Bitcoin Forum
July 22, 2024, 07:22:17 AM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: CET | Bilgi ve spekülasyon alanı  (Read 144 times)
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 30, 2018, 10:51:04 AM
Last edit: July 30, 2018, 11:24:50 AM by AlyattesLydia

Coinex'in tokenı olan CET hakkında bilgi paylaşımlarını bu başlık altında yapabiliriz.

CET holderları aksi belirtilene kadar %80 borsa gelirini ve birçok airdrop gelirine sahip oluyor. Coinex'in de tarzının Binance çok benzediği için gelecekte güzel yerlere gelme şansı var. Buradalardan aşağı düşerse biraz daha almayı düşünüyorum.

Projenin arkasında Roger var. Çok güvenilir bir tip olmasa da, BCH için güzel bir pazar yakalamak için uğraşacağını düşünüyorum.
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
July 30, 2018, 11:08:20 AM

ismi CET olacak hocam. başlığı değiştirirsen daha iyi olur.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 30, 2018, 11:23:41 AM

Dostum coinin adı CET kaldı ki bu tarz bir başlık var zaten yeni başlık açman gereksiz olmuş.
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
July 30, 2018, 11:27:13 AM

Dostum coinin adı CET kaldı ki bu tarz bir başlık var zaten yeni başlık açman gereksiz olmuş.

İsmi düzelttim, dalgınlık olmuş malum 2000 tane token var.

Aslında başlığı baya aradıktan sonra bulamayınca açtım. Google aramalarında da gelmedi. Varsa link, EFS'den konuyu kaldırmasını rica ederim.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
July 30, 2018, 11:46:44 AM

Trde ilk ben tanıttım sağolsun efs sildi neden sildi bilemiyorum alttan toplayamadı herhalde zoruna gitti. Kar dagıtım oldugu ilk zaman yazmıstım buraya 30 gün önce kimse sallamadı ben suan 2x yaptım brun ile birlikde 3x yapmadı planlıyorum. Ayda 3x karımızı aldık bile. Cool Cool Cool

https://www.btcfrm.com/servisler/3238-coinex-dunyanin-en-buyuk-borsasi.html

burda kaç para kazanıyoruz nasıl işliyor soru cevaplarla hepsi var merak edip okuyanlar olursa baksın farklı farklı kişilerin yaptıkları strateji ve kazançları.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 30, 2018, 11:50:40 AM

Aslında başlığı baya aradıktan sonra bulamayınca açtım. Google aramalarında da gelmedi. Varsa link, EFS'den konuyu kaldırmasını rica ederim.

Vardı hacı konu,
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4502816.0

Forumun arama sistemi pek sağlıklı değil bulamaman normal. Benim de bulamayıp konu açmışlığım vardır.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
hasyurt
Full Member

View Profile
July 30, 2018, 12:12:32 PM

Trde ilk ben tanıttım sağolsun efs sildi neden sildi bilemiyorum alttan toplayamadı herhalde zoruna gitti. Kar dagıtım oldugu ilk zaman yazmıstım buraya 30 gün önce kimse sallamadı ben suan 2x yaptım brun ile birlikde 3x yapmadı planlıyorum. Ayda 3x karımızı aldık bile. Cool Cool Cool

https://www.btcfrm.com/servisler/3238-coinex-dunyanin-en-buyuk-borsasi.html

burda kaç para kazanıyoruz nasıl işliyor soru cevaplarla hepsi var merak edip okuyanlar olursa baksın farklı farklı kişilerin yaptıkları strateji ve kazançları.

Neden sildigini nasıl bilmezsin? Gizli kapaklı da olsa ref paylaşıyordun. Önce başlığı sildi sonra devam edince de hesabını kökten halletti. Bari sesini çıkartma. Neden olduğu bal gibi biliyorsun. En altta gizliden ref paylaşıyordun. Yoksa EFS sana ne yapsın.
hasyurt
Full Member

View Profile
July 30, 2018, 12:15:45 PM

Hocam kibar birisi olduğunu belli. Allah bozmasın. Ben şimdi küfür kıyamet kopartirsin  zannetmiştim. Bereketli kazançlar dilerim
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile
July 30, 2018, 12:27:56 PM

Efs de btc nin yancılarından her bch projesi onların zoruna gider silsin kapatsın hiç umrumuzda değil babasının formu değil yenisini açarız. Refe gelince reddit face twitter forumlar heryerde tanıtmaya calısıyoruz bir zahmette ref linkini koyalım istemeyen gider normal linkden üye olur bu kadar basit.

BCH zirveye oturacagı güne kadar calısmalara devam.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
July 30, 2018, 12:32:50 PM

Vardı hacı konu,
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4502816.0

Forumun arama sistemi pek sağlıklı değil bulamaman normal. Benim de bulamayıp konu açmışlığım vardır.

EFS bildirdim konuyu, diğer konu almış yürümüş ben denk gelmemiştim. Belki o ara ilgilenmiyorum diye gözümden kaçmıştır. Dediğin gibi arayıp bulmak forumdan mümkün değil ben ek olarak gidip google'dan da arıyorum ama maalesef oradan da gelmedi. Neyse konuyu Report ettim, yakında silinir diye düşünüyorum.

Hocam kibar birisi olduğunu belli. Allah bozmasın. Ben şimdi küfür kıyamet kopartirsin  zannetmiştim. Bereketli kazançlar dilerim

Yok niye öyle bir şey yapayım  Smiley Sana da iyi kazançlar.

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
July 30, 2018, 01:54:21 PM

bende 1500 kadar aldım arada saçmalık derecesinde yüksek riskli yatırımlar yapmayı seviyorum Smiley
yanlız kimseye ana yatırım olarak dalmasını tavsiye etmem.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
July 30, 2018, 02:32:26 PM

Bu sistemi ben ilk kucoinde görmüş ve sırf bu yüzden üye olmuştum fakat patladı. coinex bence şu ana kadar çok güzel gidiyor bir kısım yatırımımı oraya kaydıracağım. cet fiyatının daha da yükseleceği aşikar sırf bunun için bile yatırım kararı alınabilir.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Pages: [1]
  Print  

Jump to: