Bitcoin Forum
June 22, 2024, 12:41:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2  All
  Print  
Author Topic: MCT - Master Contract Token / Switcheo Borsasına Giriyor  (Read 484 times)
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
July 27, 2018, 08:18:19 AM
Last edit: July 27, 2018, 08:46:03 AM by Kalemder

Master Contract Token (MCT), Pazartesi günü 30 Temmuzda Switcheo borsasına giriyor arkadaşlar. Bu harika haberin duyurusu az önce yapıldı.

Master Contract Token, Neo tokenları arasında çok önemli bir coin. Beklentileri de yüksek gelecek adına.

Öncelikle ico'su yapılmadı. Herkese elindeki token sayısı nispetinde dağıtım yapıldı, airdrop ile dağıtıldı yani.
Ayrıca elinde 10k MCT tutanların Token oluşturma maliyetleri 490 Gas'tan 90 Gas'a düşüyor. Böyle bir özelliği de var.
Dolayısıyla Neo ana takımı ile direkt bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Sıradan bir token bunu yapamazdı.
İnsanlar arasında en çok dağıtılmış tokenlardan biri. Ayrıca Transactions sıralamasında ilk onda. Yani insanlar arasında ticareti var.
Bu açılardan ONT'ye çok benziyor. Muhtemelen yeni bir ONT olabilir ileride.
Toplam adeti 580milyon suply.

Kaynak siteleri: https://splyse.tech

** Daha önce bir iki borsada kısa süreliğine listelendi fakat o borsalarda yaşanan sorunlardan dolayı pek fazla ticareti yapılamadı. Ve geri kaldırıldı. Şuan ilk defa uygulanabilir bir borsaya girmiş olacak.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
July 27, 2018, 08:22:49 AM

Çok başarılı olabileceklerine inanmışsınız. ONT gibi başarılı olması için kat etmesi gereken çok fazla yol var. Ama bahsettiğiniz gibi gas olayında indirim sağlıyorsa etkili bir piyasa oluşturabilir.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 27, 2018, 08:30:13 AM

Kalemder hocamdan yine kaliteli bir paylaşım teşekkürler. Umarım başlıkta anlattığımız gibi olur. Bana da 2000 adet geldi. İnşallah ont gibi olur. kısa sürede 10 dolar olsa tadından yenmez.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
July 27, 2018, 08:40:55 AM

neo ları switcheo da bırakırsak gas alabiliyor muyuz bilen var mı?
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
July 27, 2018, 08:42:37 AM

Bendede bir miktar var.Hotbite girdikten sonra değeri baya bir düştü.Umarım iyi fiyatlara gelir.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
July 27, 2018, 08:44:23 AM

switcheo ya aktarmana gerek yok ki.. Cüzdan bilgilerini girip ordan deposit yapıyorsun. Sonra withdraw ile geri cekiyorsun. Neo lar eğer trade yapmayacaksan zaten wallletinda dursun. Kaldı ki 300-500 Neo olsa bile getirisi öyle ahım şahım bir şey değil.
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
July 27, 2018, 08:46:53 AM

Bendede bir miktar var.Hotbite girdikten sonra değeri baya bir düştü.Umarım iyi fiyatlara gelir.

Daha önce bir iki borsada kısa süreliğine listelendi fakat o borsalarda yaşanan sorunlardan dolayı pek fazla ticareti yapılamadı. Ve geri kaldırıldı. Şuan ilk defa uygulanabilir bir borsaya girmiş olacak. Oradaki fiyatları bende takip ettim. O tarz fiyatlarda kalacağını düşünmüyorum. Oralara düşse bile daha fazla toplarım ancak.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
July 27, 2018, 09:11:41 AM

switcheo ya aktarmana gerek yok ki.. Cüzdan bilgilerini girip ordan deposit yapıyorsun. Sonra withdraw ile geri cekiyorsun. Neo lar eğer trade yapmayacaksan zaten wallletinda dursun. Kaldı ki 300-500 Neo olsa bile getirisi öyle ahım şahım bir şey değil.

oo ben switcheoyu centralised sanıyorum  Grin  Grin
ok saol dostum.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
July 27, 2018, 11:11:19 AM

Kalemder'in pazar alanında konu açıp toplamasından anlamalıydım. Yine güzel br fırsat kaçırdık.
Hele bir borsaya açılsın bakalım olmadı borsadan toplarım artık. illaki bir ara dumplanır.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 27, 2018, 11:17:50 AM

Güzel gelişme. MCT neo platformı için önemli bi token olacak bu belli. Switcheo da popüler olursa idex kadar bile popülarite kazansa neo tokenleri uçuşa geçecek muhtemelen.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
July 27, 2018, 11:25:30 AM

Switcheo aslında kullanımı çok kolay bir borsa ama yayginlaşmasi lazım. İdex kadar popüler değil. Borsaya sadece Neo değilde eth tabanlı tokenleride bulundurmaları borsaya çok güzel katkı yapar

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 27, 2018, 11:33:47 AM

Switcheo aslında kullanımı çok kolay bir borsa ama yayginlaşmasi lazım. İdex kadar popüler değil. Borsaya sadece Neo değilde eth tabanlı tokenleride bulundurmaları borsaya çok güzel katkı yapar
Henüz başlamadı sanırım erc20 desteği. O da geldiği zaman çok iş yapacak switcheo çok.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
July 27, 2018, 11:43:35 AM

Güzel haber oldu bu. Mct için umarım güzel günlerin başlangıcı olur.
Odd Thomas
Sr. Member

Activity: 272
Merit: 310

View Profile
July 27, 2018, 11:46:11 AM

Mct büyük umutlar besleyerek aldığım bir coindi. Fakat beklediğim verimi alamadım. Umarım bu borsaya girişiyle fiyat yükselir.
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
July 27, 2018, 12:41:37 PM

Mct'nin iyi işler yapması bekleniyor. Hotbit'e girdiğin baya bi hayal kırıklığı yarattı ama gas olayında ki yararından dolayı daha iyi yerlere gelecek gibi gözüküyor.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
July 27, 2018, 12:44:20 PM

Banada gelmişti fakat neo adresim hacklenince bu tokenlarda gitti umarım kazançlı olur elinde tutan arkadaşlara.Neo platform coinleri genelde iyi oluyor.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
July 27, 2018, 12:46:09 PM

Ben öncelerden açtığım neo cüzdan buldum bi tane yeni buldum unutmuşum içinde bundan var ama cüzdanın içi bomboş gas felan almak lazım heralde transfer işlemini yapabilmek için inşallah para eder ne diyelim
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 27, 2018, 01:03:09 PM

Henüz başlamadı sanırım erc20 desteği. O da geldiği zaman çok iş yapacak switcheo çok.

PHI1618 Hocam diyorsa yapar inşallah. Bende fırsat buldukça switcheo nun kendi tokeninden depoladim. Olurda gelmesini beklediğimiz boğa sezonunda tıpkı eski bogalarda olduğu gibi borsa coinlerinin yükselmesini ümit ediyorum
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
July 27, 2018, 01:14:51 PM

Bakalım nolucak piyasaya çıkınca fiyatı bir ontology olmaz ama üçte biride olsa gene yeterli benim için neo iyi airdroplar yaptı ama artık böyle airdroplar çıkarmı onu bilmiyorum bol kazançlar hepinizi herkes kazanır umarım
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
July 27, 2018, 01:16:51 PM

Ben öncelerden açtığım neo cüzdan buldum bi tane yeni buldum unutmuşum içinde bundan var ama cüzdanın içi bomboş gas felan almak lazım heralde transfer işlemini yapabilmek için inşallah para eder ne diyelim

neo blockchaininde coin ya da nep5 token gonderimlerinde herhangi bir fee kesintisi yok, cuzdanda gas ya da neo olmasina da gerek yok. gonder gitsin.
bos cuzdana nasil mct gelmis orasi da ayri bir dava da neyse Smiley
mct dagitimi cuzdaninda bulunan nep5 token turune oranla gonderilmisti. gas haric hangi tokenlerden varsa adetten bagimsiz olarak her token tipine 1000 adet gonderim yapilmisti.
Pages: [1] 2  All
  Print  

Jump to: