Bitcoin Forum
May 24, 2024, 11:41:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: sendy signature hakkında düşünceleriniz  (Read 1819 times)
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 29, 2018, 11:10:51 AM

İmza listesi hala güncellenmedi. Alındık mı alınmadık mı? Sayaç bizim belirttiğimizden mi başlayacak onlar belli değil. Listede kabul edildiğini gören var mı?
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 29, 2018, 11:15:28 AM

İmza listesi hala güncellenmedi. Alındık mı alınmadık mı? Sayaç bizim belirttiğimizden mi başlayacak onlar belli değil. Listede kabul edildiğini gören var mı?

Sylon kendisi güncelliyor sanırım, bu haftaki listeye enson 24 ünde ekleme olmuş, öncekinde de 21 inde. demek ki 3 4 günde bir ekliyor.

Ben imza kodları ile ilgili sorun yaşadım bakalım nasıl çözeceğiz.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 29, 2018, 03:58:42 PM

sylonun kampanyaları şu sıralar bayağı iyi ve popüler oluyor bende jınbiden çıkıp bu imza kampanyasına girmeyi düşünüyorum ama bayağı giren olmuş. Bakalım ne kadar toplayacak ve ne kadar kazandıracak. Sylon kampanyayaı iyi yönetiyorda projeler istenilen verimi veremiyor

hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 29, 2018, 07:43:44 PM

sylonun kampanyaları şu sıralar bayağı iyi ve popüler oluyor bende jınbiden çıkıp bu imza kampanyasına girmeyi düşünüyorum ama bayağı giren olmuş. Bakalım ne kadar toplayacak ve ne kadar kazandıracak. Sylon kampanyayaı iyi yönetiyorda projeler istenilen verimi veremiyor

Dostum daha neyi bekliyorsun. Jinbitoken nin  imza olayı bitti. Son hafta stakeler ini bile aldık. İmzayı çıkartabilirsiniz dendi. Sen hala taşıyorsun. Gideceksen acele et bari. Yarın birgün sendy bin imzasına member alımı kapanir. Sonra imza ararsın.
vincetcm
Hero Member

View Profile
July 29, 2018, 11:15:16 PM

Sylon kendisi güncelliyor sanırım, bu haftaki listeye enson 24 ünde ekleme olmuş, öncekinde de 21 inde. demek ki 3 4 günde bir ekliyor.

Ben imza kodları ile ilgili sorun yaşadım bakalım nasıl çözeceğiz.

Sylon bugün bir kaç kez online oldu ama listeye müdahale etmedi, kodu mu yanlış yazdım diye ben de kıllanmaya başladım yine..
taseron.isci
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile WWW
July 29, 2018, 11:18:42 PM

jinbi'den veya diğer imzalardan gelen memberların sayısı yüzünden her an memberlar için imza kapatılabilir. Katılmak istiyorsan acele etmelisin.

khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
July 29, 2018, 11:50:42 PM

Bende Sendy imzasına katıldım. Hem sylon dan dolayı. Hem se local forum daki post ların sayıldığından dolayı. İngilizcem çok az var ama türkçe yazmak var ken neden ingilizce yazmaya derdimi/fikrimi anlatmaya çalışayım ki ?

Bu ara da 27 sin de girdiğim imza ya sylon henüz beni eklemedi. Bu hafta eklemez se stake alamayız diye düşünüyorum. Jinbi ye girerken de aynı şekilde yapmıştı. 1 gün vardı hafta bitmesine yeteri kadar post da var dı ne ekledi ne post u saydı. İnşallah bundan öyle yapmaz.
AxuProject
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
July 30, 2018, 11:15:20 AM

üyeliği yüksek olanların bu kampanyaya katılması isabet olur biz newbieleri düşünen yok tabi Smiley yolumuz daha çok uzun

█≣≣≣   SECURIX   ≣≣≣█
▐▃    NEXT GENERATION OF CRYPTO MINING    ▃▌
http://www.securix.io/
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
July 30, 2018, 11:19:56 AM

üyeliği yüksek olanların bu kampanyaya katılması isabet olur biz newbieleri düşünen yok tabi Smiley yolumuz daha çok uzun

Senin ki bayağı uzun dostum. Sadece post atsan 42 günde jr olacaksın ama bu seferde sylon un engeline takılacaksin. Çoğunlukla member ve üstünü alıyor. Hatta bazen full ve üstünü aldığı da oluyor. Bu arada duyurular bölümunde newbie  ler içi de imza kampanyası var. W12 gibi birşeydi. Katıl istersen
vincetcm
Hero Member

View Profile
July 30, 2018, 02:59:11 PM

Sylon un lokal post kabul eden kampanyalarının tam listesine nereden ulaşabilirim.

Her hafta birine girip çıksam diyorum, her coinden azar azar.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
July 30, 2018, 07:49:53 PM

Sylon projeleri genelde iyi çıkıyordu fakat son dönemde almış olduğu projeler biraz yordu insanları, iptal edilenler oldu, sofcap yapamayanlar da var, umarım iyi olur, sendy imzaya da çok girenler var bu ara.

BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 30, 2018, 08:41:30 PM

Sylon projeleri genelde iyi çıkıyordu fakat son dönemde almış olduğu projeler biraz yordu insanları, iptal edilenler oldu, sofcap yapamayanlar da var, umarım iyi olur, sendy imzaya da çok girenler var bu ara.

Jinbi den ayrılanların çoğu buraya geldi, ben de bunu tercih ettim içlerinde her milletten adam var bakalım bu ne verecek, sonu ne olacak?

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
August 01, 2018, 07:00:55 AM

Gece baktım. spreadsheet te 86 dan sonra imzaya eklenen yeni kişi göremedim. Çogu kimse benim gibi katılım başvurusu yaptıktan sonra post kasmaya başlamıştır. Ama sylon bu sağı solu belli olmaz. Bu hafta bizi dahil Edip Stake vermeyebilir. Ben önümü kış tutmaya çalışıyorum. Asıl olması gereken katılım tarihinden bu yana olan postları sayması lazım diye düşünüyorum. Ne olacak merak ediyorum.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 01, 2018, 10:53:20 AM

Arkadaşlar Neden balıklama atlıyorsunuz bizde biliyoruz sendy'e girmeyi ama local kabul etmiyor bide debeleniyorlar neden spreadsheete eklenmedik diye  Grin

Boşa post kasmayın.

IMPORTANT: Residents of the USA, China, NZ and Canada (or people based in these countries) are not eligible for the Sendy bounty campaign.

Bunları kabul etmiyoruz mu diyor acaba  Embarrassed

Yanlışmı anlamışım lan ben xD
Mali.sak
Member
**

Activity: 238

View Profile
August 01, 2018, 11:11:19 AM

Arkadaşlar Neden balıklama atlıyorsunuz bizde biliyoruz sendy'e girmeyi ama local kabul etmiyor bide debeleniyorlar neden spreadsheete eklenmedik diye  Grin

Boşa post kasmayın.

IMPORTANT: Residents of the USA, China, NZ and Canada (or people based in these countries) are not eligible for the Sendy bounty campaign.

bu adamları kabul etmiyoruz demişler de kampanyadan sonra kyc'mi isteyecekler acaba. Kim nereden bilecek ben kanada vatandaşımıyım iran vatandaşımıyım diye.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 01, 2018, 11:14:47 AM

Boşa post kasmayın.

bu adamları kabul etmiyoruz demişler de kampanyadan sonra kyc'mi isteyecekler acaba. Kim nereden bilecek ben kanada vatandaşımıyım iran vatandaşımıyım diye.

Aldığım bilgiye göre büyük ihtimal isteyecekler.
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
August 01, 2018, 11:23:38 AM

Çin ABD kanada sakinlerini normalde ico lara da kabul etmiyorlar biliyorsunuz hali ile bu ülkede reklam yapmak vs. de gerekli görülmeyecektir. bana bundan bahsediyor gibi geldi...

williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
August 01, 2018, 11:30:11 AM

İmzaya çok fazla yeni kişi eklendi. Keşke 1 ay daha süresi olmayaydı da millet kaymak yemeye buraya gelmeseydi. Satılacak olan rakamların %1 lik kısmı ne kadar yapacak en merak ettiğim konu bu. Önümüzdeki süreçte fiyatlanması ve dağıtımların gecikmemesi de çok önemli.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 01, 2018, 11:39:02 AM

Bounty sonunda kyc isteyebilirler. Ben kurallarına bakmıştım. Öyle yazıyordu. Belki twitterina katılirim diye düşünmüştüm
 Sonra vazgeçtim zaten almiyormus beni. Kimlik bilgilerini yüklemenizi isyebilirim yazmış sylon
Mali.sak
Member
**

Activity: 238

View Profile
August 02, 2018, 05:57:58 AM

Bounty sonunda kyc isteyebilirler. Ben kurallarına bakmıştım. Öyle yazıyordu. Belki twitterina katılirim diye düşünmüştüm
 Sonra vazgeçtim zaten almiyormus beni. Kimlik bilgilerini yüklemenizi isyebilirim yazmış sylon

Öyle bir durum olursa Multi üyeliklere karşı için iyi olur. Güzel kazanç sağlamazsa da pek kimsenin kimlik bilgilerini de göndereceğini zannetmiyorum.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: