Bitcoin Forum
May 24, 2024, 01:07:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: sendy signature hakkında düşünceleriniz  (Read 1819 times)
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
August 11, 2018, 12:49:09 PM

Telegramdan mesaj atıp çıkıcam sanırım, banlanması listeyi günecellemesine mani değil ki, neden böyle yapıyor?
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
August 12, 2018, 07:01:03 PM

sylon banlandıktan sonra tatile mi çıktı ne yaptı bu adam? Neden güncellemiyor hiç listeyi 2 hafta oldu sanırım. banlanma ile spreadsheeti güncelleyemeyecek diye bir şey yok. Üyeliği olmasa bile girip mesajları kontrol edebilir zaten. Onu geçtim milyon tane ek hesabı vardır.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 12, 2018, 07:08:55 PM

Ben iyice şüphelenmeye başladım. Zaten projeye de öyle çok aman aman içim ısınmamıştı. Bir de bu olaylar üstüne tuz biber oldu. Bir kaç haftayı saysa, çıkarım.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
August 12, 2018, 07:46:50 PM

Sylonun twitter kampanyalarına katılıyordum ama Reos ve Jinbi stake leri henüz sayılmadı çok yavaş ileriliyor süreç malesef. Dana önce 15 gün banlanmıştı şimdi tekrar mı banlanmış o yüzden mi güncelleme yapmıyor Sylon ?

kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
August 12, 2018, 08:46:08 PM

İmza işi sans işi demissin fakat airdrop hakkında yeterince iyi bir araştırma yağmak kimi zaman yeterli olabiliyor. Bazen akıllı hareket etmek iyi para kazandırabiliyor dostum
kirmizicizgimiz
Member
**

View Profile
August 12, 2018, 08:47:32 PM

Ben iyice şüphelenmeye başladım. Zaten projeye de öyle çok aman aman içim ısınmamıştı. Bir de bu olaylar üstüne tuz biber oldu. Bir kaç haftayı saysa, çıkarım.
Sayacağını zannetmiyorum hocam genel de böyle durumlarda bounty manager saymama yoluna gidebiliyor imza kampanyalarında
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
August 12, 2018, 08:55:32 PM

Ne kadar sürecek belli mi? Zira Sylon 2 aylık bir ban sürecinde ve bu ban kampanyayı etkiler mi etkilemez mi bilemedim? Ama benim imzamın bitmesine az kaldı. Ardından hemen sendy'e girmeyi düşünüyorum.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
August 14, 2018, 11:00:08 AM

Saymak zorunda olması gerekiyor eğer saymazsa vala ben sonuna kadar gider bu adamı sonsuz banlatmaya çalışırım bilindik bir isimsin diye her şeyi yapabileceğini mi zannediyor

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 14, 2018, 11:16:03 AM

Anlamadığım şu : sylon eğer 2 ay banlandiysa foruma giremiyorum demektir. o zaman nasıl sayabilir ki? Foruma gidebilirse ancak sayabilir. Tabi başka bir yolu varmıdır bilmiyorum. En kotu ay sonuna kadar kalırim. Zaten 31 ağustostan sonra çıkarım. İşi garantiye almak için sylona sendy nin ana başlığına imzadan çıkıyorum diye mesaj atarım ki sonra aldığımız stakeler olmesin
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 14, 2018, 11:44:14 AM

Anlamadığım şu : sylon eğer 2 ay banlandiysa foruma giremiyorum demektir. o zaman nasıl sayabilir ki? Foruma gidebilirse ancak sayabilir. Tabi başka bir yolu varmıdır bilmiyorum. En kotu ay sonuna kadar kalırim. Zaten 31 ağustostan sonra çıkarım. İşi garantiye almak için sylona sendy nin ana başlığına imzadan çıkıyorum diye mesaj atarım ki sonra aldığımız stakeler olmesin

Foruma login olabilir, başlıklarını kontrol edebilir. Guest bile  listeye bakarak listedeki user lerin postlarını görebilir. Yani banlanması postları saymasına mani değil.
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
August 14, 2018, 11:50:26 AM

Foruma login olabilir, başlıklarını kontrol edebilir. Guest bile  listeye bakarak listedeki user lerin postlarını görebilir. Yani banlanması postları saymasına mani değil.

Himmm o zaman sorun değil geçte olsa sylon sayar daha öncede olmuştu. 3 haftalık birden güncellemişti. Zaten şurada 2 hafta falan kaldı. 31 Ağustos son . İco patlamasın yeterli, softcap yapıp yapmadığı ni bilmiyorum ama. Umarım yapabilir. Piyasa böyle iken ico nun patlama durumu mevcut
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
August 14, 2018, 07:29:46 PM

Bende dediğiniz gibi yapacağım hocam, mecbur 31 ağustos'a kadar duracağım artık emeğimiz boşa gider mi gitmez mi göreceğiz. Şimdi yolun ortasından dönersek diğer haftaları kaybederiz.

vincetcm
Hero Member

View Profile
August 14, 2018, 08:49:00 PM

sylon banlanmış ben de yeni duydum, ama heralde telegramdan vs, bir şekilde iletişim kurulur diye düşünüyorum ben

Ben yazacaktım da nedense ben de telegramda banlanmışım, yarın düzelecek sanırım, yasak kalktığında çıkmak istediğimi yazacağım, bakalım ne diyecek.
kirmizicizgimiz
Member
**

View Profile
August 14, 2018, 10:03:20 PM

sylon banlanmış ben de yeni duydum, ama heralde telegramdan vs, bir şekilde iletişim kurulur diye düşünüyorum ben

Ben yazacaktım da nedense ben de telegramda banlanmışım, yarın düzelecek sanırım, yasak kalktığında çıkmak istediğimi yazacağım, bakalım ne diyecek.
Hocam bence diğer insanlarla buradaa ne konustuğunuzu paylaşmanız yararlı olabilir ama tabi yine de siz bilirsiniz benim bir şey demem doğru olmaz
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 15, 2018, 08:54:20 AM

büyük ihtimalle airdrop yaparken ban yemişsindir. çünkü bazı kanallarda şu forumu doldur diye yeni formlar geliyor bazen bilmeden bir şey paylaşmışsındır. ben de o tazr ban yedim ilki çözüldü sonra tekrar ban yedim . bir daha asla çözülmedi bende telegramı kaldırmak zorunda kaldım. umarım senin ki öyle olmaz
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
August 15, 2018, 09:01:58 AM

spreadsheet ve mesajlara erişebiliyor diye biliyorum ben istese hesaplar yani ayrıca tek başına mı yönetiyor acaba sylon kampanyaları ekibi yokmu?

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
August 15, 2018, 09:25:19 AM

Sürekli bir managera güven duygusu biriktirmişiz fakat arkadaşlar ıco para toplayamazsa soft-cap dahi yapamazsa nasıl paranızı almanızı düşünüyorsunuz. Bence önemli olan ortaya konan fikir ve bu fikri kimlerin desteklediği.

zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
August 15, 2018, 09:31:34 AM

sendy'den önce bi defa daha ban yemişti 14 gün. Bu 2 aylık süreç nasıl geçecek yatırımcılar artık sylon'a nasıl proje verecek gerçekten düşünmeden edemiyorum. Bundan sonraki ceza sanırım süresiz ban. Umarım en kısa sürede banı açılır ve verdiğiniz emekler boşa gitmez.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 15, 2018, 10:51:28 AM

büyük ihtimalle airdrop yaparken ban yemişsindir. çünkü bazı kanallarda şu forumu doldur diye yeni formlar geliyor bazen bilmeden bir şey paylaşmışsındır. ben de o tazr ban yedim ilki çözüldü sonra tekrar ban yedim . bir daha asla çözülmedi bende telegramı kaldırmak zorunda kaldım. umarım senin ki öyle olmaz

Guruplarda paylaştığım şeylerden dolayı olmuş olabilir, 11:16 UTC de açılacak mış, 25 dk kaldı, madem komple telegramdan banlanmak söz konusu daha dikkatli olayım bari.
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
August 15, 2018, 11:48:59 AM

sendy'den önce bi defa daha ban yemişti 14 gün. Bu 2 aylık süreç nasıl geçecek yatırımcılar artık sylon'a nasıl proje verecek gerçekten düşünmeden edemiyorum. Bundan sonraki ceza sanırım süresiz ban. Umarım en kısa sürede banı açılır ve verdiğiniz emekler boşa gitmez.

Sylon un farklı hesapları tahminimce vardır. Başka isimle çıkar karşımıza sonuçta kim olduğunu bilmiyoruz. Nereli ne olduğu hakkında fikrimiz yok. Başka isimle çıkar tek hesabı yoktur büyük ihtimalle. Bir ara görmüştüm fenomen birisi vardı adamın 15-20 farklı isimde hesabı vardı. Hepside yüksek rütbeli hepsini yönetmiş adam. En dusugu ful member idi. Bundan sonra suçuna göre süresiz Ban yiyebilir. Bu sefer ki sucu neymiş acaba?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: