Bitcoin Forum
May 14, 2024, 01:23:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Ağustos Ayı İçin İmza Önerileri  (Read 1195 times)
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
July 25, 2018, 09:16:47 AM

Merhaba arkaşlar,

Bir imza kampanyasının daha sonuna gelirken yeni bir arayış daha başladı.
Girebileceğimiz, geleceği parlak, önerebileceğiniz imza kampanyalarını incelemeye hazırım.

Buyrun araştıralım...  Roll Eyes

Not: Tercihen Sylon olmasın.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
1715693031
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715693031
Reply with quote  #2

1715693031
Report to moderator
1715693031
Hero Member
*

Ignore
1715693031
Reply with quote  #2

1715693031
Report to moderator
1715693031
Hero Member
*

Ignore
1715693031
Reply with quote  #2

1715693031
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715693031
Hero Member
*

Ignore
1715693031
Reply with quote  #2

1715693031
Report to moderator
1715693031
Hero Member
*

Ignore
1715693031
Reply with quote  #2

1715693031
Report to moderator
1715693031
Hero Member
*

Ignore
1715693031
Reply with quote  #2

1715693031
Report to moderator
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
July 25, 2018, 09:19:57 AM

Jinbi ICO'su uzatıldı. Umarım imza kampanyası tekrar uzatılmaz. Kampanyadan da çıkamıyoruz.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
July 25, 2018, 09:44:10 AM

Jinbi ICO'su uzatıldı. Umarım imza kampanyası tekrar uzatılmaz. Kampanyadan da çıkamıyoruz.

uzatıldı derken nerden gördünüz telegram kanallarında falan mı söylediler ? kaynak gösterir misiniz ?
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 25, 2018, 10:08:35 AM

uzatıldı derken nerden gördünüz telegram kanallarında falan mı söylediler ? kaynak gösterir misiniz ?

Ben de kıllandım anakonu ile tw hesaplarına baktım böyle bir ibare göremedim, umarım pre-sale aşamasında yapılan uzatmadan bahsediyorsunuzdur.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 25, 2018, 10:16:07 AM
Last edit: July 26, 2018, 05:52:34 AM by hasyurt

Web sitesinde ki yazıyı paylaşıyorum:

Jinbi has raised 12million USD in six weeks, this is a huge achievement. In order to increase our participation and let investors who may not have been aware of us a month ago we have decided to extend our ICO until 30th September during which we fully believe that our hardcap will be reached. In the period up to the end of August we will continue to offer a discount of

Alıntıdır : www.jinbitoken.io

Copy paste yapıp görebilirsiniz.
vincetcm
Hero Member

View Profile
July 25, 2018, 10:31:17 AM

Web sitesinde ki yazıyı paylaşıyorum:

Jinbi has raised 12million USD in six weeks, this is a huge achievement. In order to increase our participation and let investors who may not have been aware of us a month ago we have decided to extend our ICO until 30th September during which we fully believe that our hardcap will be reached. In the period up to the end of August we will continue to offer a discount of
Kaynak: Jinbitoken web sitesi
Copy paste yapıp görebilirsiniz.

Sitede ben de gördüm, site sürekli güncellenmediği için başlığa ve twitter a baktım ama orada görememiştim, yazık oldu keşke uzatmasalardı.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
July 25, 2018, 10:35:56 AM

30 eylül nedir abicim ya resmen 2 ay daha uzatmışlar bir cacık olmaz bunlardan artık bana göre. 12 milyon$ toplamışsınız ne kadar olacaktı pardon ? ne aç gözlü insanlar bunlar ya resmen irite oluyorum böyle olunca
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
July 25, 2018, 10:39:06 AM

30 eylül nedir abicim ya resmen 2 ay daha uzatmışlar bir cacık olmaz bunlardan artık bana göre. 12 milyon$ toplamışsınız ne kadar olacaktı pardon ? ne aç gözlü insanlar bunlar ya resmen irite oluyorum böyle olunca

Böyle aç gözlü insanlar bize de birşey vermez zaten. Twitter'dan bana gelecek token iyice düşer. Zaten parayı imza götürür haklı olarak. Tek sıkıntı hergun bu jinbitoken en az 4-5 twit atıyor. Aylık RT miktarını bitiriyor. Birde geçmiş RT lerim silinmiş. Geçen tek tek RT çektim. 30 eylüle kadar uzatmalari çok kötü.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 25, 2018, 10:49:38 AM

İmzanın uzamış olmasına üzüldüm, böyle uzatılan ICO'ların sonu hep hüsran oluyor.

Ayrıca bu adamların çoğunun zeka bakımından biraz geri olduğunu düşünmeye başladım. Tarihin uzaması ile ICO parasının toplanması arasında doğru orantı yok. Senin projen iyi değilse 10 yılda para toplasan gelecek olan para değişmez.

Bu adamlar 12 milyon $ toplamış, uzaya araç göndermeyeceklerse gayet yeterli bir rakam gibi duruyor.

Bir de açıp şuna baksınlar, bu paranın toplanış hızı son günlere doğru nasıl azalıyor. Tahminen son aylara doğru bazı günler hiç yatırım bile almayacaktır. Asura da aynısını yaptı, imajlarını zedelemekten başka bir şey değil.

Jinbiye gelince, forumda çok kişi imzasını taşıyor ama borsaya girer girmez fiyatının sıfıra yaklaşacağını düşünüyorum. Hal böyle olunca, uzatıp insanların olası başka imzalardan da olmaları açıkcası insanı rahatsız ediyor. Çünkü bugün size olan, yarın bize oluyor. Süre uzatmaların bir şekilde onlara zarar vermesi lazım ki, kimse böyle işine geldiği gibi süre uzatmaya kalkmasın.

Umarım öngörülerimde ben yanılırım, siz kazanırsınız.
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
July 25, 2018, 10:55:23 AM

Telegram grubundan mesaj.

Softcap yaptılar ama yeterli gelmedi demek toplanan para, hazır boğa sezonu da varken uzattılar. ICO uzadı, 30 eylüle kadar devam edecek. Bakalım imza ne olacak. Ama mide bulandı artık.
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
July 25, 2018, 11:04:05 AM

Telegram grubundan mesaj.

Softcap yaptılar ama yeterli gelmedi demek toplanan para, hazır boğa sezonu da varken uzattılar. ICO uzadı, 30 eylüle kadar devam edecek. Bakalım imza ne olacak. Ama mide bulandı artık.

Bende bu jinbiye girecektim ilk piyasaya çıktığı zaman.Sonra ödülleri düşürdüler.Daha sonra bidaha düşürdüler.En sonda bountyleri uzatmışlar.Şimdi iyiki girmedim diyorum Cheesy Yazık günah insanlara vaad edilen ile verilen ( Umarım daha düşmez).
Benim bir diğer anlamadığım konuda şu.bu adamlar stakele çalışmıyorlar yani direk post başına ödül veriyorlar.eee sürekli para çıkacak ceplerinden bu normal değil.Bence bitirmeleri gerekir imzayı.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1257
Merit: 43

View Profile
July 25, 2018, 11:05:15 AM

Sırf bu Jinbi için rt hakkımın %20'sini kullanıyorum ve bir türlü bitmek bilmiyor. Geçen yıl ile bu yılı karşılaştırınca resmen nefesim, soluğum kesiliyor; hiç bir ico/bounty süre uzatmadan rahat edemiyor!!!!
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
July 25, 2018, 12:10:28 PM

Arkadaslar afedersınız de uzun suredır ımza arastıran bırıyım ve neden jınbı'ye gırdıgınızı hıc anlamadım, telegramlarında 2bın kısı falan vardı baktıgımda ve uc kurus parayı anca toplucaklarını dusunmeme ragmen herkesın ımzasına gırmesıne anlam verememıstım. Bukadar senıor hero adam gırmıs adamlar hıcbısey toplayamazken sıze nasıl para dagıtıcak, baslıgı vardı 30 sayfa mesaj olmus bukadar bos bıseyı 600 yorum ne konustu ınsanlar onu da merak edıyorum, orda da soyledım bosa gırdınız ımzaya dıye. Neyse gec olsun guc olmasın en azından bıtmıs, benım ımzam da bu hafta bıtıyor sonrasında ben de bakıcam bulursam buralara da yazarım.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
July 25, 2018, 12:12:57 PM

Streamity'nin bounty kampanyaları içinden imza kampanyasına katılmıştım, artık imza kampanyası bitecek sanırım yeni imza kampanyası önerileriniz var mı?

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

ozm0823
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
July 25, 2018, 12:14:15 PM

Surekli uzatiyorlar kampanyalari. Cogu zaman imzaya katildigina bile degmiyor fakat tabi member level in yuksekse fena olmiyor. Bircok proje ortalikta karar vermek zordu iyice zorlasiyor.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
July 25, 2018, 12:50:58 PM

Buaralar bounty konusunda sorun bulunmakta, daha doğrusu icolarda ve tüm markette sorun var takımlar artık ico yapmayı bile gözü yemiyor, sadece çok iyi projeler ico yapıp düzgün fiyattan çıkabiliyor onlar da genelde bounty açmıyor malum. Kötünün iyisini tercih ediyoruz artık biz de.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
July 25, 2018, 01:07:22 PM

Jinbi de baya verıyor maşallah ınsallah sonu kötu olmaz yoksa herkesın elıne verır guzel ımza da yook bu bıtık piyasada oncelerı superrdı
SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
July 25, 2018, 01:14:47 PM

Valla arkadaslar konu başlıktan uzaklaşmış ve jinbi başlığına dönmüş. O kadar mesaj içinde de bir kisi imza önerisi getirmemiş. Nedir acep, icolar , bountyler ölüyor mu?

vincetcm
Hero Member

View Profile
July 25, 2018, 01:24:24 PM

Valla arkadaslar konu başlıktan uzaklaşmış ve jinbi başlığına dönmüş. O kadar mesaj içinde de bir kisi imza önerisi getirmemiş. Nedir acep, icolar , bountyler ölüyor mu?

Bu arkadaş en son 20 gün önce güncellemiş belki işinize yarayabilir, bir bakın derim. Güzel kampanyalar paylaşıyordu, biraz altlara düşmüş.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3503472.0
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
July 25, 2018, 02:40:07 PM

jinbi nin 12 milyon topladığı ne malum var mı kanıt nerden bakabiliriz ? bounty işleri ölüyormu demiş bi arkadaş tabi ölecek sağda solda her yere duyurulunca ister istemez kaçınılmaz son yaklaşıyor..bountyden airdroptan şu kadar kazandım diye başlık açmaya devam edin saftrikler  Grin
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: