Bitcoin Forum
June 21, 2024, 05:28:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Dünyanın ilk çapraz zincir Blockchain platformu görücüye çıktı  (Read 40 times)
savurgan (OP)
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
July 24, 2018, 04:36:18 PM

Wanchain, Wanchain 2.0’ın lansmanını duyurdu. Medium’da yayımlanan gönderi, Wanchain’in dünyanın ilk çapraz zincir Blockchain platformu olduğunu gösteriyor.

Wanchain, Wanchain 2.0’ı tanıtarak whitepaper hedeflerine doğru ilerlemeye devam ediyor.

Wanchain’in hedefi, hemen hemen her Blockchain ile bütünleşmek. Aynı zamanda Wanchain, Ethereum ve Blockchain ile tamamen bağlantılı olmasıyla dikkat çekiyor.

Ethereum, platformda WETH olarak çalışacak
Ethereum ve Blockchain ile bağlantı kurma yeteneği, akıllı sözleşmeleri çok taraflı hesaplama ve anahtar paylaşımı ile birleştirerek elde ediliyor.

Ethereum Wanchain platformunda WETH olarak çalışacak ve WAN için 1:1 oranında WETH temsil edecek. Bunun arkasındaki fikir, ETH ve WAN’ı destekleyen ICO sözleşmelerinin yanı sıra borç ve kredi sözleşmeleri ile nihayetinde başka tokenlerin de yerleştirilebilmesi.

Dünyanın ilk çapraz zincir Blockchain platformu yıl sonunda token değiştirecek
Wanchain, BTC için çapraz zincir bağlantısının yıl sonuna kadar, yılın sonunda da bir başka ERC20 tokeni gerçekleştirileceğini duyurdu.

KAYNAK : kriptoparahaber.com
wwolffoot
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
July 24, 2018, 06:28:08 PM

İlginç bir sistem. Burada değişim sonucunda hangi ürün de değer kaybı olacak. Sonuçta bir ticaret.
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
July 24, 2018, 07:51:15 PM

Haberi gün okumuş direk fiyata baktım düşüşteydi . Bu haber ile yükselmiyorsa nasıl yükselecek anlayamadım . Birde QTUM uzaya node attığında yükselişmemişti onada hayret etmiştim Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: