Bitcoin Forum
June 29, 2024, 12:46:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto Para Fenomenleri: Alp IŞIK Kimdir?  (Read 258 times)
toa53 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 195
Merit: 2

View Profile
July 29, 2018, 10:00:01 AM

Kripto Para Fenomenleri serimizin ilk bölümünde değerli Mehmet Hamdi BOL’u konuk etmiştik. Geçtiğimiz hafta Twitter hesabımızdan yaptığımız ankette okuyucularımız serinin ikinci bölümünde Alp IŞIK’ı ele almamız yönünde ciddi bir talep göstermişti.

Günümüzde gerek Twitter’da gerek farklı sosyal mecralarda kripto para uzmanından, malesef geçilmiyor. Bu nedenle insanların kripto paralar hakkında ne kadar doğru bilgiye ulaşabiliyorsa bir o kadar da bilgi kirliliğine maruz kalıyor.

Alp IŞIK Bitcoin’le 2013 yılının ortalarında düşük kapasiteli cihazlarla Bitcoin üretiminin mümkün olduğu yıllarda tanıştı. IŞIK o yıllarda belki de ülkemizde kripto para madenciliği yapan sayılı kişiler arasında yer alıyor. 19 Mart 2014 yılında Bitcoin konulu ilk videosunu yayımlayan Alp IŞIK, o dönemde de tıpkı bugün olduğu gibi Bitcoin ve altcoin’lere dair bilgi kirliliğinden dem vurmuştu. Kripto para birimlerine yatırım yapmayı düşünen birçok kişi Alp IŞIK’ın videolarına muhakkak rastlamıştır. İlk Bitcoin yatırımımı yaptığımda defalarca geri sarıp izlediğim bir bölümü burada sizinle paylaşayım.

2014 yılından bugüne başta kripto paralar ve kripto para borsaları konularında videolu ve videosuz içerik üreten Alp IŞIK, YouTube ve Twitter’daki ününü TV kanallarına da taşımayı başardı. Business HT, Bloomberg TV, Olay TV ekranlarına konuk olan Alp insanlara Bitcoin’i Blockchain’i anlatmayı amaç edindi.

Devamını oku.... https://coinografi.com/2-sosyal-medya-fenomenleri-alp-isik-kimdir/
perseus11
Jr. Member
*

Activity: 134
Merit: 1

View Profile WWW
July 29, 2018, 01:16:38 PM

Çok iyi olmuş bence zaten bol un makalesinide çok beğenmiştim buda gayet iyi bir makale olmuş devamını bekleriz çok başarılı işler çıkıyor elinizden devamını dilerim...

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
July 29, 2018, 01:23:00 PM

Bu işe ilk başladığımda Alp Işık'ın videolarını dikkatle dinlemiştim. Kendisi ile ilgili duyduğum en ilginç sözlerden birisi Bitcoin'lerini hiç bozmadığıydı. Acaba nasıl bir ekonomik durumu var nedense merak ediyorum  Smiley

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 29, 2018, 02:25:18 PM

Alp ışık, forum ahalisinin bildiği haliyle @techman bitcoin tanıtımına  çok emek verdi. bitcoin türkiye facebook grubu ve youtune kanalı emekleye emekleye büyüdü. bitcoin 2013 sonrası dibi görürken, millet battı bitti derken , o inanıp bttc biriktirenlerdendi. muhtemelen ciddi bir miktar btc si vardır.
dolumann
Newbie
*

Activity: 69
Merit: 0

View Profile WWW
July 29, 2018, 08:46:06 PM

Uzun zamandır takip ediyorum ve yorum ve görüşlerini çok beğeniyorum. Yıllardır çizgisini hiç bozmadan aynı şekilde devam ediyor olması da uzun süre takip etmeye devam edeceğimi gösteriyor
criptoturk
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile WWW
July 29, 2018, 08:58:52 PM

aslında ülkemizde özellikle kimsenin kripto paraları ve bitcoini bilmediği dönemlerde yaptığı açıklamalar ve yazdıklarıyle toplumu çok olumlu olarak bilgilendirdi ve yönlendirdi.tesekkurler yazı için de..

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
ersmny1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
July 29, 2018, 09:11:48 PM

ismini duymuştum ama böyle çalışmalar yaptığını bilmiyordum.bu bilgiler ışığında dikkatimi çekti, bir araştırayım.
konteskarlo
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
July 29, 2018, 09:40:10 PM

gayet güzel bilgiler paylaşan, araştırmacı, yenilikçi birisi.videolarında çok şey öğrendim.gayet doğru tercih olur sıraya almanız.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
July 30, 2018, 08:34:48 AM

Alp Işık kripto paraları anlatma konusunda ülkemizde yeterince sorumluluk almış birisi. Ülkede çok tanındık birisi olduğu söylenemez ama kripto para yatırımcılarının birçoğu bilir. Değerli kişiliğini hep takdir ettiğim bir kripto severdir  Smiley

the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
July 30, 2018, 08:36:13 AM

iyi adamdır.uzun süredir takip ediyorum.  yeni üniden mezum oldu. blockchain konusunda bir girişim içinde görsek güzel olur .
techman
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
July 30, 2018, 10:18:53 AM

Yorumlarınız çok mutlu etti beni arkadaşlar teşekkür ederim Smiley

pikiditor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 30, 2018, 10:27:32 AM

bu arkadaşı haftada bir gün genel değerlendirme için canlı yayınlara çıkmasını isterdim. bloomberg bu alanda yayın yapıyor ama daha sık olmasından yanayım. ikincisi bitcoinin yanında diğer coinler hakkında haberleri takip edip, doyurucu bilgi verse güzel olur. nacizane.  Cheesy
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
July 30, 2018, 10:48:33 AM

Uzun zamandır takip ediyorum ve yorum ve görüşlerini çok beğeniyorum. Yıllardır çizgisini hiç bozmadan aynı şekilde devam ediyor olması da uzun süre takip etmeye devam edeceğimi gösteriyor

Aynen samimi birisi ve goygoyculuk yapmıyor, ayrıca bilgisayar mühnedisi oması da kendisini alana daha hakim kılıyor. Bir çok fenomen abuk sabuk değerlendirmeler de yapıyor ama ben onda böyle bir duruma rastlamadım.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
TelliKilimci
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
July 30, 2018, 11:33:52 AM

Öncelikle yaptığınız paylaşımlar için teşekkür ediyorum. Artık ayıda kaybolup boğa da geri gelen kendini uzman olarak tanıtan insanlardan bıktık. Bize bu iş gönül vermiş insanlar lazım. İlk aklıma gelen de Alp Işık oluyor
kmlkkl
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
July 30, 2018, 01:41:04 PM

Kripto para ülkemiz de henüz daha yeni tanınırken bazı araştırmalar yapmıştım. Bu araştırmalar da karşıma Alp ışık çıktı. Verdiği bilgiler sayesinde bu konu hakkında neleri araştırmam gerektiğini öğrendim.

necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
July 30, 2018, 02:30:51 PM

arada takip ediyorum kendisini. bilgili bir arkadaş. bilmediği konularda ahkam kesmiyor. net ifadeler kuruyor genelde. bir sözünü unutmam. "ülkeler kendi kripto parasını çıkartmak zorunda" bunun gerçekleşmesi bizi gelecekte felakete mi yoksa mükemmel bir hayata mı sürükleyecek merak içindeyim.  Grin

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
RiwRiw
Newbie
*

Activity: 53

View Profile
July 30, 2018, 09:10:42 PM

Yeni başlayanlar bilgi edinmek için çaba sarf ettikleri kaynaklarda kaybolup gidiyorlar. Çünkü gereksiz, boş bir sürü yazıp çizilmiş kaynak var. (Aslında kaynak bile denemez.)
Net anlaşılır ifadelerde bulunan Alp Işık gibi insanların bilgilerine bu yönde daha çok ilgi ve ihtiyaç duyuluyor.
Bende zamanım oldukça takip edip bilgi edinmeye çalışıyorum. Paylaşımınız için teşekkür ederim.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
July 30, 2018, 09:37:48 PM

Ilk bitcoin ile tanistigim yillarda Alp'in elinde kahveli o ogrenci evi videosunun yeri ayridir. Arada nostalji olsun diye kanalina girip izlerim. Bu kominiteye cok emek verdi.
Hersey icin tesekkurler Alp..
toa53 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 195
Merit: 2

View Profile
August 03, 2018, 04:28:51 PM

Çok iyi olmuş bence zaten bol un makalesinide çok beğenmiştim buda gayet iyi bir makale olmuş devamını bekleriz çok başarılı işler çıkıyor elinizden devamını dilerim...

Yorumunuz bizi çok mutlu etti. İlginiz için teşekkür ederim. Her zaman daha iyi olmak için çalışacağız..
whitecaramel1
Newbie
*

Activity: 217

View Profile
August 03, 2018, 08:30:21 PM

eskilerden beri olan biriymiş.güzel yorumlar yapılmış kendisiyle ilgili.haberim olmamasına şaşırdım.hemen takip edeceğim.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: