Bitcoin Forum
June 16, 2024, 08:44:47 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Forumdaki online kişi sayısı  (Read 100 times)
ucankup (OP)
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
July 24, 2018, 07:26:33 AM

Son zamanlarda forumun online sayısı iyice düştü mü ne kimse yazı yazmıyor kimse konu açmıyor hayrola ne oluyor ya bıraktınızmı topluca ?
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
July 24, 2018, 08:41:41 AM

Zaten forumda toplasan 35 40 tane gerçek kullanıcı var o göze kalabalık gelenler hep Multi hesaplardı. Adamlar konu acıyor altına keklik cekmek için mesaj yazıyorlardı  Grin Grin kendileri calıp kendileri oynuyordu. Kalan gerçek kullanıcılar içinde malum yaz ayları hem tatil hemde bitcoin altcoin olarak cok fazla aksiyon yok bu aralar.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
July 24, 2018, 09:12:47 AM

Merit sistemi guzel oldu. Yoksa her gun onlarca newbie saldirisina ugruyordu forum. Gayet guzel ve hos. Yazan da zaten eski uyeler ve kaliteli paylasim yapayim meritte hediyesi olsun niyetinde kisiler.
redlabel
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
July 24, 2018, 09:14:19 AM

şuan da sanki newbi saldırısı yok

kötü olan şu adamlar artık bilgilerini merit verilmezse siliyorlar adam diyor ki 10 saat içerisinde 10 merit gelmezse mesaj imha edilecektir diyor forumu daha da boşaltmaya başladı.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
July 24, 2018, 10:29:33 AM

kötü olan şu adamlar artık bilgilerini merit verilmezse siliyorlar adam diyor ki 10 saat içerisinde 10 merit gelmezse mesaj imha edilecektir diyor forumu daha da boşaltmaya başladı.

Hayal gücüne hayranım kanki bunu nerenden salladın harbi anlam veremedim bu tip baslıklar tespit edildiginde - Merit dilenciliğinden banlanır kullanıcı.
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
July 24, 2018, 10:45:12 AM

her dün forumdayım localde buna benzer herhangi bir mesaj görmedim. Bu mesajı globale yazarlarsa o 10 saat geçmeden adamın hesabını imha ederler  Grin
saglamorcun
Newbie
*

Activity: 38

View Profile WWW
July 24, 2018, 10:50:29 AM

Aslında açılan başlıklar hareketli zamanlarda çoğalıyor olabilir hem daha fazla haber var hem hepsi yüz güldürücü. Bence yeterince bilgilendirici mesajlar da oluyor. Forum daha önce tam bir hazineymiş demek ki
assassin15
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
July 24, 2018, 10:52:24 AM

piyasa daha düne kadar düşüşlerdeydi zaten normaldir insanların uğramaması ayrıca yaz dönemi havalar ısındı kimi tatile gitti kimi denize kimi takılıyor. ondan dolayı pek uğramıyorlardır. piyasa canlanınca burası da canlanır.
salih.12
Jr. Member
*

Activity: 109
Merit: 1

View Profile
July 24, 2018, 04:12:42 PM

Baktım forumdaki online sayısı düşünce ben geldim  Grin  yaz dönemi insanlar özellikle gençler keyif yapıyor artık. Ortalık biraz daha güzelleşsin forumda şenlenir  Smiley

▄ █ █ ▀ ▀ ▄ ▀ █ ▄ ▀ █ ▄    ERNToken.com    ▄ █ ▀ ▄ █ ▀ ▄ ▀ ▀ █ █ ▄
THE FIRST AUDIO PLATFORM THAT LETS YOU EARN WHILE YOU LISTEN
frayer95
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
July 24, 2018, 04:41:19 PM

Forum yerini has kullanıcılara bıraktı demek Cheesy
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
July 24, 2018, 04:44:36 PM

Hayal gücüne hayranım kanki bunu nerenden salladın harbi anlam veremedim bu tip baslıklar tespit edildiginde - Merit dilenciliğinden banlanır kullanıcı.

işte bunların hepsi bilim kurgu ve aksiyon filmlerini çok izlemenin yan etkileri. Ajan Salt yeni görevin Bosna elçisini kaçırmak görev ile ilgili dökümanları gönderiyorum. Bu mesaj 10 dk sonra kendisini imha edecektir  Grin
moneyin1week
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
July 25, 2018, 02:40:11 AM

Bosver az olsun gerçek kullanıcı olsun daha iyi birde herkes tatilde oda etkiliyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: