Bitcoin Forum
July 27, 2024, 10:37:41 PM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Annesinin Maaş Kartını Tehditle Aldığı İddia Edilen Bir Kişiye, 6 Yıl Hapis Ceza  (Read 122 times)
savurgan (OP)
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
July 24, 2018, 06:21:50 PM

Antalya'nın Alanya ilçesinde annesinin maaş kartını tehditle aldığı iddia edilen bir kişiye, şikayet üzerine 6 yıl hapis cezası verildi.

31 Ocak tarihinde Mahmutlar Mahallesi'nde meydana olayda, iddiaya göre, Tercan Ö. aynı evde yaşadığı annesi Galip G.'nin maaş kartını zorla aldı. Maaş kartını vermek istemeyen Tercan Ö., kendisini ölümle tehdit eden oğlu Galip G.'den şikayetçi oldu. Tezcan Ö.'nün şikayeti üzerine Galip G. hakkında "konutta ve eklentilerinde yağma" suçundan dava açıldı.

"AİLE İÇİNDE GERÇEKLEŞMİŞ UFAK BİR TARTIŞMADIR"

Alanya 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada anne Tezcan Ö. oğlundan şikayetçi olmadığını belirtirken Galip G. ise savunmasında "Aile içinde gerçekleşmiş ufak bir tartışmadır. Benim cezalandırmam annemin ve çocuğumun da cezalandırılması anlamına gelir" diyerek beraatını istedi. Mahkeme heyeti sanık Galip G.'ye 6 yıl hapis cezası verdi. Duruşmanın ardından Galip G., tutuklanarak Alanya L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.

kaynak : www.sondakika.com
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
July 24, 2018, 06:42:39 PM

Geçmiş olsun 2 kişi birden yanmış. Hapse giren o genç yanacak annesi çocuğu hapse giriyor diye daha fazla yanacak. O çocuk hapisten çıktıktan sonra daha büyük problem olacak.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
eoskingthisweek
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
July 24, 2018, 09:05:47 PM

Ben yanlış biliyormuşum babanın parasını çalmak hırsızlık sayılmıyor olarak biliyordum hayret.
renhecy
Newbie
*

Activity: 63

View Profile
July 25, 2018, 05:11:28 AM

annenin şikayeti olmasa o zaman aile arasında bir şey dersin ama kadın ihbar etmiş bildiğimiz gasp bu.
scouce
Newbie
*

Activity: 92

View Profile
July 25, 2018, 09:03:57 PM

Ben yanlış biliyormuşum babanın parasını çalmak hırsızlık sayılmıyor olarak biliyordum hayret.

olay şikayete girdikten sonra her türlü hırsızlık sayılır abi zannetmiyorum ben onun hırsızlık olmayacağını. çocuğu bile olsa kimse kimseyi gasp edemez parasına el koyamaz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: