Bitcoin Forum
May 27, 2024, 10:15:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: süresiz ban yemek  (Read 281 times)
onurlu_adam (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
July 28, 2018, 10:25:01 PM

Öncelikle herkese merhaba.mesajlarımın arasında kısa süreler olduğu için süresiz ban yedim.daha önce başına gelen ve yardımı dokunacak olan var mı?şimdiden teşekkür ederim yardımlarınızı  bekliyorum

ileti şu şekilde
Sorry .............., you are banned from posting or sending personal messages on this forum.
You have been banned by a forum moderator. You may appeal here: banappeals-w6pquw43@theymos.e4ward.com
hunter17
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 8

View Profile WWW
July 29, 2018, 04:36:23 AM

mesajlarının arasında kısa süre olduğu için ban yediğini ayrı bir mesajda mı öğrendin? bu mesajda bu şekilde bir bilgi yok çünkü. Büyük ihtimalle attığın postlardan veya özel mesajların şikayet edilmesinden dolayı banlanmışsın. banlanmışsan geçmiş olsun bu hesaptan gidersin artık.

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 29, 2018, 06:33:04 AM

gün kaç mesaj atıyordun ve mesajların arasında ne kadar süre vardı?
bu konuda biraz daha net yazarsan forumdakiler de bilgilenir.

hani şöyle yapıyorsun belki. forum url sini ve yazacağın mesajı wordde kaydet, şak şak yapıştır gönder foruma böyle mi yaptın.
onurlu_adam (OP)
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
July 29, 2018, 07:08:59 AM

mesajlarının arasında kısa süre olduğu için ban yediğini ayrı bir mesajda mı öğrendin? bu mesajda bu şekilde bir bilgi yok çünkü. Büyük ihtimalle attığın postlardan veya özel mesajların şikayet edilmesinden dolayı banlanmışsın. banlanmışsan geçmiş olsun bu hesaptan gidersin artık.

biraz araştırma yaptım ve postların arasında 6 dakika olması gerektiği bilgisine ulaştım.benim attığım postların arasında 2 şer dakika olduğu için banlandığım sonucu çıkıyor
h4run
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
July 29, 2018, 07:49:24 AM

kısa süre içinde post yazarsan sistem zaten uyarıyor yazdırmıyor. Ben zannetmiyorum o yüzden ban yemiş olabilceğini
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 29, 2018, 08:33:55 AM

Öncelikle herkese merhaba.mesajlarımın arasında kısa süreler olduğu için süresiz ban yedim.daha önce başına gelen ve yardımı dokunacak olan var mı?şimdiden teşekkür ederim yardımlarınızı  bekliyorum

ileti şu şekilde
Sorry .............., you are banned from posting or sending personal messages on this forum.
You have been banned by a forum moderator. You may appeal here: banappeals-w6pquw43@theymos.e4ward.com

Ard arda mesaj atmaktan ban yemezsin bence ama ard arda yazıp spam yapıp kayda değer şeyler yazmıyorsan onlarca kişi tarafından report edilip ban yersin.
eğer birden fazla hesap kullanıyorsan ve spam yapıyorsan sanırım perma ban yiyorsun.iletişime geçmeyi dene bakalım.
sebebi neymiş.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
July 29, 2018, 09:11:24 AM

Çok geçmiş olsun hocam. Birileri şikayet etmiş belli ki. Yoksa durduk yere ban yemezsiniz bence.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
July 29, 2018, 09:25:16 AM

Bu ban olayı sıkıntı neden olduğunu da öğrenemiyorsun. Geçenlerde bir arkadaşın ki birden banlandı sebep aradık ama bulamadık. Maile bir ulaş özür falan içersin mail ama açılacağını pek sanmıyorum.
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1490

View Profile
July 29, 2018, 10:49:47 AM

Art arda 1 saatte 50 mesaj atıp bunlar da spam olarak algılandıysa banlamış olabilirler. Eğer "yapıcı" mesajlar attıysanız zaten banlamazlardı diye düşünüyorum. Geçmiş olsun Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
July 29, 2018, 02:15:53 PM

üyelik rütbesine göre her iki mesaj arasında kaç saniye veya dakika olması gerektiği yazar. bazı üyeler varki 5-7 kelime ekleyip posta tıklıyor. o kadar kısa da olmamalı. en azından 50 kelimeyi zorlamak gerek. veya ona yakın olmalı. çok sayıda mesaj atmanın ayrıca kimseye yararı yok.
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
July 30, 2018, 12:09:07 AM

Arka arkaya mesaj atmaktan ban geleceğini sanmıyorum, aynı ip adresinden ikinci bir hesap açıldıysa büyük ihtimalle o yüzden olabilir ya da yazılanların hepsi spamming olarak değerlendirildi diğer arkadaşların da dediği gibi. Neyse geçmiş olsun, umarım bir netice elde edebilirsin.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196

View Profile WWW
July 30, 2018, 05:31:26 AM

biraz araştırma yaptım ve postların arasında 6 dakika olması gerektiği bilgisine ulaştım.benim attığım postların arasında 2 şer dakika olduğu için banlandığım sonucu çıkıyor

6 dakika ile alakası yok hocam. 6 dakika olayı newbie iken iki mesaj arasında beklemen gereken süre. activity arttıkça bu 72 saniyeye düşüyor sonra da 30 saniyeye falan düşüyor.

attığın postlar scam olarak şikayet edilmişse ve tek postunda değil bir çok postun bu şekilde reportlanmışsa ondan dolayı ban yemişsinizdir.
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
July 30, 2018, 06:39:59 AM

İlk üye olduğumda iki post arası zaman sınırı vardı. Sistem beni banlamadan uyarıyordu. şu kadar süre bekleyeceksin gibi. iki post arasının kısa olmasından dolayı ban olacağını düşünmüyorum. Ya şikayet vardrı ya da peş peşe atmış olduğunuz postların içerikleri yetersizdir.

balamirhkn
Newbie
*

Activity: 378

View Profile
July 30, 2018, 08:08:46 AM

geçmiş olsun hocam.benim görüşüm şikayet üzerine banlamışlardır.email falan atın umarım geri verirler
seymen
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
July 30, 2018, 10:05:58 AM

dostum çok kötü olmuş üzüldüm senin için aynı şey herkesin başınada gelebilir keşke böyle bir olay kimsenin başına gelmese büyük ihtimal şikayet üzerine bam yemişsindir piyasada internet ortamında çok kötü niyetli kişiler var tekrar geçmiş olsun...
gamzeeekeskinn
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
July 30, 2018, 10:25:15 AM

Muhtemelen şikayet üzerinedir mesajlar arası süre geçmeden yazamıyorsun zaten sistem engelliyor. Geçmiş olsun.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
July 30, 2018, 10:25:40 AM

Ban sebebinin sadece postlar arasında ki süre olduğunu sanmıyorum. Muhakkak başka bir sebebi vardır. Arkadaşların da dediği gibi ya report edilmişsindir ya da spama girmişsindir. Bunlardan ayrı çok farklı bir sebebi de olabilir elbette. Yani bir mail atmakta fayda var. En azından sebebini öğrenebilirsin ve yeni hesabında o hatayı yapmazsın.
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 4

View Profile WWW
July 30, 2018, 11:36:07 AM

ilk üç hesabımı benzer nedenlerle kaybettim. Forum kurallarını bir kaç kez okumama rağmen yanlış birşey yaptığımı düşünmüyordum. Daha sonra IP değişimi kaynaklı olduğunu öğrendim. Şirket serverından girdiğim gibi direk banlanıyordum. Sanırım şirket güvenlik gereği IP leri maskeliyor. Yeni kullanıcımda  hep evdeki bilgisayarımı kullandığım için bir sıkıntı yaşamadım. IP kaynaklı olabilir konunun uzmanı arkadaşlar vardır aramızda.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
July 30, 2018, 09:07:21 PM

Gecmis olsun.
1- flood yaptiysan ve forumda yeni uye olup bunu ust uste yaptiysan ban yemis olabilirsin. Flood: bir konuda post yazdiktan sonra baska uye yazmadan ust uste postlar atmak.
2- Spam yapmis olabilirsin.

Deneyimlerim şunu gösteriyor; Eger forumda yeniyseniz cok dikkatli olmalisiniz. Yeniyim diye bam güm konulara dalarsaniz banlanmaniz kacinilmaz.

Kominiteye zamaninizi, birikiminizi ayirdikca tolerans biraz daha artiyor tabii dogal olarak bu sizin forum kurallariyla iyice yogurulup pismenizle dogal akseden birsey.

Ayrica ban yedikten sonra meta konu basligi haric post atmak yasak. Yani ban nicke degil kisiye veriliyor. Sen yeni nick alip gostere gostere konu acip tekrar yazarsan yine nickini banlar ve eski nickli hesabin sureliyse bile suresiz ban yiyebilir.

Bir arkadas farkli ipten girmek ban sebebidir gibi bir seyler yazmis. Malum guzel ulkemiz bu forumuda engellediginden bircoklari gibi vpn ile giriyorum. Ve sorun yasamadim ban konusinda. Bu konuyu direk moderatorumuze sordum. Aldigim cevap ban için yeterli neden degildir oldu..

CAH
Newbie
*

Activity: 103

View Profile WWW
July 31, 2018, 09:55:17 AM

Yeni üyeler daha çok göz önünde oluyor. Daha dikkatli bakılıyor onlara hele herhangi bir içerik olmayan kısa ve saçma bir cevap atmışsan report edilmiştir. Bunu sadece bir kere değil çok defa yapmışsan ve mesajların şikayet almışsa modaratör seni süresiz olarak banlamış olabilir.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: