Bitcoin Forum
May 20, 2024, 11:13:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: HOLOCHAIN (Hot) Bilgi Paylaşım & Tartışma Alanı  (Read 18459 times)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 20, 2019, 06:17:39 PM

Bir süredir girmeyi düşünüyordum, bugün aklıma geldi baktım: 10-12 sat arasıda dolaşıyor. Sanırım ATH yaptığı zamanki fiyatı 40 sat gibi bir şeydi. 10 sattan girmek mantıklı mı? Önünü nasıl görüyorsunuz? Mesela yıl sonuna kadar neler yapabilir? Takip edenler bilgi verirse sevinirim.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
July 20, 2019, 06:21:44 PM

Bir süredir girmeyi düşünüyordum, bugün aklıma geldi baktım: 10-12 sat arasıda dolaşıyor. Sanırım ATH yaptığı zamanki fiyatı 40 sat gibi bir şeydi. 10 sattan girmek mantıklı mı? Önünü nasıl görüyorsunuz? Mesela yıl sonuna kadar neler yapabilir? Takip edenler bilgi verirse sevinirim.

Hocam bildiğim kadarıyla bundan önce ki ATH yi görmeden önce 7-8 den alanları duymuştum. Bende akşam mı acaba diyorum. Millet çok güveniyor ve çok konuşulan bir token ama nedense aklıma pek yatmıyor.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
February 12, 2020, 05:57:14 AM

al-sat yaparken en son bu hot'a takıldım. ETH'yi bırakıp hota girdim kasanın %70'i ile. ETH %11 yükseliş yapıyor şuanda kafayı yicem.

ETH paritesinde 346'dan 320'ye kadar kademeli alım yaptım. Şuan 317'de değeri. Fiyat uzun süredir ETH paritesinde hiç olmadığı kadar düşük bir seviyede.
Buradan yukarı atar mı derseniz beklesem mi beklemesem mi bilemiyorum.

vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
February 12, 2020, 06:14:50 AM

al-sat yaparken en son bu hot'a takıldım. ETH'yi bırakıp hota girdim kasanın %70'i ile. ETH %11 yükseliş yapıyor şuanda kafayı yicem.

ETH paritesinde 346'dan 320'ye kadar kademeli alım yaptım. Şuan 317'de değeri. Fiyat uzun süredir ETH paritesinde hiç olmadığı kadar düşük bir seviyede.
Buradan yukarı atar mı derseniz beklesem mi beklemesem mi bilemiyorum.

Yani elbette HOT'da sonunda yükselebilir ama ETH'nin yükselmeden altcoin piyasasında büyük bir atılım beklemek hayal olurdu. Bir de DeFi gelişmeleri sonucu Ethereum'daki potansiyel hiç bir coin'de yoktu açıkçası. Ama panikle hareket etmeyin durumu iyice değerlendirmeden durmadan al sat yapmayın.  Çünkü bu şekilde bir oraya bir oraya yetişicem diye koşturmak hep zararla sonuçlanır. Yani kaçırmayayım dediğiniz yere gittiğinizde yükselmeye devam edeceğinin garantisi yok.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
February 12, 2020, 12:55:03 PM

bekliyorum 305'lere düştük eth bazında. neyse şu eth bugunku yükselişin üstüne mutlaka düzeltme atacaktır.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 26, 2021, 10:52:31 PM

Holo kutlu yürüyüşüne başladı diyebiliriz. Zaten son 2-3 aydır hemen her coinde olduğu gibi bir yükselişi vardı ama şu an kendine has yükselişine başladı gibi duruyor.

Holo Price (HOT)
$0.01056
33.73%
0.0000001932 BTC 28.78%
0.000006267 ETH 27.71%

Dolar bazlı ath geldi bu arada.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
March 27, 2021, 02:11:50 PM

elinde olup hala zararda olan varsa masallah dıyecegım nerden aldın bu meretı. ben fıyat olarak ucuz gorulmesınden dolayı psıkolojık yukseldıgını dusunuyorum. olması gereken fıyatın cok ustunde suan.
holocular suan twıtterde racon kesiyor en son 2 sene oncemı kesmıslerdı o raconları?
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1498
Merit: 463

View Profile
March 27, 2021, 02:59:33 PM

elinde olup hala zararda olan varsa masallah dıyecegım nerden aldın bu meretı. ben fıyat olarak ucuz gorulmesınden dolayı psıkolojık yukseldıgını dusunuyorum. olması gereken fıyatın cok ustunde suan.
holocular suan twıtterde racon kesiyor en son 2 sene oncemı kesmıslerdı o raconları?
Sorma hocam. Öyle ballandıra ballandıra anlatıyorlar ki sanki btc aq.  Ellerinde yüklü var ki sokacak adam arıyorlar. Bir de yıl sonu hedefi veriyorlar ki millet alınca elinde tutsun. Chz'yi yüksekten alanlar zaten ağlıyor
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 27, 2021, 04:28:51 PM

Bu hot'u kaçtan aldılar bilmiyorum ama Twitter'da bazı feno hesapları bu daha hiçbir şey 2021 sonunda zenginiz gibi twitler atıyor. Ne hot ne de tfb benim aklıma yatan bi coinler değil.  Alanlarda zaten riski göze alıp ta girmiştir.
MK-74
Legendary
*

Activity: 1260
Merit: 1206

View Profile
March 27, 2021, 07:04:46 PM

Bu hot'u kaçtan aldılar bilmiyorum ama Twitter'da bazı feno hesapları bu daha hiçbir şey 2021 sonunda zenginiz gibi twitler atıyor. Ne hot ne de tfb benim aklıma yatan bi coinler değil.  Alanlarda zaten riski göze alıp ta girmiştir.

Hep öyle diyolar ama hiç biride zengin olmuyor kaç yıldır aynı muhabbet dönüyor. Holo kaç yıldır kendi chainlerine geçeceğiz diyolar ama kendi chainlerine bile geçmediler daha benim sevmiyorum holo yu sadece pump tokeni elle tutulur bir şeyleri yok.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
March 28, 2021, 06:09:18 AM

valla feno hesaplarını bilmem ama holo beni zengin etti gerçekten dahada yükselirse daha çok zengin oluruz fena olmaz Smiley

fakat 2021 sonuna büyük hedefler koymak saçma yukarıdaki arkadaşın dediği gibi daha projenin ne zaman mainnet e geçeceği belli değil. 3 senedir bekliyoruz belki 1-2 sene daha oyalarlar o sıradada holo yerinde sayarken başka projeler yükselir hiç belli olmaz bu işler.

ajanwalker
Sr. Member

View Profile
March 28, 2021, 08:01:19 AM

valla feno hesaplarını bilmem ama holo beni zengin etti gerçekten dahada yükselirse daha çok zengin oluruz fena olmaz Smiley

fakat 2021 sonuna büyük hedefler koymak saçma yukarıdaki arkadaşın dediği gibi daha projenin ne zaman mainnet e geçeceği belli değil. 3 senedir bekliyoruz belki 1-2 sene daha oyalarlar o sıradada holo yerinde sayarken başka projeler yükselir hiç belli olmaz bu işler.

Hocam gerçekten zengin etti mi yoksa siz ironi mi yapıyorsunuz?
Bu holo ağırlıklı olarak Türklerin elinde herhalde?
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 28, 2021, 10:31:15 AM

Zengin etmiş olabilir neden olmasın ki?

Şu grafikte bile şubat başından bugüne 12x yapmış. 10.000 dolar gibi bir para yatırabilen bir yatırımcı 100k-120k aralığında çıktıysa eğer Türkiye şartlarında çok iyi kazanç elde etmiş olmalı. "Zenginlik" kriteri farklı elbet ama azımsanacak bir para değil. 1000 dolar bile yatırılmış olsa 10.000 dolar alınmış olur ki yine iyi Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 1255

View Profile
March 28, 2021, 10:47:52 AM

Evet hocam Türklerin elinde coğunlukla,sokaga cıktıgım zaman insanlardan duyduğum coinlerden biri.Hatta geçen bir arkadaşım yazdı holo alıp yatsam zengin olurmuyum diye.Bu coine aşırıyla antipatim oldu son zamanlarda,kazandırır kazandırmaz orası tartışılır.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
March 28, 2021, 02:06:01 PM

Holo kutlu yürüyüşüne başladı diyebiliriz. Zaten son 2-3 aydır hemen her coinde olduğu gibi bir yükselişi vardı ama şu an kendine has yükselişine başladı gibi duruyor.

Holo Price (HOT)
$0.01056
33.73%
0.0000001932 BTC 28.78%
0.000006267 ETH 27.71%

0.01155'i gördü ben sert bir düşüş bekliyordum ama hala 0.01 civarında tutunuyor. Burada destek bulursa yada tutunabilirse boğa sezonu bitmeden bir atak daha yapabilir gibi duruyor.

Ama şu anda girmek deli cesareti ister

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
March 28, 2021, 03:42:11 PM

Altcoinlerde bir posta daha yükseliş bekliyorum. Olursa bu yükselişten sonra holo başta olmak çeşitli altcoinlere short açmak için bir miktar ayırdım kenara.
KIZILAGA
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 6

View Profile
March 28, 2021, 06:40:37 PM

Holo tamam,GRİN devam Smiley
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
March 30, 2021, 02:55:28 PM

Holo Price (HOT)
$0.01056
33.73%
0.0000001932 BTC 28.78%
0.000006267 ETH 27.71%

0.01155'i gördü ben sert bir düşüş bekliyordum ama hala 0.01 civarında tutunuyor. Burada destek bulursa yada tutunabilirse boğa sezonu bitmeden bir atak daha yapabilir gibi duruyor.

Ama şu anda girmek deli cesareti ister

0.10 civarıyken girmeye cesaret edemedik. Bugünkü fırsat kaçtı. Holo daha ne kadr ath serisine devam eder acaba  Shocked

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

ajanwalker
Sr. Member

View Profile
March 30, 2021, 03:03:51 PM

Twitter'da sürekli shilleyenler var. En çok merak ettiğim olay ise bu yükselmenin sonunda kimler ağlayacak? O feno geçinenler belki çok ucuzdan aldı ve havasını atıyor olabilir ama yüksekten alanların elinde kalınca neler olacak neler.
onko
Full Member

Activity: 492
Merit: 139

1 cent = 1 satoshi

View Profile
March 30, 2021, 05:40:01 PM
Merited by EFS (1)

Twitter'da sürekli shilleyenler var. En çok merak ettiğim olay ise bu yükselmenin sonunda kimler ağlayacak? O feno geçinenler belki çok ucuzdan aldı ve havasını atıyor olabilir ama yüksekten alanların elinde kalınca neler olacak neler.

Abi shilleyenlerin hiç birini zerre tanımam etmem. Benim gördüklerimin çoğu da taa dipten aldığını söyleyen kimseler haklarına girmeyeyim. Ayrıca yapacağı yatırımı 213091238098213 tane güncel proje varken, yazdan bu yana yaklaşık 6-7 ayda 100x yapmış bir projeye bağlayanlar bırakalım da ağlasın zaten Smiley Çünkü onların ki yatırım değil kumar. "Holo 0,02 olmuş girilir mi?" e gir tabi abi ne duruyorsun! Bu tiplere zaten genelde düzgün proje söylediğinde "bakarız abi" cevabı gelir. Sonra o proje 100x yapınca sana gelip "abi hede hödö'yü gördün mü, buradan girilir mi?" diye laf anlatmaya çalışırlar.

O yüzden diyeceğim şu, hali hazırda zaten yüzlerce x yapmış projelere tepeden yatırım yapabilcek cesareti olanlara ağlamayacaksın. Onlar da kendilerine ağlamayacak Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: