Bitcoin Forum
June 22, 2024, 07:21:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ledger - MEW Hakkında bir soru?  (Read 93 times)
Atademir (OP)
Jr. Member
*

Activity: 87
Merit: 1

View Profile
July 25, 2018, 09:15:42 PM

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Hali hazırda erc-20 tipindeki tokenları myetherwallet üzerinden ethereum cüzdanıma atmak istiyorum ancak göndermeden önce eth cüzdanının doğruluğunu onaylamak için içinde az miktarda da olsa eth olmak zorunda mı? Bir kaç token gönderdim ve şuanda show custom tokens diyince gözüküyorlar etherscan.io üzerinden bakınca da gözüküyor. Acaba göndermede değil ancak çekerken ki gas gwei işlemi için mi içinde eth bulunması gerekiyor. Şimdiden cevaplayanlara teşekkürler.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 26, 2018, 04:47:42 AM

Etherscan ya da ethplorer'dan görüyorsanız sorun yok. Adrese istediğiniz kadar token atabilirsiniz. Ama ordan çekmek istediğinizde sizden fee olarak ETH isteyecektir. 0.1 eth falan atın dursun içinde. Acil lazım olursa sıkıntı yaşamazsınız.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
July 26, 2018, 06:44:30 AM

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Hali hazırda erc-20 tipindeki tokenları myetherwallet üzerinden ethereum cüzdanıma atmak istiyorum ancak göndermeden önce eth cüzdanının doğruluğunu onaylamak için içinde az miktarda da olsa eth olmak zorunda mı? Bir kaç token gönderdim ve şuanda show custom tokens diyince gözüküyorlar etherscan.io üzerinden bakınca da gözüküyor. Acaba göndermede değil ancak çekerken ki gas gwei işlemi için mi içinde eth bulunması gerekiyor. Şimdiden cevaplayanlara teşekkürler.

Herkes cevaplamış zaten evet içinde bir miktar etherin olması lazımki içinde bulunan etherleri çekebilesin bu sadece mew için geçerli değil bütün cüzdanların içinde ethereumun olması lazım içindekileri çekebilmek için yoksa çekemezsin
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
July 26, 2018, 07:13:55 AM

Gönderirken gas ücretini manuel ayarla otomatik yaparsan şu an fazla ödersin. Etherin 1000 dolar olduğu zamanlardaki gas'a ayarlı 60 gwei civarlarında sanırım. Ama sen düşük yap boşuna fazla ödeme Smiley
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
July 28, 2018, 02:21:19 PM

token göndermek için değil çekmek için cüzdanınızda ethereum bulunması gerekiyor. Cüzdanlarda bazen sorun oluyor fakat etherscanda görünüyorsa sorun etmenize gerek yok.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
July 30, 2018, 02:45:11 PM

Arkadaşların da söylediği gibi gas ücretini muhakkak manuel ayarla astarı yüzünden pahalı hale gelebilir transferin. MEW'de de ethereum bulundurmalısın transfer için.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: