Bitcoin Forum
June 21, 2024, 12:12:55 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Eski Facebook Çalışanı Bitcoin’in 50 Bin Dolar Olacağını İddia Etti!  (Read 186 times)
toa53 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 195
Merit: 2

View Profile
July 28, 2018, 03:24:32 PM

Haberi kaynağından oku: https://coinografi.com/eski-facebook-calisani-bitcoinin-50-bin-dolar-olacagini-iddia-etti/

Eski Facebook çalışanlarından bir tanesi olan Anthony Pompliano, Bitcoin’in bu yıl içerisinde 50 bin dolara kadar yükseleceğini iddia etti!
Anthony Pompliano’dan İlginç Bitcoin Açıklaması

Bitcoin’in 50 bin dolara kadar yükseleceğine inanan Pompliano konu ile ilgili şu açıklamalara yer verdi, “Yakın bir gelecekte bir gün Bitcoin 50 bin dolara yükseleceğine dair güvenim tam. Bu yükseliş belki bu yılın sonunda gerçekleşebilir. Ancak bundan tam emin değilim sadece biraz güveniyorum” dedi.

Yaptığı açıklama sonrası bu görüşünü farklı nedenlere bağladığını da eklemeyi unutmuyor. Pompliano’ya göre birçok finansal kurum günümüzde dijital ürünler sunmak çok fazla çaba sarf ediyor. Bu konuda örnek olarak ise Facebook’u gösteriyor. Dünyanın en büyük sosyal medya ağının Facebook olduğunu belirten Pompliano, eğer Facebook kendi kripto parasını çıkarabilirse kripto para sektöründe en önemli oyun kurucu rolünü üstlenebileceğini belirtiyor.

2018 yılının şubat ayında yayın hayatına başlayan Coinografi, okuyucularına güncel haberler ve kripto paralara yönelik eğitici içerikler sunuyor. Çok kısa bir sürede Türkiye’nin en popüler siteleri arasında yerini alan Coinografi.com’a destek olmak ve güncel haberlere anında ulaşmak için Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz. Her şey sizlere daha iyi hizmet verebilmek için. Görüş ve önerilerinizi yorum olarak bize iletebilirsiniz.

BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
July 28, 2018, 03:59:26 PM

Bir süredir bitcoin ile ilgili olumlu haberler görmeye başladık. Çöküş senaryoları yerini yeni tepe değer senaryolarına bırakmaya başladı. Zirveyi görmeyecek olsak dahi bu tür haberler yatırımcıların motivasyonunu arttırıyor.
arhan2015
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
July 28, 2018, 05:03:40 PM

Teknolojinin içinde olan ve bilen bir insanın böyle bir yorum yapması umutlandırıcı. Bitcoin şu sıralar 8 bin sınırını aşmayı da zorluyor ve yeni direnç noktasına ulaşmaya çalışıyor. Umarım bu olumlu haberlerden biri bile olsa gerçekleşir.

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
SuperBird75
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
July 28, 2018, 09:16:51 PM

Yıl sonu için 20.000 - 25.000 dolar ve 40.000 - 50.000 dolar seviyelerinde iki grupta tahmin yapanlar var. İkise de  olası.
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
July 28, 2018, 09:46:11 PM

"Yakın bir gelecekte bir gün Bitcoin 50 bin dolara yükseleceğine dair güvenim tam. Bu yükseliş belki bu yılın sonunda gerçekleşebilir. Ancak bundan tam emin değilim sadece biraz güveniyorum”

adam 50 bin dolara yükseleceğine inanıyorum diyor. Düşük bir ihtimalle de olsa bu yılda bunu görebiliriz diyor. yani "Bitcoin’in bu yıl içerisinde 50 bin dolara kadar yükseleceğini iddia etti" şekilde konuşmuyor.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
July 28, 2018, 09:50:21 PM

Bitcoin değerinin arzu ettiğimiz seviyelere gelmesi aslında Pompliano'nun dediği gibi üç beş sansasyonel habere bakar. Bunlar da olmayacak diye bir şey yok hatta bu zamana kadar geç bile kalındı  Smiley

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 28, 2018, 09:52:45 PM

Eski facebook çalışanı kendince bir tahminde bulunmuş bu tahminin bir dayanağı yok tamamen iç güdüsel bir tahmin, facebook çalışanı diye haber olmuş çok ciddiye alınacak bir haber değil bence.
listenandapply
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
July 29, 2018, 08:55:27 PM

Bu tür haberler artık çoğalmaya başladı ya bu haberler sayesinde boğa sezonu başlıyor ya da boğa sezonu başladığı için bu haberleri daha çok görmeye başladık
criptoturk
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile WWW
July 29, 2018, 09:00:18 PM

Yine bu aralar hep benzeri haberler hem küresel hem de ulusal basında yer almaya başladı. çok güzel bir gelişme boğa dönemi öncesi. gerisi de gelirde yükselir insallah piyasalar..

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
July 29, 2018, 09:01:38 PM

herkes kafasina gore bi seyler salliyor ama kimsenin elle tutulur bi iddiasi yok. biri 3k diyor digeri 30k diyor. agzi olan konusuyor bu piyasada. kimin ne dedigi onemli degil artik.
ersmny1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
July 29, 2018, 09:12:13 PM

“Yakın bir gelecekte bir gün Bitcoin 50 bin dolara yükseleceğine dair güvenim tam. Bu yükseliş belki bu yılın sonunda gerçekleşebilir. Ancak bundan tam emin değilim sadece biraz güveniyorum” ben de aynısını söylüyorum ama haber yapan yok.
konteskarlo
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
July 29, 2018, 09:38:35 PM

yakın gelecek dersen olmuyor işte.yakın gelecek sana göre 5 yılsa evet mümkün ama benim için yakın gelecek sene sonu o yüzden çok sıradan bir açıklama olmuş..
blodelf1
Newbie
*

Activity: 172

View Profile
July 29, 2018, 10:08:08 PM

dört gözle bekliyoruz da olmuyor işte.daha 20 bin doları göremedik..daha çok yolu var bitcoinin ama bir gün elbette olacak..
kayiboyu
Member
**

Activity: 588

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
July 29, 2018, 11:42:16 PM

piyasada çok iddia var 50bin dolar 100bin dolar 1 milyon dolar neler neler var. ben kimsenin dediğine bakarak yatırım yapmam bence hiçkimse bu haberlere göre yatırım yapmasın.

Mali.sak
Member
**

Activity: 238

View Profile
July 29, 2018, 11:44:16 PM

eskiden facebookta çalışıyormuş diye adamın düşüncesini zerre kaale almam. Belki de girdikten sonra ki ayda farkettiler adam dünyanın en başarısız yazılımcısı ve girdiği gibi çıkardılar  Grin kim bu adam
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
July 30, 2018, 06:33:19 AM

Herkes kendi düşüncesini aktarabilir bu normal bir şey. Ben de 30 bin dolar olacağını düşünüyorum ama belki de 50yi görür bilemeyiz tabi.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
July 30, 2018, 07:58:06 AM

Önemli olan 50 bin dolara ne kadar sürede ulaşacağı. Bir gün 50 bin dolar olacağını ben de düşünüyorum da dediği yakın zaman ne kadar yakın acaba

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
neyney
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
July 30, 2018, 09:38:00 AM

Eski facebook çalışanı olması bitcoine fiyat belirlemesi için bir neden değil. Herkes kafasından fiyat sallayıp duruyor. Neye dayanarak söylüyorsun desen cevap veremez.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
July 30, 2018, 09:41:06 AM

Bu yıl içerisinde 50.000 USD olacak tezi bir hayli iddialı olmuş. Sanırım şu an hiçbirimiz buna ihtimal vermiyoruzdur.
Olur da iddia tutar ve seneyi mutlu kapatırsak bu abimizi sanırım baş tacı ilan ederiz şimdi sallıyor olsak da  Cheesy

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
July 30, 2018, 09:56:48 AM

sonuçta bir tahmindir isteyen her istediği tahminde bulunabilir. fakat haklı olup olduğunu görmemek içinse biz yatırımcıların sadece beklemesi yeterli. yanlız neden mesela 49.890 değilde 50.000 usd sormak isterdim kendisine Tongue
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: