Bitcoin Forum
May 10, 2024, 01:21:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yunanistan'da yangınlar sürüyor: En az 20 ölü  (Read 202 times)
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 28, 2018, 11:24:11 PM

aynı sudan içtiğimiz için midir bilinmez ama yunan hükümeti de ölü konusunda doğru sayıyı vermiyormuş.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
1715347263
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715347263
Reply with quote  #2

1715347263
Report to moderator
1715347263
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715347263
Reply with quote  #2

1715347263
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
yakariShadow
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
July 29, 2018, 01:17:36 AM

Çok büyük bir facia yaşandı. Ülkemizden yine kendini bilmezler insan dışı düşüncelerle ortaya çıktı. Türkiye'nin yardımını da geri çevirmeleri hiç hoş olmadı
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
July 29, 2018, 04:31:03 AM

Çok büyük bir facia yaşandı. Ülkemizden yine kendini bilmezler insan dışı düşüncelerle ortaya çıktı. Türkiye'nin yardımını da geri çevirmeleri hiç hoş olmadı

ya bu yardımı kabul etmemek nasıl bir saçmalıktır. Hükümetler arasında bir sorun olabilir fakat önemli olan orada yaşayan halktır. biz yunanistan devletine yardım etmek için gitmiyorduk oraya yangını bir an önce söndürüp daha fazla insan kurtarmak için gidiyorduk. yunan hükümeti bunu insanına nasıl anlatacak acaba
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
July 29, 2018, 07:16:38 AM

Allah yardımcıları olsun.Yangın çok zor bi durum. Her kim olursa olsun,yardım eli uzatılmalıdır.Sosyal medyada çok kötü sözler görüyorum bu konuda da,biz gerçekten insanlığımızı öldürüp,içimizde kin ve öfke canlandırmışız..

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
July 29, 2018, 08:32:18 AM

Bu yangından daha çok Yunanistanı yönetenler ve bizim içimizde oh olsun diyen namussuzlar yaktı. Bizim şerefsizler burada oh olsun, yansınlar derken onların yöneticileri de bizim yardım teklifimizi geri çevirmiş.
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
July 29, 2018, 09:36:06 AM

Bu yangından daha çok Yunanistanı yönetenler ve bizim içimizde oh olsun diyen namussuzlar yaktı. Bizim şerefsizler burada oh olsun, yansınlar derken onların yöneticileri de bizim yardım teklifimizi geri çevirmiş.
Bildiğim kadarıyla yalnızca Türkiye'nin yardım teklifi reddedilmedi, yeterli yardım ihtiyacı karşılandığı için birçok ülkenin yardım teklifi reddedildi diye biliyorum.
cubukkraker
Jr. Member
*

Activity: 74
Merit: 1

View Profile WWW
July 29, 2018, 09:55:37 AM

Bildiğim kadarıyla yalnızca Türkiye'nin yardım teklifi reddedilmedi, yeterli yardım ihtiyacı karşılandığı için birçok ülkenin yardım teklifi reddedildi diye biliyorum.

böyle bir red durumunda insanlar ister istemez farklı düşüncelere girebiliyor. Hele insanları manipüle etmek isteyen medya kanallarını bu durumu çok güzel bir şekilde kullanıyor olabilir.bizim kanallar yunanistan yardımımızı bile kabul etmedi şeklinde haber yaparken belkide yunanistan'da bu zor günde komşumuz bile yardım etmedi şeklinde yazmış olabilir.

TREEBLOCK.io   //   TOKEN GENERATING EVENT
▶▶▶▶▶▶▶▶▶▶   ICO is LIVE  》 JOIN NOW!   |■■■
yaniman
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
July 29, 2018, 10:48:06 AM

Böyle durumlarda insanların içini çok güzel görebiliyoruz. Allah düşmanımın bile başına vermesin, yangın en kötü belalardan biri. Bir sürü can gitmiş, umarım yaralarını en kısa sürede sararlar.

grandepl
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
July 29, 2018, 11:28:18 AM

bu konu üzerinden bile siyaset yapmaya çalışan, nefret cümleleri saçan insanlar var sosyal medyada. bunun siyasetlik bir durumu yok. başın sağolsun, geçmiş olsun Yunanistan.
quandrel
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 29, 2018, 12:30:45 PM

ben şahsen çok üzüldüm. sadece yunanistan için değil; onca orman ve içindeki canlı bu dünya için çok büyük bir kayıptır. masum insanların canlarını kaybetmelerini zaten tartışmıyorum bile.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: