Bitcoin Forum
June 20, 2024, 09:23:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Kanlı Ay tutulmasının Bitcoin üzerine Etkisi  (Read 486 times)
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
July 30, 2018, 09:17:32 AM

Yüzyıl düşünsem Bitcoin için bir korelasyon düşünemezdim. Bırakın doğa kendi halinde ne istiyorsa yapsın, bunun insan yapımı olan para hareketleriyle ne alakası var bunla uğraşanları anlamıyorum  Cheesy

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
July 30, 2018, 10:13:26 AM

Bitcoini bırakın insan yaşantısına bile ne kadar etkisi oldu, kasvetli bir hava kapladı her yeri. Bitcoin de zaten tutuldu bir yerlerde kımıldamaya da pek niyeti yok anlaşılan, biraz daha sıcak para lazım.
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
July 30, 2018, 10:26:10 AM

kanlı ay tutulması biteli oldu birkaç gün. dünyada felaket içeren herhangi gelişme var mı yok. ekonominin kuralları iktisat kitaplarında yazılı. her ne kadar bazılarını benimsemesem bile ortada.
by24
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
July 30, 2018, 10:59:42 AM

Böyle şeylerle pek aram yoktur ama inşallah kanlı ayın olumlu etkileri olur bitcoin ve diğer kripto paralar üzerinde dileğim bu yönde.
kral.ciblak
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
July 30, 2018, 11:02:57 AM

Böyle şeylerle pek aram yoktur ama inşallah kanlı ayın olumlu etkileri olur bitcoin ve diğer kripto paralar üzerinde dileğim bu yönde.

Hocam yapmayın kanlı ay ile ne alakası olacak bu işlerin. Biri taş atmış gerisi de arkasından koşmuş. Hani deseler ki ayda savaş çıktığı için ay kırmızı renk aldı ve bu savaşta ölen kişiler bitcoin üzerine çalışan önemli kişilerdi. Bu yüzden bitcione kötü etki etti. Daha mantıklı yani
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 30, 2018, 12:25:20 PM

astrologlar ve bu kişileri takip edenler böyle şeylere inanırlar genelde. ama benim kanlı ay tutulmasında gök yüzüne bile bakmadığımı hesaplarsanız umurumda olmadığını anlarsınız. çünkü ay çok uzun süredir gökyüzünde ama bitcoin 9 senedir hayatımızda. nasıl etkileyebilir ki.
alihaydar6644
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
July 30, 2018, 01:13:21 PM

Kanlı ay sonucu piyasa normal seyrinin tam tersine dönecek herşey tersyüz olacak, yani ayı piyasasından çıkıp boğa sezonuna geçiş yapacağız  Smiley
ttolgakaplan
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 30, 2018, 02:04:15 PM

Kanlı ay tutulması malum adındanda bellı oldgu gibi krizleride getirecek ve dünya kresel bir kırize sürüklecenecek. insanlar ellerindeki paranın deger kaybetmemesi için yatrımlara yönelecek ilk akla gelen btc uzaya fırlayacak.

mars yaklasmıs, ay buyumus, akrep aslanın ustune cıkmıs Hurafe bunlar.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
July 30, 2018, 02:17:23 PM

kanlı ay tutulmasından öncede bitcoin 9000 üzerine atılmadı. sonrasında da duruyor. yani bence tesadüf bu. gerileyecekse bunu kanlı aya tutulmasına bağlamak yanlış. yani bana inandırıcı gelmedi.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
July 30, 2018, 04:07:10 PM

indikatorlerden sonra bitcoin gostergeci olarak doga olaylarini da ekleyelim bari grafiklere. kar yagdi ath yapti firtina cikti ralli oldu mayis yagmurlariyla birlikte dustu grafikler falan..
turkiye'nin finansal durumunu gormek icin gokyuzune degil urunlerin etiketlerine bakmak yeterli.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
July 31, 2018, 08:32:08 AM

örneğin kanlı ay tutulmasında felaket mi olması düşünülüyor. o arada sec etf yi kabul etse ne olur fiyat uçmaya başlarsa. yani direkt bir etkisi değil, dolaylı etkisi olabilir belki. o da belki yani. kriptolara direkt etki eden haberler ve teknik analiz bu ikisinden şaşmam.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
July 31, 2018, 10:49:13 AM

To the moon gibi bir etkisi olmadığı bir gerçek. Bende pek inanmıyorum bu tarz şeylere ama yayılan enerjinin canlılar üzerindeki etkisine inanıyorum.

gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
July 31, 2018, 01:22:01 PM

ben ilk defa bir tutulmanın ya da gök yüzü olayının ekonomide söz sahibi olabilecek konumda olduğunu duyuyorum görüyorum ama pek de inanmıyorum yani.
darkedelf
Newbie
*

Activity: 161

View Profile
July 31, 2018, 09:16:28 PM

hahaha başlığı gördüm gece gece güldürdü beni Cheesy abi böyle şeylere inanıyor musunuz gerçekten.geyik olarak yazılmıştır dedim baya etkisi vardır falan denmiş
jembaba1
Newbie
*

Activity: 150

View Profile
July 31, 2018, 09:32:06 PM

böyle şeylere ben de inanırım ama direk bu borsaya etkiler diye bir şey söylemek saçma olur.enerji olarak dünyanın enerjisinin yükseleceği söyleniyor.belki buradan kaynaklı insanlar yeni şeyler arayıp kripto paraya yönelebilirler.o zaman yükselebilir.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
July 31, 2018, 09:52:30 PM

Herhangi bir etkisi olacağına inanmıyorsunuz değil mi gerçekten?

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
mamiko
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
July 31, 2018, 11:07:05 PM

bu tarz olaylar bu işleri etkiliyor mu ki ilk defa duyuyorum sanırım the moon şeyi de mi bununla ilgili buna benzer? bence inanılmaması gereken bir durum.

1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
August 01, 2018, 12:15:42 PM

Bu tarz olayların bitcoini ve kripto piyasasını etkileyeceğini düşünmüyorum ,eğer etkiliyorsada zaten olumsuz etkiledi ve bitcoin fiyatı tekrar düşmeye başladı.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
August 01, 2018, 12:44:21 PM

zaten teknik ve temel analiz yeterince karışık bir de astrolojinin yatırım enstrümanlarına etkisi. böyle bu vaka dolar gider. William Gann mı ne varmış. zamanında Gann analizini çıkartan bir yatırımcı. gezegenler ile hisse senetleri, emtia gibi bağlantılarını araştır ve çoğu yatırımı da kar getirici türden deniliyor. onun bildiğini bilsek belki ama bence kanlı ay tutulması üzerinde uğraşmaya değmez.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
August 01, 2018, 01:24:41 PM

kanlı ay tutulması görsellikten başka herhangi etkisini olmadığına inananlardanım. son kanlı ay tutulmasında dünyayı kasıp kavuracak felaket ya da bize bolluk getirecek gelişme oldu mu? bitcoin tarafında ciddi yükseliş veya dump etkisi gördük mü yok.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: