Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:55:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Zarara rağmen tüm altlardan çıkıyorum  (Read 1324 times)
yenerbatmaz (OP)
Full Member

Activity: 545
Merit: 124

View Profile
July 23, 2018, 07:22:22 PM

arkadaşlar, buradan daha fazla düşmez diyerek "dip yaptığını düşündüğüm" bazı altlar hayal kırıklığı yarattı. elimde QLC, BCPT, VTC, SC var. kiminden az kiminden çok zarardayım. BTC dominancenin %46 yı aşması benim için kırmızı çizgi oldu. zararın daha da büyümemesi adına kople btc ye geçip beklemeyi düşünüyorum. BTC nin çıkış yapma olasığı yüksek gibi duruyor. Altlar ise buna kızararak yanıt veriyor. altlar daha da dip yaparsa aşağıdan alıp zararı kapatma hedefim var. inşallah yanılmıyorumdur. ölümüne hold hiçbişey kazandırmadı malesef Sad
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
July 23, 2018, 07:28:59 PM

arkadaşlar, buradan daha fazla düşmez diyerek "dip yaptığını düşündüğüm" bazı altlar hayal kırıklığı yarattı. elimde QLC, BCPT, VTC, SC var. kiminden az kiminden çok zarardayım. BTC dominancenin %46 yı aşması benim için kırmızı çizgi oldu. zararın daha da büyümemesi adına kople btc ye geçip beklemeyi düşünüyorum. BTC nin çıkış yapma olasığı yüksek gibi duruyor. Altlar ise buna kızararak yanıt veriyor. altlar daha da dip yaparsa aşağıdan alıp zararı kapatma hedefim var. inşallah yanılmıyorumdur. ölümüne hold hiçbişey kazandırmadı malesef Sad

qlc ve bcpt bana çok kazandırmıştı zamanında özellikle bcpt 12 bin satoshilerde gezdi uzunca süre bence çıkmakla hata edersiniz biraz daha bekleyin derim özellikle qlc aşırı değer kaybetti 630 satoshi civarlarında şu sıralar size tavsiyem biraz daha bekleyin elbet her düşüşün bir yükselişi vardır
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
July 23, 2018, 07:35:49 PM

volumsüz shitcoinlere piyasa kötü iken neden para yatırdın anlamadım. senin yerinde olsam aynı durumda olan daha hacimli altlara geçerdim. neo iota ont ltc vs gibi, btc'nin artacağının garantisi yok.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
July 23, 2018, 07:47:49 PM

Birçoğumuz maalesef senin durumundayız şuan. Yani burası dip nokta deyip aldıktan sonra en az 50 zarardayim bende bir çoğundan. Bende Qkc lympo ve npsx almıştım bende full zarardayim ama şuan satmayı düşünmuyorum.  Ben bekleyeceğim sonuna kadar artık ne olursa

Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
July 23, 2018, 07:48:41 PM

Bence iyi yapmışsınız..Keşke daha önce yapabilseydiniz.

Forumlarda ve twitterde bir sürü aylak insan hodl diye birşey icat ettiler ki bu çok saçma.Bu kadar hareketli piyasada 2-3 haftadan fazla beklemek ölüm demektir.Hodl sizin paranızı bedava aylarca kullanmak isteyen tokatçıların uydurduğu bir saçmalıktır.Btc gibi eth gibi güven veren coinlerde beklenilebilir ancak shitcoin diye tabir ettiğimiz coin yada tokenleri isterse 100x yapacak deseler yinede hodl etmeyin derim.
Size tavsiyem,altlar düşmeye devam edecekler..Bu şeytanlar yerin dibini göstermeyince,piskolojinizi yerle bir edene kadar fiyatları düşürmeyince size para kazandırmazlar.Sakın ara ara sarkan grafikleri düzeltmek için yükselen fiyatlara kanıp Fomoya kapılmayın.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
July 23, 2018, 08:13:26 PM

Umarım yanıltmaz piyasa bazı altcoinler için aynısını yaptım bitcoine geçtim, bazılarını ise bekleyecem. İki ucu boklu değnek derler ya öyle bir pozisyon var şu anda piyasada.
derincold
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
July 23, 2018, 08:18:12 PM

Bu da bir değişik düşünce umarım zararını çıkarirsin bu yöntemle. Bende çok çok  fazla zarardayım ama bekliyorum aldiğim fiyata gelirse çikarim gelmezse de yapacak bir şey yok beklemekten başka.
B.A.S.
Full Member

Activity: 420
Merit: 117

View Profile
July 23, 2018, 08:19:28 PM

Tercihlerin çok iyi değilmiş . Bende ETH ve ADA dayım fakat düşsede çok güveniyorum . Dominasyon kesin artacak fakat pozisyonumu bozman istemiyorum .
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
July 23, 2018, 08:30:38 PM

Ben onu bunu bilmem arkadaş.Bundan sonra charlee Lee yi derin takibe aldım.Bu adam ne derse onu yapacam.Adam btc 20k da iken twit attı düşecek dedi satmadık.Ltc 350 dolarken twit attı ben elimdeki tüm ltc lerimi satıyorum dedi..Yine anlamadık..En son 4-5 gün önce twit attı dedi ki,Artık ltc de dahil sakin altcoin almayın çok düşecekler dedi.İlk anda anlayamıyorsunuz tabii.Ancak bu sefer anasını satıyım charlee yi dinledim.Elimde zararda olduğum bir sürü alt vardı.Hepsini sattım btcye geçtim.İçimde bir korku vardı acep burdan fırlarlar bende bakakalırım ardından diye ancak öyle olmadı şükür ucuz yırttık..Şu an aynı altları %30 daha ucuz alabiliyorum ancak henüz almıyacam..Kısacası charlie yi dinliyorum gözlerim kapalı aq..
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
July 23, 2018, 08:45:56 PM

Ben onu bunu bilmem arkadaş.Bundan sonra charlee Lee yi derin takibe aldım.Bu adam ne derse onu yapacam.Adam btc 20k da iken twit attı düşecek dedi satmadık.Ltc 350 dolarken twit attı ben elimdeki tüm ltc lerimi satıyorum dedi..Yine anlamadık..En son 4-5 gün önce twit attı dedi ki,Artık ltc de dahil sakin altcoin almayın çok düşecekler dedi.İlk anda anlayamıyorsunuz tabii.Ancak bu sefer anasını satıyım charlee yi dinledim.Elimde zararda olduğum bir sürü alt vardı.Hepsini sattım btcye geçtim.İçimde bir korku vardı acep burdan fırlarlar bende bakakalırım ardından diye ancak öyle olmadı şükür ucuz yırttık..Şu an aynı altları %30 daha ucuz alabiliyorum ancak henüz almıyacam..Kısacası charlie yi dinliyorum gözlerim kapalı aq..

adam piyasayı okuyabiliyor demek ki. adamı bende dinlemedim ama hep haklı çıktı. umarım bu defa yanılır da altcoinler yükselir  Smiley
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
July 23, 2018, 09:26:55 PM

iyi güzel hoş da bütün altcoinleri aynı kefeye koymamak lazım! şimdi atıyorum x ve y coininden 100 milyon tane var, birisi 300-500k satoshi diğeri 300-500 satoshi! eğer ki 500k satoshilik altcoindeyseniz düşmek için payı var elbette ama öteki zaten marketcap olarak 300-500 btc ediyor. ha buradan da düşebilir mi düşebilir elbette ancak nereye kadar? 1 btc mi olacak? olacaksa zaten Allah belasını vermiş demektir... Smiley

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
B.A.S.
Full Member

Activity: 420
Merit: 117

View Profile
July 23, 2018, 10:11:25 PM

%50 dominasyon sağlar ise biraz biraz wanchain, ICX ve ADA' ya geçeceğim . Eğer hatalıysamda beklerim .
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
July 23, 2018, 10:18:13 PM

keske  dahs önce çıkış yapmış olsaydın geç kalmıssın sanki. tabi senin tercihin ama suan çıkma istersen. yukseliş olursa eğer altlarda yukselecektir elbet. hep böyle kalacak hali yok ya piyasanın. elbet birgün devran dönecek.

gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
July 23, 2018, 10:19:13 PM

böyle bir çılgınlığı ben de yapmıştım fakat çok zararda değildim o yüzden gözüm yedi bu hamleyi ama çok zarar etmiş olsam yapmazdım çok mevbur kalmadıysanız yapmayın.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
July 23, 2018, 10:41:09 PM

zamaninda cikmadiysan bu saatten sonra cikman zarar ettirebilir. burdan sonra dip yapma ihtimali yukselme ihtimaline gore daha az. bu kadar bekleyip zarar etmek cok koyar insana.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
July 23, 2018, 10:41:41 PM

Umarım zararınız çok yüksek değildir şahsen %80 zararda olduğum coinler var ve ben sabır diyorum bol şanslar.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
July 23, 2018, 10:45:24 PM

Piyasa böyleyken haliyle  bir çoğumuz zarar etmiş durumdayız. Zararına satmak pekte mantıklı gelmiyor bana.Beklemek en güzelide yükseleceğini bilsek piyasanın iyi olacakta hiçbirşeyde belli değil şuan ne olacağı.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 23, 2018, 10:56:20 PM

Tabi zararına çıkmak zor bir durumBen beklemeyi daha doğrusu al,sat yaparak maliyetimi azaltmaya çalışıyorum.2-3 ay sonra çok daha güzel seviyelerde olacak altcoinler.Btc'den sonra altcoinlerin çıkış yapacağını düşünüyorum
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
July 23, 2018, 11:08:56 PM

Öncelikle "altlar şöyle" "altlar böyle" tarzı bütün kriptoları aynı kefeye koyan yaklaşımları bırakmanız lazım arkadaşlar Smiley. Kimi altcoinler 0'a gidebilir ve zaten gitmektedir orası

tamam ama bundan 15-20 yıl sonra da kullanılacak, belki bir Amazon, Facebook, Google seviyesine gelip onları da geçebilecek projeler de var altcoinler içinde.

Bitcoin'in ve diğer hiçbir kriptonun yapamadığını yapan benzersiz projeler var, bunlar kalıcı olacaktır. Her coin ve token için derinlemesine analiz yapmanızı tavsiye ederim, özel

olarak merak ettiğiniz isimler varsa onları da konuşuruz...

usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
July 23, 2018, 11:10:30 PM

Aceleniz varsa tabi ki diyecek birsey yok ama acil paraya ihtiyaciniz yoksa bekleyin.  Biliyorsunuz ki piyasa duzelince teker teker tum altcoinler yatirim alir.  Bunun ornegi aralik ayinda yasandi.  Pumplanmayan coin yoktu neredeyse bunu unutmayin.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: