Bitcoin Forum
June 15, 2024, 04:59:51 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: ZCL 2X YAPTI. Tüh yine tren kaçtı diyorsan gir içeri. Tren daha yeni kalkıyor...  (Read 926 times)
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 319
Merit: 114

View Profile
July 29, 2018, 07:35:03 PM

Geçen fork olaylarında 200 dolara kadar çıkmıştı, bakalım bu forktan ne doğacak ne kadar prim yapacak. Fork için mi alıyorsunuz, forktan doğacak fiyat yükselişi için mi kararınızı ona göre verin bence.

Fork için hayatta coin almam. Yükselişi için alırım. Bu arada ben de yanlış hatırlamışım. 250 dolara kadar çıkmış.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
July 29, 2018, 07:38:03 PM
Last edit: July 30, 2018, 08:34:34 AM by prolambo

Bununla ilgili resmi hesaplardan herhangi bir açıklama var mı? ben sitesine baktım herhangi bir şey yok twitter da da en son nisan ayında çatallanma ile alakalı

As said in March, all work has stopped on #Zclassic. Nothing about this has changed. Any proposed fork you may hear about does not have widespread consensus. Please use caution before participating in any fork that is promising guaranteed returns or may sound too good to be true.  söylemişler.

Bitcoinprivate sitesinde açıklama mevcut.
https://btcprivate.org/?lang=tr_TR

Edit: Yanlış adres paylaşmışım. Doğrusu https://www.anonymousbitcoin.io olacak.
lightbringer14
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile WWW
July 29, 2018, 07:44:46 PM

Geçen fork olaylarında 200 dolara kadar çıkmıştı, bakalım bu forktan ne doğacak ne kadar prim yapacak. Fork için mi alıyorsunuz, forktan doğacak fiyat yükselişi için mi kararınızı ona göre verin bence.

Fork için hayatta coin almam. Yükselişi için alırım. Bu arada ben de yanlış hatırlamışım. 250 dolara kadar çıkmış.

en mantıklısı o zaten fork coinine güven olmasa bile forka kadar olan yükseliş her türlü kurtarıyor kendisini.

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
July 29, 2018, 08:31:17 PM

Vay be dejavu oldum şuan Smiley Geçen sene Lisk treni kalkıyor diye konu açan arkadaşsın sen yanlış hatırlamıyorsam. Sen konu açtıktan kısa bir süre sonra Lisk "To the moon" olmuştu ve giremediğim için üzülmüştüm.

Bitcoin / Ethereum / Monero
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
July 29, 2018, 08:34:45 PM

bilgiler için teşekkürler beni biraz tatmin etti . bundan sonra ilk yatırımımı bu coin üzerine yapıcam cok fazla olmasada ilk baslarda 10 tane alırım
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
July 29, 2018, 08:37:27 PM

bunun da arkasından bit bot hack olayları falan çıkarsa şaşırmam açıkçası. x2 leri görmeyeli uzun zaman oldu artık boğaya girilmeden yükselişlerin olacağına dair inancım kalmadı neredeyse.

cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
July 29, 2018, 08:46:47 PM

uzun zamandan beridir bittrexe giriş yapmıyordum site falan değişmiş güzel olmuş. bu sezonda bari yüzümüzü güldürsün diye biraz alıyorum. Dursun kenarda
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile
July 30, 2018, 05:53:00 AM

What is a hard fork?
A hard fork is when a single cryptocurrency splits in two. It occurs when a cryptocurrency’s existing code is changed, resulting in both an old and new version. This case is somewhat unique, whereby ZCL and BTC were co-forked into Bitcoin Private (BTCP).

When was the hard fork?
Snapshot date: February 28th, 2018.

Snapshot blocks: 511346 for BTC and 272991 for ZCL.
Mainnet Launch: March 3rd 2018.

How do I receive BTCP?
When the hard fork occured, a snapshot of all existing ZCL and BTC holdings occured. Anyone holding ZCL or BTC in a wallet or supported exchange has been credited Bitcoin Private (BTCP) at a 1:1 ratio. For example, if you held 15.4 ZCL and 0.1 BTC, you receive 15.5 BTCP.
Rasta.modeli
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
July 30, 2018, 07:08:57 AM

What is a hard fork?
A hard fork is when a single cryptocurrency splits in two. It occurs when a cryptocurrency’s existing code is changed, resulting in both an old and new version. This case is somewhat unique, whereby ZCL and BTC were co-forked into Bitcoin Private (BTCP).

When was the hard fork?
Snapshot date: February 28th, 2018.

Snapshot blocks: 511346 for BTC and 272991 for ZCL.
Mainnet Launch: March 3rd 2018.

How do I receive BTCP?
When the hard fork occured, a snapshot of all existing ZCL and BTC holdings occured. Anyone holding ZCL or BTC in a wallet or supported exchange has been credited Bitcoin Private (BTCP) at a 1:1 ratio. For example, if you held 15.4 ZCL and 0.1 BTC, you receive 15.5 BTCP.

sitede bundan başka bilgi yok. Hala bu konuda net bilgi dolaşmıyor. Twitter da da çok fazla kullanıcının attığı twitler var hepsi 50 gün sonra gerçekleşecek bir çatallanmadan bahsediyor ama bahsi geçen forkun resmi bilgisi yok
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
July 30, 2018, 07:11:15 AM

Girmek bir risk tabi ki ama yükselecek beklentisi ile ufak bir miktar alıp sonradan pişman olmamak adına portföyde tutulabilir. 1 tane bile olsa yükselişini izlemek için bahane olur.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
July 30, 2018, 07:12:44 AM

ZCL bir önce ki forkta darma duman olmuştu ve sonrasında eksisi kadar olmasada toplamıştı. şu an ki fork haberi henüz tam anlamıyla fomo yaratmış değil ama kendini katladı şahsen bir miktar aldım belli aralıklarda alıp satmaya devam ediyorum.
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
July 30, 2018, 07:13:01 AM

Bununla ilgili resmi hesaplardan herhangi bir açıklama var mı? ben sitesine baktım herhangi bir şey yok twitter da da en son nisan ayında çatallanma ile alakalı

As said in March, all work has stopped on #Zclassic. Nothing about this has changed. Any proposed fork you may hear about does not have widespread consensus. Please use caution before participating in any fork that is promising guaranteed returns or may sound too good to be true.  söylemişler.

Bitcoinprivate sitesinde açıklama mevcut.
https://btcprivate.org/?lang=tr_TR

sitede önümüzde hard fork olacağına dair herhangi bir bilgi yok. Burada sadece 28 şubat 2018'de gerçeklemiş olan forktan bahsediyorlar. Herhangi bir anonymous bilgisi yok veya ben bulamadım
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
July 30, 2018, 08:31:44 AM

Kusura bakmayın. Yanlış sayfayı paylaşmışım. Doğrusu https://www.anonymousbitcoin.io olacak.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
July 30, 2018, 02:20:46 PM

Forka neredeyse 40 gun var.  Fiyat yukselecegi kesin.  Erken almanin avantajini kullanmak lazim.  Bitcoin private forkunda cok fazla karlar elde edildi.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
AxuProject
Jr. Member
*

Activity: 84

View Profile
July 30, 2018, 02:42:29 PM

pek matah bir şekilde yükseleceğini sanmıyorum açıkçası ama genede bir miktar yatırım yaparım ilerleyen günlerde.

█≣≣≣   SECURIX   ≣≣≣█
▐▃    NEXT GENERATION OF CRYPTO MINING    ▃▌
http://www.securix.io/
KTM
Jr. Member
*

Activity: 158

View Profile
July 30, 2018, 08:06:02 PM

ZCL çok ilginç bir coin takımı coini bırakıcaz bitcoinprivete ye geçicez 1:1 zcl tutanlara BTCP vericez dediler 4 dolardan 200 dolar oldu şuanda aynısını yapmak istiyorlar bence olur mu olur 5-10 tane alın sonra arkasından bakarsınız
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 31, 2018, 12:54:07 AM

dokuz  dolardan 400 dolarlık almıştım, 200 dolarları görür mü yoksa kar kardır deyip çıkmalı mı, bilemedim.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1142

View Profile
July 31, 2018, 02:20:18 AM

bunun arkasında artık geliştirici desteği olmadığı söyleniyordu, piyasa ters köşe yapmayı sever 2-3 milyon satoshi olacak derken 2-3k satoshi de olabilir, sağlam bir tek bittrex var borsa olarak, o da delist ederse yandı gülüm keten helva! yine de bol kazançlar...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 31, 2018, 07:03:40 AM

Prolambo geldiyse dikkate almak lazım Smiley
ZCL'yi günahım kadar sevmem. Bu forklamalar falan ifrit oluyorum yapanlara. Ama kar getirme ihtimali yüksek.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
July 31, 2018, 07:12:59 AM

Bu zcl ye nedense hiç isinanadim ama gittiği zaman iyi gidiyor acaba yine mi yanlış yaptım. Eğer olurda bir de boğa sezonu u gelirse daha iyi yerlere gidebilir. Ben yinede almayı düşünmüyorum
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: