. O yüzden altcoinler aslında pek de mantıklı değil. Bitcoin her zaman güvenli liman
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 13, 2018, 07:21:37 AM

Altcoinler toptan felç oldu adam gibi bir tane kalmadı sanırım. Bitcoin 6400 altında kaldığı sürece 5850 e düşecektir arasında adam gibi bir destek noktası yok, ve bence kesinlikle 5850 olacak. 30 eylül reddini bekliyorlar veya milleti korkutup elindekinin toplayarak ters köşe yapacaklar.
prdn
Member
**

Activity: 504
Merit: 10

View Profile
September 13, 2018, 07:30:08 AM

Ben tamamen yeşil enerji için gelecek olduğuna inanıyorum ama bu tokenler bu işi başarırmı onu bilemiyorum, alayı scam diyenler var yoksa wepower benım hoşuma giden bir proje. Bakalım ucuz fiyatlardan alım yapıyorum ama her gün daha beter düşüyor
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
September 13, 2018, 07:45:12 AM

ileriye dönük Ravencoin topluyorum, ileri de major koinlerden olabilme ihtimali bulunuyor.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
September 13, 2018, 07:52:27 AM

ICON ve Wanchain son düşüşle beraber alım için ideal seviyelerde. Sürekli takip ettiğim bu ikisi var.

Ayrıca piyasalar düzelince OAX'tan sağlam bir atak bekliyorum. Kendi borsalarını düzene soktukları ve işleyişi oturttukları takdirde ileride sevindirecek tokenlerden biri.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
September 13, 2018, 08:19:43 AM

IOTA, HOT, NEO, BTG, NANO topluyorum ben şahsen zaten HOT hariç hepsi sağlam değer kaybetti ve kendilerini toparladıkları zaman iyi kazandıracaklarını düşünüyorum.
fare2100
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
September 13, 2018, 09:28:58 AM

Piyasa genel olarak eth felan toplanıyor ucuzdan.
maho2100
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
September 13, 2018, 09:41:53 AM

Zararımız büyük olduğu için eldeki coinlerle girecez.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
September 15, 2018, 07:29:27 PM

Benim için kripto MONERO dan ibaret..Ancak henüz bir alım yapmadım daha..

Altcoin denilince aklıma tek gelen şey Monero benimde artık. Fiyatının yükseleceğini düşünüyorum ve mining yaparak biriktirmeye çalışıyorum elimden geldiğince. Boğa sezonunda 1000 doları görebileceğini düşünüyorum şahsen.

Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
September 15, 2018, 07:34:57 PM

toplamıyorum, cüzdan bountylerden gelen çöp coinlerle doldu taştı, airdrop demiyorum, bounty! emek yani, eskisi gibi para bırakmayabilir, çok abartmanızı tavsiye etmem, alın sayısal kuponunu atın yastık altına, bakın işinize, tutarsa tutar, ille tutatacak diye bütün kuponları almanın alemi yok, biri tutar yirmisi yatar, zarar edersiniz.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
September 15, 2018, 08:28:00 PM

coin toplama işini bıraktım elimdekileri de sattım üzülmem sattıklarım artarsa şimdilik sadece bounty ile uğraşmayı düşünüyorum ama gelecek gördüklerim özellikle NEO ve  TEZOS bu ikisinden ciddi bir atılım bekliyorum boğa da

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
membalik
Newbie
*

Activity: 179

View Profile WWW
September 15, 2018, 08:41:42 PM

Ben bu aralar KWATT toplamaya calisiyorum. Toplam sayisi sanirim 150milyon. Suanda fiyati bayağı düşmüş ve piyasanin hareketlenmesi halinde guzel bir kar birakir diye düşünüyorum.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: