Bitcoin Forum
June 14, 2024, 11:36:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: ZCL 2X YAPTI. Tüh yine tren kaçtı diyorsan gir içeri. Tren daha yeni kalkıyor...  (Read 926 times)
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
July 31, 2018, 07:19:27 AM

Bence çok fena mal kitleyecekler yine ZCL de son girenlere patlayacak tabi doğal olarak bence hiç girmemek hatta bakmamak en mantıklısı.
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
July 31, 2018, 09:30:43 AM

ilk forkta çok ciddi yükselmişti o zaman x2 ye yakın çıkınca bende çıkmıştım kaç kere keşke daha fazla bekleseydim diyorum. Bu sefer yine bir fork haberi ne kadar sevmesem de bu forkları piyasa seviyor. Eskisi gibi yükselmese de bu sefer de yükselir diye düşünüyorum.
williamsmith
Full Member

Merit: 100

View Profile
July 31, 2018, 09:37:40 AM

$ZCL 100-130 arası alım yapmadıysanız çok sevinmeyin. Ancak bu dengeden alım yaptıysanız 230-240larda satış yaptıysanız X2 ile bu defteri kapatmış olursunuz. Ancak 200+ rakamdan girmeyi düşünenler tekrar düşünmeli.
oflibaba
Jr. Member
*

Activity: 44
Merit: 7

View Profile
July 31, 2018, 09:54:26 AM

Merhaba
SOn dönemlerde her yerde ZCL konuşuluyor. Bu coin ciddi ciddi balinaların coinidir. Öyle bir algı oluşturulmuş ki yok 200$ yok 300$ diyorlar.

Bu coinde illa ki ciddi sıçramalar olacak. Özellikle 15 ağustosta yapılacak yeni borsa girişi açıklamasına kadar. Ama bu coin dediğim gibi ciddi derece de riskli bir coindir. Fakat geçen sefer ki BTCP olayından biraz farklı. Bu sefer ANON coin ekibi çok sağlam görünüyor.

Özellikle Anon coinin 100anon ile masternode kuruluyor olması ZCL'nin ilgi çekeceğine benziyor. Fakat ZCL coinini güvenilir olmadığı için genelde büyük borsalar forkunu desteklemiyor. Eğer yine büyük borsalardan fork desteği gelmezse bu coin ciddi ötesinde bir düşüşe geçecektir.

Sosyal medyada ne zaman bir coine algı yapılırsa anlayın  ki çakacaklar birilerine. Bence parasını riske atmak istemeyenler bu coinin yanından geçmesin.
CooperCloud
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
July 31, 2018, 10:57:17 AM

Yükselişi gerçekten iyi gibi görünüyor fakat benim yeni bir projeye girme konusunda çekincelerim var. Buna rağmen araştıracağım tabi ki bilgi için teşekkürler.
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
July 31, 2018, 12:34:09 PM

Forkla beraber tekrar bir ivme kazanacaktır yine yükselecektir ama ne zaman çıkacağını iyi bilmek lazım. Fork coinine güvenmiyorum ben ama forkla beraber yükseleceğine düşünüyorum. Gelecek coin pek umrumda değil. Yükselişle ve borsa haberleriyle beraber kar elde edebilirsem de edemezsem de çıkarım. Devamlı oynadıkları bir coin o yüzden uzun ömürlü düşünmüyorum. 
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 318
Merit: 114

View Profile
August 01, 2018, 06:04:29 PM
Last edit: August 01, 2018, 07:55:22 PM by prolambo

Şu ana kadarki performansı bence iyi gidiyor. Bi iki defa anlık çok düştü ama hala 2x'i koruyor. BTC'nin düşüşüne rağmen artışa dair umut vadediyor.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
August 01, 2018, 07:22:56 PM

x2'yi hala koruyor.BTC'nin ani düşmesinde bile sarsılmadı.Yatırımcılar ileriye dönük beklentide olduğu için elinde tutuyorlar.Alımlar gelirse artması kaçınılmaz.Piyasada altcoine pek fazla giren yok ama zcl farklı ani girişler olabilir.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
August 02, 2018, 01:16:14 PM

fiyatı güzel tutundurdu. yüksek oranda kar satışı yapılmasına rağmen çok yıkılmadı. bence tehlikeli noktayı geçti. 15 ağustosta fork destekleyecek 5 borsa açıklanacak ki zaten hali hazırda dört borsada listeleniyor. beşinci borsa binance gibi bir borsa olursa gerçekten bu da fiyata çok olumlu yansır.
LoveFooL
Member
**

Merit: 12

View Profile
August 02, 2018, 01:26:27 PM

zcl geçen forkta gerçekten büyük bir sükse yapmış ve başından girip forktan bir kaç gün önce çıkmayı başaranlara efsane bir kar oranı sağlamıştı. bence son dakikaya kadar beklemeye gerek yok. forkdan bir gün önce karınınızı alıp çıkın derim.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
August 02, 2018, 02:40:46 PM

Tabi ki forka kadar beklenmez. Hatta 15 Ağustosta binance veya bittrex gibi borsalar açıklanmazsa o hemen sonrasında da çıkılabilir.  Ama olurda bu 2 borsa veya diğer büyük borsalar olursa hemen fork öncesine kadar beklenebilir.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
August 02, 2018, 02:50:19 PM

ZCL daha önce fork olayından dolayı büyük bir düşüş yaşadı. Artık insanların güveni kırıldı. Bir gecede 30k dolar kaybeden insanlar oldu.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
August 02, 2018, 05:35:06 PM

ZCL daha önce fork olayından dolayı büyük bir düşüş yaşadı. Artık insanların güveni kırıldı. Bir gecede 30k dolar kaybeden insanlar oldu.

Forktan önce çıkmazsan olacağı o. Amaç uçuşu yakalayıp doğru zamamda çıkmak.
nekominer
Full Member

Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
August 02, 2018, 06:38:15 PM

Zcl ekibi tamamen bitcoin private'e geçtiği için başka bir ekip zcl yi alıp forklayacağını söyledi.
Ekip ortada yokken duyurudan bir gün önce twitterda paylaşan bir Türk vardı.

tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
August 02, 2018, 07:06:09 PM

nerde o eski günler. eskiden x2 yapanların yüzüne bakmıyordu kimse herkeste bi x40 merakı vardı. şimdi x2 oldu mu piyasada yer yrinden oynuyor resmen. herkesin diline dolanıyor mubarek coin. şekil a da görüldüğü gibi. ama nerden o seviyelere düşmüş ne kadar kaybettirmiş te ondan sonra x2 yapmış düşünen eden bakan yok. zarar edenleri görmüyoruz. en dipten alıp x2 yaptık mı başlıyoruz övmeye. piyasanın hali içler acısı arkadaşlar. zcl veya başka bir şey hiç farketmez. devir uyanık olma devri. bugün x2 yapar yarın x5 düşer yaptığınız reklamla kalırsınız.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
August 02, 2018, 07:29:56 PM

nerde o eski günler. eskiden x2 yapanların yüzüne bakmıyordu kimse herkeste bi x40 merakı vardı. şimdi x2 oldu mu piyasada yer yrinden oynuyor resmen. herkesin diline dolanıyor mubarek coin. şekil a da görüldüğü gibi. ama nerden o seviyelere düşmüş ne kadar kaybettirmiş te ondan sonra x2 yapmış düşünen eden bakan yok. zarar edenleri görmüyoruz. en dipten alıp x2 yaptık mı başlıyoruz övmeye. piyasanın hali içler acısı arkadaşlar. zcl veya başka bir şey hiç farketmez. devir uyanık olma devri. bugün x2 yapar yarın x5 düşer yaptığınız reklamla kalırsınız.

Piyasanın geneli için dediklerin doğru ama zcl nin durumu şu anda farklı. Bir beklenti var. Geçmişte de beklenti olduğunda nasıl davrandığı belli. Şu anda 2x yapmışken ve altlar düşerken yerinde sayması ve ben burdayım demesi de güven veriyor. Ben şahsen inanıyorum. Kimseye zorla aldıracak değiliz tabi. Düşüncemi paylaşıyorum sadece.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
August 02, 2018, 07:38:28 PM

Dip ve tavan seviyesini esas aldığımızda zamanında x360 yapmış bir coin.6 aydır yatıyor.6 aydır elimizde tutuyoruz.Hareketleri çok sert.Hem iniş,hemde yükselişte saniyeler içerisinde çok hızlı ilerliyor.Bana göre zenginlik hayali kurmak için gerekli bir coin.

▔▔▔▔▔
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
August 02, 2018, 07:43:11 PM

ZCL in önceki forku çok canlar yaktı. Ne kadar insan binlerle dolar kayıp yaşadı. Buda güveni sarsdı tabiki

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 02, 2018, 08:22:35 PM

* 2 yaptı derken ½ oranında kaybettirdi nerdeyse herşeye atlamamak lazım heleki 2 katına cıkmıs bir koine su dönemde yatırım yapmk riskli
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
August 02, 2018, 09:26:48 PM

Çok kötü bir döneme denk geldi bu fork.X2 fiyat değerlenmiş.ortalık baya karışık.Altcoinler her gün biraz daha çöküyor.Dikkatli olmakta fayda var.Girecek arkadaşlar varsada kademeli girdin.Düşerse tekrar alımla maliyetlerini azaltır.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: