Bitcoin Forum
May 02, 2024, 03:23:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Ağustos Ayı İçin İmza Önerileri  (Read 1191 times)
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
August 02, 2018, 10:46:17 AM

Swipe imzasına girmemiş olsaydım metahash girerdim. Dikkatimi çekti bugün bakınırken , isviçre blockchain projesi sanırım. İmza arayanlar değerlendirebilir, toplam ödül 300eth bu arada. https://bitcointalk.org/index.php?topic=4415424.0 .
1714663389
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714663389
Reply with quote  #2

1714663389
Report to moderator
1714663389
Hero Member
*

Ignore
1714663389
Reply with quote  #2

1714663389
Report to moderator
1714663389
Hero Member
*

Ignore
1714663389
Reply with quote  #2

1714663389
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714663389
Hero Member
*

Ignore
1714663389
Reply with quote  #2

1714663389
Report to moderator
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
August 02, 2018, 10:49:13 AM

Son zamanlarda piyasa öyle bir duruma sürüklendi ki hiç bir bountyden emin olamaz olduk. Tek çaremiz piyasanın belini yeniden doğrultmasını beklemek.

Piyasanın iyi oldugu zamanlarida biliyoruz ben herzaman bu isin sans oldugunu soyluyorum ama insanlar buna ragmen leg hero sr memberler iyi kaldiriyot yhaa kafasinda. arkadaslar gecen yilda durum bunun aynisiydi 100 tane bounty varsa icinden 5 bilemedin 6 tanesi odeme yapardi. ortada kesin %100 bi kazanc yok yani. birde bu soylediklerim imza kampanyaları icin twitter telegram zaten direk sakiz parasi.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
August 02, 2018, 12:59:53 PM

imza olayı tamamen şans artık. ben umutlu olarak sendy ye giriş yaptım. dışardan bakınca dominium da güzel görünüyor dağıtacakları ödül miktarını göz önüne alacak olursak. gönül isterki hepsi değil soft cap, hard cap yapsınlar ödülleri dağıtsınlar sağlıklı bir şekilde.
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
August 02, 2018, 01:26:43 PM

Swipe imzasına girmemiş olsaydım metahash girerdim. Dikkatimi çekti bugün bakınırken , isviçre blockchain projesi sanırım. İmza arayanlar değerlendirebilir, toplam ödül 300eth bu arada. https://bitcointalk.org/index.php?topic=4415424.0 .

Bende o projeyle ilgili bir kaç makale okumuştum.çok sağlam görünüyor ufak tefek bountylere bile girilebilir.Zaten nerede az bilinen bir proje varsa ona girmekte yarar var.şuan en mantıklı olan bu
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
August 02, 2018, 06:42:55 PM

Önceki mesajlarda sabit ücretli kampanyalardan bahsetmiştim. Birkaç kişi pm göndermiş ona istinaden buraya da atayım bilmeyenler varsa diye. Alttaki kısma girerseniz sabit ücretli, haftalık veya aylık ödemeli imza kampanyaları var. Şartları biraz daha ağır, ücret sağlam bountylere göre düşük ama yine de fena değil. Ne aldığım belli olsun diyen varsa ara ara kontrol edebilir.

https://bitcointalk.org/index.php?board=52.0
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
August 02, 2018, 08:34:38 PM

Bende o projeyle ilgili bir kaç makale okumuştum.çok sağlam görünüyor ufak tefek bountylere bile girilebilir.Zaten nerede az bilinen bir proje varsa ona girmekte yarar var.şuan en mantıklı olan bu

ico dropsta da var gözüküyor proje, lakin hiç bir detay göremedim bountysi olduğundan başka şu an. orada listelenen coinler genelde sağlam oluyor benim görüşüm, teşekkürler öneri için bu arada.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 03, 2018, 10:54:57 AM

Bende sendy e girdim bakalım jinbide 3 hafta kaldım sendy den sonra diğer sylon bountysine katılmayı düşünüyorum nedenini bilmiyorum ama sylona bi başka sempati duyuyorum

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
August 04, 2018, 08:57:33 AM

biraz önce katıldığım bounty yi paylaşayım. islami borsanın bounty si. zaten ben uzun uzun yazıp kafanızı şişirmeyeyim.
30 kişi jr kabul ediyor. daha yeni başlamış.
linki bu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4722627.0
yalnız dikkat edin sadece form doldurulmuyor. sylon daki gibi join li bir post atmanızı istiyor. iş yapabilir gibi.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 04, 2018, 09:41:15 AM

biraz önce katıldığım bounty yi paylaşayım. islami borsanın bounty si. zaten ben uzun uzun yazıp kafanızı şişirmeyeyim.
30 kişi jr kabul ediyor. daha yeni başlamış.
linki bu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4722627.0
yalnız dikkat edin sadece form doldurulmuyor. sylon daki gibi join li bir post atmanızı istiyor. iş yapabilir gibi.

dostum adamlar bayağı bir ciddi iş yapacak gibi. twitter ve facebook bountysine katılmak istiyorum çok fazla istekleri var. bu işlerini ciddiye aldıkalrını gösteriyor. imza kampanyası çok cazip daha önce görseydim sendy ye değil buna katıldırdım. bakalım 1-2 hafta stake alayım yer kalırsa bu imzaya katılabilirim.
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 04, 2018, 09:51:31 AM

İslami borsa ne demek yani? İnsaların ilgisini çekmek için "islam" adını kullanmak ahlaki olmamakla beraber sırf bunun için insanlar ilgi göstermeyecektir.
Ayrıca sitede kullanılan tasarım ve kodlama da çok aşina... Güven vermedi bana proje.

Ayrıca token sayısı çok fazla ve kendilerince belirledikleri token fiyatıda çok uçuk.

İş yapacağını sanmıyorum arkadaşlar.

Sabahtan beri ico projeleri inceliyorum. Samanlıkta bir tane bile iğne bulamadım daha.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 04, 2018, 10:30:00 AM

akropolis ten sanra çok iyi bir imza henüz gelmedi. yanlız size burda genel bir tavsiyede bulunacam. girdiğiniz imzanın en azından bir telegramına bakın şimdi kişi sayısında bot la falan çok hile dönüyorda gidipte 3-5 bin telegram kullanıcısı olan şeye girmeyin.
şimdi millet tr forumunda patır patır sendy mi ne ona giriyor telegramına bakıyorum telegramı 1400 kişi. dönen muhabbete bakıyorum hep bounty çıkarsan bounty cileri sadece adminler kalır telegramda.
ikincisi telegram mesajlarına  2 daika mesai ayırıp inceleyin. millet ico tarihini, token metricsleri, projemi tartışıyor yoksa bounty mi. hangisinin daha makbul olduğunu söylememe gerek yok sanırım  Tongue
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 04, 2018, 10:42:25 AM

İslami borsa ne demek yani? İnsaların ilgisini çekmek için "islam" adını kullanmak ahlaki olmamakla beraber sırf bunun için insanlar ilgi göstermeyecektir.
Ayrıca sitede kullanılan tasarım ve kodlama da çok aşina... Güven vermedi bana proje.

Ayrıca token sayısı çok fazla ve kendilerince belirledikleri token fiyatıda çok uçuk.

İş yapacağını sanmıyorum arkadaşlar.

Sabahtan beri ico projeleri inceliyorum. Samanlıkta bir tane bile iğne bulamadım daha.

Detaylı incelemedim ama baktığımda her coin ya da tokeni sistemlerine almayacaklarindan bahsediyor. İslami borsa diye adlandırılıyor ama ne kadar öyle olur bilemem. Onların mantığına göre xvg borsalarında olmamali  Grin
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
August 04, 2018, 02:58:28 PM

Metahash diyen arkadaşlar olmuş ama şu detayı atlamayın lütfen, local post olarak haftada sadece 5 post kabul edip 10 post global olmalı diyor.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
August 04, 2018, 03:03:07 PM

Bu swipe girdik iyimi ettik kötümü bilemedim. İmza kampanyası seçenekleri çok fazla ama sağlamını bulmak gerçekten çok zor. Başlık faydalı ama kader kısmet sonuçlar hep.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
August 04, 2018, 07:23:28 PM

Ben artık imza kampanyalarının para kazandırdığına inanmıyorum fakat öyle yalandan giriyoruz boş durmayalım. Sylon olmasın demişsiniz ama yine de en akla yatkın kampanyalar ondan geliyor. Full member ve üzerleri için tabi.

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
August 04, 2018, 07:27:41 PM

bende bu imzama yeni girdim ama bilmiyorum yani biraz arastırdım aklıma yattı. hem boş durmayalım dedim. bundan önce ecoinomic diye bi proje vardı ondan da pek birşey çıkmayacak gibi. yani imzalar öncekiler kadar para kazandırmıyor. bide projeler pek para toplayamıyorlar eskisi gibi.

temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
August 04, 2018, 07:45:22 PM

Arkadaşın dediği gibi artık imzalarada güvenemez olduk, en iyisi hiç birşey beklemeden hareket etmek. Ben istediklerini yerine getirip bekliyorum karşılığını verirlerse verirler vermezlerse yapacak birşey yok.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
August 05, 2018, 04:41:42 AM

Kripto piyasası sıkıntılı dönemde olduğu için hangi kampanyaya el atsanız bir şey çıkmaz gibi geliyor, psikoloji öyle sanki, ama boş durmamak lazım, imza kampanyaları sürekli okumaya teşvik ettiği için ayrıca faydalı.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
August 05, 2018, 06:00:29 AM

Metahash'a girdim bende haftada 5 lokal postu var evet 15 te min. kuralı.Peki bu 15 ten sonrası kar mı yoksa sadece tamamlanması gereken sayımı 15?
Posteruma
Jr. Member
*

Activity: 91
Merit: 1

View Profile
August 05, 2018, 06:31:44 AM

Günlük ödül veren bir imza kampanyası. QYNO bu hafta Crypto-Bridge listelenecek ve geliri kendiniz hesaplayabiliyorsunuz.
Umarım işine yarayan çıkar.

Ödül Dağılımı
Position   Rewards / day   QNO / month
Jr Member    1 QNO / day   30 QNO
Member           1.5 QNO / day   45 QNO
Full Member   2.5 QNO / day   75 QNO
Sr. Member   3 QNO / day   90 QNO
Hero Member   3.5 QNO / day   105 QNO
Legendary             4 QNO / day   120 QNO

https://www.qyno.org/signature_camp/

Ben de buralarda yeniyim ve ilk katıldığım imza kampanyasıdır. Vadeci ve tutulacak gibi duruyor. Bol şanslar.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: