Bitcoin Forum
June 29, 2024, 01:02:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Γνωριμία Μελών Crypto Κοινότητας  (Read 208 times)
PanosGr36 (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 147
Merit: 100


View Profile
July 29, 2018, 12:04:07 PM
 #1

Καλησπέρα σε όλους.
Παρόλο που ασχολούμαι με btc σχεδόν 2 χρόνια και είμαι μέλος στο btctalk από την αρχή, στα ελληνικά threads δεν αφιέρωσα καθόλου χρόνο. Η ανωριμότητα και ο αποκρυφισμός της ελληνικής κοινότητας πάντα με ξεπερνούσαν. Λέω να κάνω μια αρχή να αρχίσουμε να γνωριζόμαστε και να οργανονόμαστε σαν Ελληνική κοινότητα για αυτό που γουστάρουμε..
Thanosmel88
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 185
Merit: 1


View Profile
July 30, 2018, 09:22:53 AM
 #2

Καλησπέρα σε όλους.
Παρόλο που ασχολούμαι με btc σχεδόν 2 χρόνια και είμαι μέλος στο btctalk από την αρχή, στα ελληνικά threads δεν αφιέρωσα καθόλου χρόνο. Η ανωριμότητα και ο αποκρυφισμός της ελληνικής κοινότητας πάντα με ξεπερνούσαν. Λέω να κάνω μια αρχή να αρχίσουμε να γνωριζόμαστε και να οργανονόμαστε σαν Ελληνική κοινότητα για αυτό που γουστάρουμε..

Πολύ καλή η ιδέα σου! Αν και υπάρχει κοινότητα που κάνει και συναντήσεις και ανταλλάζει απόψεις γύρω από τα crypto μέσω του telegram. Πρέπει  σιγά σιγά να γίνουμε πιο ενεργοί σαν ελληνική κοινότητα και οι πιο παλιοί να βοηθήσουν τους νεότερους.
PanosGr36 (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 147
Merit: 100


View Profile
July 30, 2018, 10:44:54 PM
 #3

Καλησπέρα σε όλους.
Παρόλο που ασχολούμαι με btc σχεδόν 2 χρόνια και είμαι μέλος στο btctalk από την αρχή, στα ελληνικά threads δεν αφιέρωσα καθόλου χρόνο. Η ανωριμότητα και ο αποκρυφισμός της ελληνικής κοινότητας πάντα με ξεπερνούσαν. Λέω να κάνω μια αρχή να αρχίσουμε να γνωριζόμαστε και να οργανονόμαστε σαν Ελληνική κοινότητα για αυτό που γουστάρουμε..

Πολύ καλή η ιδέα σου! Αν και υπάρχει κοινότητα που κάνει και συναντήσεις και ανταλλάζει απόψεις γύρω από τα crypto μέσω του telegram. Πρέπει  σιγά σιγά να γίνουμε πιο ενεργοί σαν ελληνική κοινότητα και οι πιο παλιοί να βοηθήσουν τους νεότερους.
Θα ξαναμπώ tele, αν και έχω καιρό. Discord χρησιμοποιούν οι έλληνες;
Thanosmel88
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 185
Merit: 1


View Profile
July 31, 2018, 04:04:48 AM
 #4

Καλησπέρα σε όλους.
Παρόλο που ασχολούμαι με btc σχεδόν 2 χρόνια και είμαι μέλος στο btctalk από την αρχή, στα ελληνικά threads δεν αφιέρωσα καθόλου χρόνο. Η ανωριμότητα και ο αποκρυφισμός της ελληνικής κοινότητας πάντα με ξεπερνούσαν. Λέω να κάνω μια αρχή να αρχίσουμε να γνωριζόμαστε και να οργανονόμαστε σαν Ελληνική κοινότητα για αυτό που γουστάρουμε..

Πολύ καλή η ιδέα σου! Αν και υπάρχει κοινότητα που κάνει και συναντήσεις και ανταλλάζει απόψεις γύρω από τα crypto μέσω του telegram. Πρέπει  σιγά σιγά να γίνουμε πιο ενεργοί σαν ελληνική κοινότητα και οι πιο παλιοί να βοηθήσουν τους νεότερους.
Θα ξαναμπώ tele, αν και έχω καιρό. Discord χρησιμοποιούν οι έλληνες;


Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ αρκετά το Discord αλλά σπάνια βρίσκω Έλληνες εκεί. Η ελληνική κοινότητα είναι πολύ μικρή ακόμα... Οι περισσότεροι χρησιμοποιούν το telegram.
cryptosize
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1694
Merit: 336


View Profile
August 01, 2018, 06:46:42 PM
 #5

Μέσα και για Discord και συναντήσεις!
Thanosmel88
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 185
Merit: 1


View Profile
August 02, 2018, 06:05:52 PM
 #6

Ας κάνουμε ένα Server στο Discord η ελληνική κοινότητα! Θα ήταν ωραία.
Decentrion
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
October 08, 2018, 01:41:27 AM
 #7

καλησπέρα παιδιά,

καινούριος σε αυτή την κοινότητα αλλά όχι στα cryptocurrencies
υπάρχει δραστηριότητα σε αυτό το φόρουμ ?
αν όχι πείτε μου κωδικό και όνομα για το discord
θα ήθελα πολύ να μιλήσω στα ελληνικά για όλο αυτό
ευχαριστω,
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!