Bitcoin Forum
May 04, 2024, 06:08:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ünlülere Reklam Yaptırmış ICO Projeleri Şimdi Ne Durumda?  (Read 575 times)
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
October 09, 2018, 10:05:49 PM

Ünlü isimlerin kullanılması konusunda uyarı aldıkları iyi oldu, insanlar ünlülerin peşinde takılmaya bayılıyor ama onlar bu işleri sadece para kazanmak için yapıyorlar, kriptonun adını belki ilk defa duymuşlardır.
1714802880
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714802880
Reply with quote  #2

1714802880
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714802880
Hero Member
*

Ignore
1714802880
Reply with quote  #2

1714802880
Report to moderator
1714802880
Hero Member
*

Ignore
1714802880
Reply with quote  #2

1714802880
Report to moderator
1714802880
Hero Member
*

Ignore
1714802880
Reply with quote  #2

1714802880
Report to moderator
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1664
Merit: 271

View Profile
October 10, 2018, 12:02:04 AM

Titanium BAR çok fena patladı SEC el koydu projeye dolandırıcılıktan.. Bu yıl ICO'lar icin tam anlamıyla felaketti. piyasanında kötü olması etken gerçi,.. yatırım yapanların %95i zarardadır tahminimce.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 10, 2018, 12:36:24 AM

hıcbırıne ınanmıcan artık bunların ozellıkle unlu yabancı tanınmış bırılerıne reklam verıyorlarsa sırf ıcoda para vurmak ıcın ıpneler sımdı hepsi dıbı boylamışlar alayı.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
October 10, 2018, 05:44:38 AM

messi vardı bi ara hakkaten yav onun ico noldu ki ico yu da hatırlamıyorum ki

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
graymentg
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
October 10, 2018, 06:32:47 AM

piyasanın hali zaten belliydi sırf ünlü birisi var diye icoya girenlerin kaybetmesi hiç üzmedi kaybedenler araştırmasını kendi yapmayı öğrenmiştir.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
October 10, 2018, 11:28:22 AM

messi token çıkartsa müthiş para toplanır ama kriptolar çöktüğünde borsada dump oluşması kaçınılmaz. ünlüleri içeren icolara benim itimadım pek yok. hani ico geliştiricisinin cebini doldurur ama tokeni alan için aynı durum oluşur mu? orası biraz şans işi.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
October 10, 2018, 11:42:42 AM

helbiz vardı italyan alexander del piero'nun marka yüzü olduğu onun da durumu borsaya girdikleri gün anlaşıldı. 6 tane borsaya girdi hepsi de cacık borsa ki durumu şuan daha kötü. Bin beter olsunlar.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
October 10, 2018, 11:43:43 AM

John Mcafee nin reklamını yaptığı bir çok coin başarıya ulaştı ama şuan durum pek iyi değil bir de şeyi biliyorum bir futbolcu reklamını yapmıştı galiba Helbiz'di adı bununda hali ortada maalesef
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
October 11, 2018, 08:14:22 PM

Ünlülerin reklamını yaptığı ico projelerine güvenmiyorum sonuçta ünlüler para kazanmak için ico proje reklamı aktivitelerine katılıyor. Reklama katılan ünlüler kripto para pazarı ve ürün hakkında bilgi sahibi bile değil.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
October 11, 2018, 10:47:08 PM

benim aklımada direkt stocx ve sirinlabs geldi hatta sirinlabs icosuna ciddi olarak katılmayı düşünüp sonradan vazge.miştim.fiyatlara bakınca tüm diğer altlarda olduğu gibi bu projelerde yerlerde sürünür hale gelmiş.özellikle stox aşırı değer kaybetmiş.tepeden giren yoktur inş
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1090
Merit: 261

View Profile
October 11, 2018, 11:14:50 PM

John McAfee birdaha ico tanıtımı yapmayacağını söylemiş diye bir yazı okudum. Sanırım başarısız oldu tanıtımını yaptığı bazı icolar

artık daha büyük paraya satıyor kendisini. Doğrudan takımın içinde görünüyor tek bir proje ile ilgileniyor. NOBS projesi de güzel bir sazan avı projesi olacaktır.
Nobs ekibinde danışman sadece ve projeye hiç katkısı olduğunu da sanmıyorum. Başka bir projeyi devraldı buradan ilerler
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
October 13, 2018, 12:22:39 PM

John McAfee 1000 tane beyaz sayfa okudum diyerek parayı cebe indirme amacıyla Twitter üzerinden sinyal pump grubu gibi çalıştı en son kendi kurduğu hacklenemez dediği sitede hacklendi. Adama güvenim sıfır.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 13, 2018, 12:31:15 PM

Ünlülere reklam yaptırmak ile projenin başarısı arasında çok ilişki yok sadece kısa süreli hype olabilir o kadar, bazı sağlam projeler ne reklam verdi ne bounty yaptı ama şuan çok iyi durumda  Smiley

Çok haklısınız. Reklam tamam iyidir ama abartılı olunca insanın aklına başka şeyler gelir. Sağlam projeler reklamı bırakın, bounty bile yapmıyor. Ben bunu biraz otomobil reklamlarına benzetiyorum. Örneğin çok uzun zaman televizyonlarda mercedes , bmw reklamı olmazdı. Çünkü araba her türlü satıyor ve güvenilir zaten. Ama diğer bir çok marka öyle mi onlar reklamsız yapamıyorlar.
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
October 13, 2018, 01:25:18 PM

açıkcası ünlüler, şohretler üstünden yürüyen kampanyalara hep şüpheyle yaklaşmışımdır. kripto dünyasında özellikle ünlülerle tanıtıma neden ihtiyaç duyulsun ki? tek amaç, bir müddet  hacim yükseltip, sonra o yapay hacimden nemalanmak gibi geliyor.
zaten ayakları yere basan projeleri yaptıkları hareketlerden anlıyoruz. yıllardır ortada olup, hala team' a  takım arkadaşı arayan, doğru dürüst  müşteri hizmetleri, feedback i olmayan, birkaç ufak borsada listelenen coin ve tokenlardan zaten hayır gelmez.
iyi projeler kendilerini cidden belli ediyor, gerek sosyal medya yönetimleri, gerek ekiplerinin şeffaflığı ve 7/24 ulaşılır olmalarıyla. telegram sayfalarından bile iyi projeleri anlayabiliriz aslında. çoğu kişi, yatırım yaptığı projenin linkedn üyelerine bile göz atmaya üşenirken,  dikkatli olmakta yarar var.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
October 13, 2018, 06:51:14 PM

İyi bir projenin, ünlülerle reklama ihtiyacı olmaz bence. Reklam iyidir ama abartılı reklam bence şüphelidir. Projenin içi boş olduğunda göz boyamak için yapılır ünlülerle reklam. Kripto para piyasasındaki reklamlar için konuşuyorum elbette; televizyondaki çikolata reklamları buna dahil değil Smiley
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 13, 2018, 06:58:16 PM

Ünlülerin reklamını yaptığı icolara bence de dikkat etmek gerekir, çünkü onlar anlaşmalarına ve aldığı paralara bakarlar, hiçbirinin projeyi detaylı araştırdığını düşünmüyorum, o yüzden yatırım yapacağınız alanı çok iyi araştırmanız gerekecektir.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
October 13, 2018, 09:38:15 PM

ico projelerinde ünlülere reklam yaptırmak gayet mantıklı ve verimli bir fikir ama ico sırasında sağlanan başarı malesef ico bittikten sonra sağlanmıyor. bu yüzden ünllerin olduğu her projeyı detaylı bir şekilde incelemeden ve araştırmadan yatırım yapmak saçma olur

triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
October 14, 2018, 08:58:22 AM

icoların coin toplayamama sıkıntısını ünlülerin tanıtımları, projede olmaları ile tamamlamak istiyorlar. ne olacak ki. bir ünlüden bulamazsa başarıyı, diğeri ile yapar.

bu senenin ilk çeyreğinde Wepower 2 saatte hardcap yapmıştı ama borsada umduğunu bulamadı. binancede olmasında rağmen.

geçende başka bir ico iki saatte 30 milyon dolar toplamış falan. haberlerini okudum. borsa işi tam bir sürpriz yumurta.

xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 14, 2018, 10:46:26 AM

Privcy ıco sundayken bir eski rock grubunu sponsor etmişti tabi privcy battı o rock grubunu sponsor ettik ten 2 3 hafta sonra privcy yerlerde herkes gibi coınin degerlenecegini düşünüp 3 5 birşeyler yatırım yapmıştım guzel bir zarar ettim ordan
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
October 14, 2018, 10:53:36 AM

aynen bu noktada ünlülüer reklam olarak düşünüp paralarını alıp çekiliyorlar sanırım adamlar arkadalarına bile bakmıyorlar bi ara şabanın bi filminde vardı, ne reklam ettiğin önemli değil Cheesy salla gitsin şampuan falan vardıya o hesap
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: