Bitcoin Forum
June 19, 2024, 03:07:02 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Ünlü milyarder: Bitcoin’in bir sonraki adımı 10 bin, daha sonra 20 bin dolar  (Read 65 times)
sejem (OP)
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
July 25, 2018, 05:57:43 AM

Güne yaklaşık 7.700 dolar seviyesinden başlayan ve geçen haftadan beri bir yükseliş içerisinde olan Bitcoin sonunda 8 bin doların üzerine çıkmayı başardı.

Bu yüzden birçok analist boğa rallisinin başladığına inanıyor. Bu isimlerden biri, milyarder yatırımcı Mike Novogratz.

Novogratz, CNBC’ye verdiği demeçte Bitcoin için bir sonraki adımın 10 bin dolar olduğunu daha sonra da 20 bin dolara ulaşacağını söyledi.

Önümüzdeki aylarda ise saklama çözümlerinin ve yasal düzenlemelerin kurumsal yatırımcı sürüsünü piyasaya getireceğinin altını çizdi.

Milyarder isim şöyle dedi:

“Bir sonraki hamle için güzel bir zemin oluşturduğumuzu düşünüyorum. Gelecek hareketin güvenilir bir kaynaktan saklama çözümüne ihtiyacı olacağını düşünüyorum, ayrıca daha fazla düzenleyici netliğe ihtiyaç duyacak.”

Novogratz, Bitcoin’i 2013 yılında henüz 50 dolarken satın almıştı. Ünlü yatırımcının tasarruflarının yüzde 10’unun Bitcoin ve Ethereum’de olduğu biliniyor. Aynı zamanda kripto paralarla ilgili farklı alanlarda da önemli yatırımları bulunuyor.

https://uzmancoin.com/bitcoin-novogratz-yukselis/
big black bird
Jr. Member
*

Activity: 39
Merit: 1

View Profile
July 25, 2018, 01:44:00 PM

Bu para neden bu adamları seçiyor. Seçile adam da neden hemen ünlü bir zengin oluyor. Adamın ünlü olması mı parasının çok olması mı?
wwolffoot
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
July 25, 2018, 05:16:48 PM

Adamlarda para olunca piyasa analizcileri bunlara çalışıyor onlarda bu konuda böyle açıklamalar yapıyorlar.
srd22
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 25, 2018, 06:50:11 PM

"Önümüzdeki aylarda ise saklama çözümlerinin ve yasal düzenlemelerin kurumsal yatırımcı sürüsünü piyasaya getireceğinin altını çizdi." işte böyle bir durum netleştiği taktirde beklediğimizden çok daha büyük bir yükselme gelecektir.
fragilesun
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
July 25, 2018, 07:01:16 PM

bitcoin biraz hareketlenince uykuda olan hemen herkes şimdi ortaya çıkıp konuşmaya başladılar. Dikkat edin reklamlar başladı.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
July 25, 2018, 07:59:17 PM

bitcoin sonunda yüz güldürmeye başladı. umarım yükselir de 20 bin dolarları görürüz. ocak ayından beri düşüş o kadar can sıktı ki.
pelimies
Member
**

Activity: 618
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
July 25, 2018, 08:25:50 PM

ben anlayamadım bu adam btc denmi milyarder olmuş yoksa zaten milyardermiş btc yemi el atmış yada sadece aileden gelen varlık mı kullandığı fon sorular sorular sorular...

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
July 25, 2018, 08:38:53 PM

Benimde kısa vadede 11.500 dolara kadar çıkış sonrasında geri çekilme beklentim var. (1 ay gibi)

usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
July 25, 2018, 08:42:07 PM

Tehlikeli bir virajdayiz suan.  Bu seviyeleri asip guven tazelesede biraz daha radikal ve duzeneyici faaliyetlere gerek var.  Bunlarda olursa ki 10.ay isaret ediliyor bunun icin.  O zaman onumuz hepten acilacaktir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
zeytinye
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
July 25, 2018, 10:16:25 PM

10 bin olabilir mantıksız değilde geçen sene ki gibi yükseliş beklemiyorum ben. 20k lar yakın gelecekte bence pek ufukta gözükmüyor. Tabi bu piyasada her şey olabilir.
gunmunj
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
July 25, 2018, 10:22:20 PM

Bu sene için bu tür artışlara çok fazla inanmamak lazım çok fazla hüsran yaşadık buda onlardan birisi olabilir o yüzden temkinli olmakta fayda var diye düşünüyorum.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
July 25, 2018, 11:02:10 PM

ünlü milyarderin tahminin gerçekleşmesini o kadar çok istiyorum ki anlatamam Smiley bu seneyi 10 bin doların üzerinde kapatmaya razıyım. Bu gidişle 20 bin dolar olması çok zor.

[/center]
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
July 26, 2018, 09:31:37 AM

umarım milyarder yatırımcı  Mike Novogratz bu öngörüsünden haklı çıkarda tüm krito para yatırımcıların yüzü gülmüş olur böylece. bekleyip göreceğiz hep birlikte.
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
July 26, 2018, 09:39:25 AM

Bütün beklentimiz umudumuz haylimiz Mike Novogratın dediği yönde bakalım söylediği gibi olacak ve çıkacak mı ,zaten 7 aydır sürünen kripto piyasasında beklemekten yorulduk.

reddolphin
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
July 26, 2018, 10:09:14 AM

tamam yükseliş var bir umut da var ama o kadar da değil ya.10 bin doları bir geçelim bir sabitlenelim oralara da daha çok 20.000 dolara..
jembaba1
Newbie
*

Activity: 150

View Profile
July 26, 2018, 10:42:47 AM

milyarder birisi bunu söylüyorsa vardır bir bildiği.sonuçta kendisi de bir balina olarak düşünürsek direk etki edebilir.
TelliKilimci
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
July 26, 2018, 11:08:07 AM

Uzun vadede yavaş yavaş çıkarsa tekrar bu kadar geri düşmesi ihtimali çok zor. Zamanlar 10 bin 20 bin arasında alıştıra alıştıra giderse daha da düşmez
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
July 26, 2018, 11:10:27 AM

o zeminin sağlam olması için 10 bini geçmesi ve 10 binde bir hayli vakit geçirmesini beklerim. tarih ve fiyat bir arada tahmin yürütülmesi daha zordur. sene sonu gelince 20 bin dolar hatta daha uçuk tahmin yapanların ben inanıyorum ki yüzleri bile kızarmayacak.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 478

View Profile
July 26, 2018, 11:11:58 AM

Ani bir çıkış yakalamaya başlayan Bitcoin'in artık önü açık gibi gözüküyor anlaşılan. Bundan sonra yakın zamanda 10-20 bin arası bir değeri yakalamasını bekliyorum. Ardından da yeni bir rekor gözlemleyebiliriz.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
sundayman
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile WWW
July 26, 2018, 04:25:20 PM

Allah allah bak sen şu işe Smiley Bu nasıl tahmin ya bunu bilmek yada tahmin edebilmek için uzman olmak gerekmiyor.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: