Bitcoin Forum
May 21, 2024, 06:51:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Ne Ulan Bu Blockchain?  (Read 346 times)
ismend (OP)
Member
**

Activity: 243
Merit: 34

View Profile
July 29, 2018, 09:38:36 AM

Pazar pazar biraz kafa açalım. "Ne Ulan Bu Blockchain?" yayında! https://youtu.be/KsurEbQUg-g

Kripto para ve blockchain dünyasının Barış Özcan'ı: https://www.youtube.com/channel/UCAbFAb6v-MtIye52fkAFToA
brablia
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 1

View Profile
July 29, 2018, 02:47:39 PM

Blockchain kulak kıllarını alan alman marka bir makine. farklı amaçlar için kullanılmamalı aksi zararlı olabilir.

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
ozgulek
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
July 29, 2018, 03:58:23 PM

Videoyu izledim, içeriği yorumlayamıyorum çünkü aşırı jest (el-kol) kullanımın yüzünden konuyu konsantre olup dinleyemedim. Tavsiyem kamerayı biraz daha uzak ve biraz daha yukarı koyman olacaktır. Diğer türlü el-kol hareketlerin suratımıza suratımıza doğru geliyor Cheesy
brablia
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
July 29, 2018, 05:02:53 PM

Videoyu izledim, içeriği yorumlayamıyorum çünkü aşırı jest (el-kol) kullanımın yüzünden konuyu konsantre olup dinleyemedim. Tavsiyem kamerayı biraz daha uzak ve biraz daha yukarı koyman olacaktır. Diğer türlü el-kol hareketlerin suratımıza suratımıza doğru geliyor Cheesy

Aynı şeyleri bende hissettim videoyu izlerken Cheesy komik vallla

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
sirkCambazi
Newbie
*

Activity: 47

View Profile WWW
July 29, 2018, 08:59:16 PM

Başlık önce biraz kaba geldi ama videoyu izleyince o içtenliği hissettim ve sanki arkadaşımla konuşuyormuşum gibi geldi
h4run
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
July 29, 2018, 09:10:10 PM

güzel açıklamış arkadaş
hanzosum
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
July 29, 2018, 11:29:51 PM

Aynen yani aşırı bir el-kol hareketi vardı  Grin
Bir de içeriğin alt metinlerini daha açıklayıcı yapmak gerekir diye düşünüyorum teknik terimleri "Ne Ulan Bu Blockchain" araması yaparak gelen körpe beyinlere izah etmek gerek. Bu kadar Barış Özcan vari bir başlık atılan video daha anlaşılır olmalı  Wink
Firadi
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
July 30, 2018, 02:54:48 PM
Merited by kaysersozee (1)

Başlangıç için çok iyi geldi bana, daha sonrasında geri bildirimlerle ekleme çıkarmalar yaparak çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
July 30, 2018, 07:36:17 PM

Güzel bir içerik oluşturmaya çalışmışsın hocam fakat arkadaşların dediği gibi el kol hareketleri yoğun olduğu için 3 dakikalık video bile izlenmez hale geliyor.

Bunun dışında kripto paralar ile ilgili daha ilgi çekici videolar yapman kanalının gelişimini sağlayacaktır. Blockchain'in ne olduğunu bilmeyen kalmadı zaten, başka konulara yönel bence. Örneğin total supply miktarı en yüksek ve en düşük kripto paraları ve gelişim süreçlerini karşılaştırabilirsin. Yolun açık olsun.
clions57
Member
**

Activity: 100
Merit: 10

View Profile WWW
July 30, 2018, 08:36:17 PM

Video iyi de ulan falan görünce hayırdır dedim  Grin
Kirmizii
Newbie
*

Activity: 53

View Profile WWW
July 31, 2018, 03:09:10 PM

Başlarken el hareketleri ile başlıyor ama sonrasında ya ben çok alıştım ya da hareketler kesildi. Arkadaşların söylediği kadar rahatsız etmedi beni
Michael67
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

View Profile
August 01, 2018, 11:57:45 AM

Paylaştığınız video da güzel keyif ile izledim fakat https://www.youtube.com/watch?v=ENwtC8LgPcw bu videoyu tek geçerim Barış Özcan farkını konuşturuyor yine en deneyimli kişinin bile izlemesini tavsiye ederim.
simgesimge
Newbie
*

Activity: 101

View Profile WWW
August 01, 2018, 01:10:05 PM

Daha kapsamlı anlatmakta fayda var. Biraz daha teknik konulara değinip videoyu uzun tutarsanız başlangıçta hiç bilmeyenler öğrenir anlamadığı yerde kapatır.
ismend (OP)
Member
**

Activity: 243
Merit: 34

View Profile
September 11, 2018, 09:57:54 PM

Hepinize tavsiyeler ve güzel yorumlar için teşekkür ederim. El hareketlerimin ben de farkındayım Smiley Acemiyim biraz video konularında, sizlerin geri dönüşleriyle beraber umarım daha kaliteli bir kanal oluşturabilirim.

Kripto para ve blockchain dünyasının Barış Özcan'ı: https://www.youtube.com/channel/UCAbFAb6v-MtIye52fkAFToA
storm06
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
September 12, 2018, 03:49:49 PM

Güzel anlatılmış; teknik olarak işin developer kısmı için https://www.tutorialspoint.com/blockchain_online_training/index.asp sitesi işe yarıyor; gündelik dilde basit bir şekilde anlatım isteyen Emin Çapa'nın da blockchain üzerine videolarına bakabilir.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
September 14, 2018, 07:02:03 AM

Başlığa girerken yine birisi okumak yerine saçma soru soruyor dedim. Girip yorumlara bakıp çıkacaktım. İş meğerse başkaymış. Güzel video. Tebrikler.
FatihBaskan
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
September 14, 2018, 07:42:43 AM

kaç para lan bi flüt? repliği gibi başlık olmuş Smiley videoyu izliyorum teşekkürler.
catbtc
Jr. Member
*

Activity: 94

View Profile
September 15, 2018, 08:53:31 AM

Yeni başlayanlar ve çözmek isteyenler için iyi bir özet olmuş. İçerik olarak devamının konuları çeşitlendirerek gelmesini dilerim. Eline sağlık
coskundeniz
Newbie
*

Activity: 27

View Profile
September 15, 2018, 07:37:18 PM

Takibe aldım. Ne amaçla olursa olsun bildiklerini paylaşan bütün insanlara saygı duyarım. Elimden izlenme sayını ve abone sayını artırmaktan başka şuanlık bişey gelmez. Eksik bişey hissedersem de naçizane yazarım. Paylaşımların için teşekkürler
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
September 15, 2018, 10:12:23 PM

Bilmeyen ve anlayamamış olan arkadaşlar için başarılı bir video olmuş. Eline sağlık. Ama anlayamamış ya da bilmeyen arkadaşların burada ne işi var diye sormadan edemeyeceğim açıkçası.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: