Bitcoin Forum
June 18, 2024, 12:32:41 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Wavesleri elden çıkartıp başka coine geçmek mantıklı mı?  (Read 571 times)
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
August 07, 2018, 11:08:39 PM

waves 25k seviyelerine kadar düştü. bi yılda dolar olarak bile kar getiremedi. icodan alanlar ve al sat yapanlar dışında kimse wavesten kazanamadı şu anda. holderların baya bi zararı var.

Al sat noktalarını iyi belirleyen kişiler için waves oldukça karlı bir altcoin oldu diyebiliriz.Ama waves 100 dolar olacak diye holder yapan kişiler maalesef çok fazla kayıp yaşadı waves üzerinden.Umarım bu o arkadaşlara iyi bir ders olmuştur.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
August 07, 2018, 11:21:43 PM

düşen sadece waves değil. çoğu coin deli gibi düştü. her şey başladığı noktaya dönmek üzere. aşırı bi balonun içindeydik ama kendimizi fena halde piyasanın artacağına inandırmıştık.
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
August 08, 2018, 02:28:52 PM

WAVES ANAMIZI AĞLATTI DÜŞT DÜŞTÜ DÜŞTÜ YETMEDİ BİR DAHA BİR DAHA BİR DAHA DÜŞTÜ VALLLA BİR DEĞER ETMİYOR ARTIK SATARSAM TÜMÜ İLE ZARAR ZARAR ZARAR ELİM GİTMİYOR BİR TÜLÜ BU KADAR ZARARDAN SONRA SATMAYA

tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
August 08, 2018, 09:36:57 PM

1.6 dolar şu and. ağlanacak halde resmen. btc 1000 dolarların altındayken bile bu fiyatları görmüştü waves. derenin altından ne sular aktı geçti ama o zengin olma hayalini kuran kitleyi bir türlü mutlu etmedi gitti. oysaki çok güzel proje bence. ama naparsın işte insanlar hype nerdeyse oraya kaydılar. ardı arkası kesilmeyen icolar airdroplar. spekülasyonlar derken. piyasa komple negatif yönllü hareket etmeye başladı. sağlam coinler bile yerle bir oldu şu an. waves yine de iyi ayakta kalmış gerçekten.  bazı coinler silinip gidecek ama waves en azından silinmeyecek bir coin piyasadan. bu biraz teselli ediyor.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
August 08, 2018, 09:49:26 PM

waves e bakış açısı şöyle olmalı,
kısa vadede kazanç getirdiğine inandığın bir başka pair için kısa süreli çıkılıp, gidilen yerdne karla dönülüp adet artırarak yeniden waves alınmalı.
ben bu şekilde elimdeki waves miktarını artırmış idim. ama şu seviyelerden elindekini satmak çok yanlış olur. Aslında boşta para olsa, bir kaç yıl beklemek için 1000 tane alıp atmak lazım kenara.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 09, 2018, 09:16:26 AM

waves e bakış açısı şöyle olmalı,
kısa vadede kazanç getirdiğine inandığın bir başka pair için kısa süreli çıkılıp, gidilen yerdne karla dönülüp adet artırarak yeniden waves alınmalı.
ben bu şekilde elimdeki waves miktarını artırmış idim. ama şu seviyelerden elindekini satmak çok yanlış olur. Aslında boşta para olsa, bir kaç yıl beklemek için 1000 tane alıp atmak lazım kenara.

Hocam waves için benzer duyguları besliyordum. Ancak Sasha'nın tadını kaçıran rahatlığı yüzünden bu durumdan vazgeçtim. Geçtiğimiz günlerde bir tane havuzlardan biri de tüm MRT satıp çıkmıştı. Smart Contract ertelendi, kısaca sanki Waves hep bir adım geriden geliyor. Yani 1 yıl sonra bir sürü platform zaten yolu ele almış olacaklar. Waves DEX dersek sürekli kapanlar, stop loss olmaması, yeterli hacmin bir türlü gelmemesi. WavesTR instagram ekibinde bazı arkadaşlar gerçekten globale bu sıkıntıları anlatmak için efor harcıyorlar. Ancak onlarda bile yavaş yavaş umutsuzluk başladı. Bu fiyatlardan satılmaz hatta biraz daha alınabilir ama 10-15 $ aralığına bir daha gelirse direk satmayı düşünüyorum.
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
August 09, 2018, 11:26:34 AM

şimdi bu hamleyi yapmak mantıklı olmaz heleki boğa sezonuna bu kadar yaklaşmışken kısa vade ve uzun vade için olumsuz etkilenecektir bu stratejiyi uygulayanlar.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
August 09, 2018, 11:31:56 AM

Uzun süre önce waves alipta hala bekleyen varsa zaten satmasına gerek yok artık. Epey düştü. Eğer gelmesini beklediğimiz boğa sezonunda da yukselmezse bırakın öylece kalsın. Sonuçta o bir coin

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: