Bitcoin Forum
May 24, 2024, 12:08:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: MtGox bitcoin satin alma!  (Read 2715 times)
swe64 (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
February 20, 2014, 12:16:50 PM

Arkadaslar mtgox ta bitcoin su an cok ucuz oldugu icin elimdeki 10k usd ile bitcoin almayi dusunuyorum yurtdisinda yasadigim icin sepa odeme yontemini kullanacagim ama aklima takilan soru bu bitcoinleri normal wallet e alabilirmiyiz su an alabileniniz var mi? Bulundugum yerde bitcoin atm leri var ve bitcoin exchange firmalari kur olarakta 580 usd an itibari ile yorumlariniza ihtiyacim var tesekkurler!
calligrapher
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 254

View Profile
February 20, 2014, 12:22:02 PM

Işte bu zekaya saygı duydum. Gerçekten çok iyi düşünmüsünüz beyefendi.

selamlar olsun.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
February 20, 2014, 12:26:22 PM

insan hiç olmassa sırf meraktan bir bakar bu insanlar bu forumda ne yapıyor ne yazıyor ne konuşuyor diye
tolga
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
February 20, 2014, 12:34:12 PM

demek ki mt.gox sadece girişleri açık bıraksa orayı yıkarlar Smiley

...coin...coin...coin...coin...DİKKAT! COIN CAHİLİ...coin...coin...coin...coin...
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3738
Merit: 2101

Crypto Swap Exchange

View Profile
February 20, 2014, 12:36:08 PM

Gerçekten çok ucuzmuş arkadaşlar, ben fark etmemişim.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
murthy
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
February 20, 2014, 12:37:03 PM

Işte bu zekaya saygı duydum. Gerçekten çok iyi düşünmüsünüz beyefendi.

Smiley
tuyas
Member
**

Activity: 107

View Profile
February 20, 2014, 12:38:09 PM

Arkadaslar mtgox ta bitcoin su an cok ucuz oldugu icin elimdeki 10k usd ile bitcoin almayi dusunuyorum yurtdisinda yasadigim icin sepa odeme yontemini kullanacagim ama aklima takilan soru bu bitcoinleri normal wallet e alabilirmiyiz su an alabileniniz var mi? Bulundugum yerde bitcoin atm leri var ve bitcoin exchange firmalari kur olarakta 580 usd an itibari ile yorumlariniza ihtiyacim var tesekkurler!

Şaka yapıyorsun değil mi?

Kameralar nerde?

mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
February 20, 2014, 12:40:19 PM

hemen hanımın yüz görümlüğüyle bilerziklerini bozdurmaya gidiyorum bu fırsatı kaçırmamalıyım Grin
tuyas
Member
**

View Profile
February 20, 2014, 12:48:37 PM

Daha kolay yöntem söyleyim.

Mtgox aşağıdaki adrese taşındı. git ordaki ikinci kattaki vezneden bitcoin al. dışarda 300 m ilerideki bitcoin atm'den bozdur. sonra tekrar mtgox vezneden bit al.

böle böle elindeki 10k olur sana 1M köşeyi dönersin.

( e bu kadar zengin olunca benide görürsün artık)

MtGox Co.,Ltd.
Cerulean Tower 15F
26­1 Sakuragaoka­cho
150­8512 Shibuya Tokyo
Japan
Karartma1
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1422

View Profile
February 20, 2014, 12:51:43 PM

mtgox'da kampanya var arkadaşta katılmak istemiş ne var ki bunda Smiley al arkadaşım sen kendi kendini zindana hapisle sonra da nasıl cıkıcam diye düşünür durursun.
tolga
Member
**

Activity: 103

View Profile
February 20, 2014, 12:52:48 PM

Bu BTC ler kısıtlı sürüm, o yüzden ucuz Cheesy

...coin...coin...coin...coin...DİKKAT! COIN CAHİLİ...coin...coin...coin...coin...
tuyas
Member
**

View Profile
February 20, 2014, 12:53:38 PM

Paranla rezil olmak dedikleri böle bişi galiba    Huh Huh Huh
labtek38
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 20, 2014, 12:54:23 PM

Cevap yazan arkadaşları kınıyorum. Ne kadar anlayışsız ve kabasınız. Yardımcı olmak istemiyorsanız boş geçin cevap yazmayın. Mesela ben şu anda mining rig görmek bir arkadaşın konusu var onu görüp görüp yutkunuyorum cevap yazmamak için. Kendimi tutuyorum Smiley.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=476442.0

swe64 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 20, 2014, 12:58:28 PM

Beyler para zaten bedava geldi o yuzden dusunmemi gerektiren birsey yok 10 bini 40 50bin e katlamak var sonucta yanlismiyim? aliriz bekleriz en sonunda acilacak nasil olsa onemli olan ucuza kapatmak degilmi su an?
hostmaster
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

View Profile WWW
February 20, 2014, 12:59:05 PM

demek ki mt.gox sadece girişleri açık bıraksa orayı yıkarlar Smiley
Haklısın.
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
February 20, 2014, 01:02:16 PM

Mtgox aşağıdaki adrese taşındı. git ordaki ikinci kattaki vezneden bitcoin al. dışarda 300 m ilerideki bitcoin atm'den bozdur. sonra tekrar mtgox vezneden bit al.

MtGox Co.,Ltd.
Cerulean Tower 15F
26­1 Sakuragaoka­cho
150­8512 Shibuya Tokyo
Japan
amcaoğluna adresi verdim ama bulamamış hocam açık adresi bi tarif edermisiniz , tekrar hızlı trene binip gidecekmiş tren güzergahından doğru tarif ederseniz iyi olur
swe64 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 20, 2014, 01:05:37 PM

MtGox Co.,Ltd.
Cerulean Tower 15F
26­1 Sakuragaoka­cho
150­8512 Shibuya Tokyo
Japan
amcaoğluna adresi verdim ama bulamamış hocam açık adresi bi tarif edermisiniz , tekrar hızlı trene binip gidecekmiş tren güzergahından doğru tarif ederseniz iyi olur

Terbiyesizligin alemi yok Turkiyede yasamadigimi soyledim yasadigim yer Stockholm ve burasi bitcoin in en cok kullanidigi sehirlerden birisi kncminer vs de burda gecen gun kncminer neptune alacaktim 2 tane bu yöntemi uygulayayim dedim mtgox ukullanmamis ve bilmiyor olmam benimle dalga gecmenizi gerektirmez!!! Adam gibi soru sorduk!
Karartma1
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1422

View Profile
February 20, 2014, 01:08:49 PM

yaklaşık 1.5 aydır bu forumdayım ve sürekli okuyup takip ediyorum. Bir gün olsun soru sormadım çünkü neyi ne için araştırdığımı biliyorum. Sende soru sormadan önce insanların canını yakan ve btc piyasasını sallayan mtgox dan btc alsam nasıl satarım gibi bir cümle kullanıp buradaki insanlardan yardım beklemen hoş olmadı. Önce bir bak sağına soluna sonra karşıya geç. Armut piş ağzıma düş seninkisi ve bu insanların da tepkisinin sebebi bu.
swe64 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 20, 2014, 01:27:59 PM

Evet ama sence beklenecek bir durummu mtgox tekrar acacak kapilari tum heryerde yaziyor bu acmasada sorun olmaz benim icin o para onemli degil ama sorum sadece bitcoin alabilen varmiydi! Olay bu ben mining isine sicak bakmiyorum cunku zorluk derecesine gore su an 6ths lik makina ile kazanacagim para 3 aydada sifira dusebilir 3 gundede gelecek elektrik faturasida cabasi mtgox dususe gecti digerleri duruyormu dun 620 olan kur su an 580 dolar da yani mining yapip beklemektense bu sekilde bir oyun oynamak daha karli olabilir dedim ya batar ya cikar! Soruyu sorma sebebim ise acele edilmesi gerektiginden ve avrupada oldugumdan parayi yollamam hizli olacak ama para kabul ediyorlarmi onu dahi bilmedigimden belki birkac kisi fikrini paylasir dedim demez olaydim burasi kufurlu forumlari aratmiyormus gercekten!
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
February 20, 2014, 01:44:12 PM

Evet ama sence beklenecek bir durummu mtgox tekrar acacak kapilari tum heryerde yaziyor bu acmasada sorun olmaz benim icin o para onemli degil ama sorum sadece bitcoin alabilen varmiydi! Olay bu ben mining isine sicak bakmiyorum cunku zorluk derecesine gore su an 6ths lik makina ile kazanacagim para 3 aydada sifira dusebilir 3 gundede gelecek elektrik faturasida cabasi mtgox dususe gecti digerleri duruyormu dun 620 olan kur su an 580 dolar da yani mining yapip beklemektense bu sekilde bir oyun oynamak daha karli olabilir dedim ya batar ya cikar! Soruyu sorma sebebim ise acele edilmesi gerektiginden ve avrupada oldugumdan parayi yollamam hizli olacak ama para kabul ediyorlarmi onu dahi bilmedigimden belki birkac kisi fikrini paylasir dedim demez olaydim burasi kufurlu forumlari aratmiyormus gercekten!
arkadaşım bak şuan mtgox batık gibi bir durumda herkes öfkeli giriş ve çıkışlar kapalı sen sanıyormusunki mtgox kapıları açtığı zaman o fiyattan millet bitcoin satacak anında çeker coinlerini diğer exchangelere  hem o fiyatında satıcıların trade fiyatı olduğu düşünülmüyor zaten mtgoxun alışılagelmiş oyunları tüm bunlar sadece bu konuyu açarken bile mtgox adına açılmış konuların gözüne çarpması gerekirken burda millete sitem ediyorsun 2 dakkanı ayırıp konu açtığın yere göz atman tüm olan biteni anlaman için yeterli bir zamandı.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: