Bitcoin Forum
May 02, 2024, 11:35:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Forum kullanıcılarının lafta balina, trade de hamsi olması  (Read 431 times)
koinnman (OP)
Jr. Member
*

Activity: 32
Merit: 1

View Profile
July 30, 2018, 12:23:43 PM
Merited by OzgurC (1)

Forumda herkes Paribu'ya çakıyor nefret etmişler. 2FA yok sistem kitleniyor vs diyerek soyleniyor ama adamlar hala lider borsa durumdalar. Herkeste BTCTürk'e karşı iyi niyet var. Geliştirme yapıldığından kurumsallığından bahsediliyor ama  BTCTürk'te de hala  hacimde ciddi bir ilerleme yok

Anlaşılan o ki, Forum üyeleri çok küçük rakamlarla trade yaparken, forumda bir balina  gibi  kriptopara ve borsalar hakkında yorum yapıyor.

Eğer ki bu dediklerim doğru değilse yani forum kullanıcıların toplam hacmi günlük 30-40 BTC'den fazla ise Paribu'nun hacmi robotla yapılıyor.
BTCTürk ise cok  kullanılmayan ama herkes tarafından begenilen iyi niyetli şirin bir borsa olarak kalacaktır.
1714692947
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714692947
Reply with quote  #2

1714692947
Report to moderator
1714692947
Hero Member
*

Ignore
1714692947
Reply with quote  #2

1714692947
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714692947
Hero Member
*

Ignore
1714692947
Reply with quote  #2

1714692947
Report to moderator
1714692947
Hero Member
*

Ignore
1714692947
Reply with quote  #2

1714692947
Report to moderator
1714692947
Hero Member
*

Ignore
1714692947
Reply with quote  #2

1714692947
Report to moderator
Trueiptv
Jr. Member
*

Activity: 198
Merit: 6

View Profile
July 30, 2018, 03:16:59 PM

Selamlar.

Rakamsal olarak günlük yüklü miktarlarda al sat yapan biriyim, BTCTurk yokluğunda Paribu kullandım, Paribu ozamanlar tekel sayılabilecek durumdaydı ve komisyon oranları haylı yüksekti, şuanki durumunu bilmiyorum ancak, ozamanlar baya yüksek miktarlarda fee ödüyordum, BTCTurk farklı şekilde tekrar faliyete başladı, ve paribuya ödediğim feeleri, btctürkte ödemeyip, üstüne btc olarak alabiliyorum.Arada ciddi fark var, ufak meblalarda komisyon çok etki yapmayabilir, ancak sürekli yüksek miktarlarda al sat yapıyorsanız, komisyon oranları ciddi derecede canınızı sıkabilir.

Paribunun veyada btcturk borsalarının tekniksel olarak özellikleri beni pek alakadar etmiyor, zaten borsalarda btc barındırmıyorum, kullandığım platformlarda hesabı yeterince koruyabilecek sistemler mevcut.

Benim gözümde, ister paribu, ister coinbaba, ister btcturk veyada farklı bir exchangeyi boş bir vaatle eleştirmek yerine, o exchangeyi nasıl geliştirebiliriz diye düşünmeliyiz.Bazı borsalar vardır, 1 öneriyi bile dikkate alırlar, bazı borsalar vardır 100 öneriyi bile sallamazlar, aradaki farkı anlamak lazım, ve ona göre borsa tercihini yapmak....

Teşekkürler.
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
July 30, 2018, 04:16:19 PM

borsalarda btc tutumuyorum ben de. onceden btcturk kullanirdim ama kimlik dogrulama isteyince artik biraktim onu da.
ahmedibircan1
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
July 30, 2018, 08:35:17 PM

Günlük alsatcılar genelde btc bazında kar etmeyi seviyorlar yani 1 btc yi 1.5 btc yaparsan kar etmiş sayılırsın 1000 doları 1500 dolar yapıpta 0.05 btc zarar edersen değil haliyle adamlar piyadan çıkış yapmıyorlar ve paralarını genelde büyük borsalarda değerlendiriyorlar 10 btcsi olan adam paribuda zaten alsat yapamazki
OzgurC
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 5

View Profile
July 31, 2018, 01:11:36 AM

Forumda herkes Paribu'ya çakıyor nefret etmişler. 2FA yok sistem kitleniyor vs diyerek soyleniyor ama adamlar hala lider borsa durumdalar. Herkeste BTCTürk'e karşı iyi niyet var. Geliştirme yapıldığından kurumsallığından bahsediliyor ama  BTCTürk'te de hala  hacimde ciddi bir ilerleme yok

Anlaşılan o ki, Forum üyeleri çok küçük rakamlarla trade yaparken, forumda bir balina  gibi  kriptopara ve borsalar hakkında yorum yapıyor.

Eğer ki bu dediklerim doğru değilse yani forum kullanıcıların toplam hacmi günlük 30-40 BTC'den fazla ise Paribu'nun hacmi robotla yapılıyor.
BTCTürk ise cok  kullanılmayan ama herkes tarafından begenilen iyi niyetli şirin bir borsa olarak kalacaktır.

Balinanın bu forumda ne işi olur. En fazla okur geçer.

Bu forum sünepe dolu...

Başlık tam anlamıyla forumu özetlemiş... Tebrik.

Ancak ben Paribu'nun hacminin feyk olduğunu düşünmüyorum. Senin de söylediğin gibi balinalar Paribu'da ama onların burada işi olmaz...
teramit
Legendary
*

Activity: 1869
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
July 31, 2018, 06:38:06 PM
Merited by EFS (3)

her bir büyük borsanın 100bin den fazla kullanıcısı var. forum kullanıcılarının bu büyük borsaların %40 ına hükmettiğini düşünüyorum , sayı olarak değil ama hacim olarak etkileri var. Forumda üye ciddi traderların çoğu fazla mesaj atmıyor, ciddi miktarda para çeviren herkes forumlarda mesaj atmayı sevmiyor, ayrıca hiç mesaj atmadan takip eden de bir kitle var. Ayrıca btcturk ve paribu nun birçok ciddi traderı aynı yani adam ikisine de bakıp kullanıyor. Paribu da al-sat daha iyi imkan sunuyorsa sevmeyen adam bile ordan işlem yapıyor.Ayrıca paribunun ve btcturk ün işlem hacimleri neredeyse aynı % 3-4 fark oluyor hacimleri arasında , sadece btc ye bakarsanız btcturk yarısı gibi ama başka işlemleri de var.
Ayrıca forum kullanıcılarının hacmini bilebilecek bilgi birikimine yada deneyime sahip olduğunuzu sanmıyorum , bir iki basit argümana bakıp sığ bir yorum yapmışsınız bu forumda çok yapılan birşey olduğundan şaşırmıyorum.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
July 31, 2018, 07:41:21 PM
Merited by EFS (2)

bu ay haric btcturk hacmim son 6 aydır, aylık 1m civarında yani günlük 40 bin tl civarında bu ay hem sakinlikten hemde tatil modundan 600bin cıvarına düştü. günde 10 ether sat al yapsanız zaten bu hacime ulaşıyorsunuz. acıkcası hamsi kıvamında goruyorum kendimi ama bazen 10 ether bile alacak yada satacak hacim olmuyor.(dogru fiyattan)
acıkcası hacimlerin en az yarısı bu forumda ya yazan yada hesap sahibi kişiler oldugunu düşünüyorum.
koinnman (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 31, 2018, 09:43:16 PM

her bir büyük borsanın 100bin den fazla kullanıcısı var. forum kullanıcılarının bu büyük borsaların %40 ına hükmettiğini düşünüyorum , sayı olarak değil ama hacim olarak etkileri var. Forumda üye ciddi traderların çoğu fazla mesaj atmıyor, ciddi miktarda para çeviren herkes forumlarda mesaj atmayı sevmiyor, ayrıca hiç mesaj atmadan takip eden de bir kitle var. Ayrıca btcturk ve paribu nun birçok ciddi traderı aynı yani adam ikisine de bakıp kullanıyor. Paribu da al-sat daha iyi imkan sunuyorsa sevmeyen adam bile ordan işlem yapıyor.Ayrıca paribunun ve btcturk ün işlem hacimleri neredeyse aynı % 3-4 fark oluyor hacimleri arasında , sadece btc ye bakarsanız btcturk yarısı gibi ama başka işlemleri de var.
Ayrıca forum kullanıcılarının hacmini bilebilecek bilgi birikimine yada deneyime sahip olduğunuzu sanmıyorum , bir iki basit argümana bakıp sığ bir yorum yapmışsınız bu forumda çok yapılan birşey olduğundan şaşırmıyorum.

Kullanıcılardan kastım zaten aktif olarak yorum yapıp legendary, sr. member olanlar.  Bu kişilerin büyük çoğunluğu söylediği laf  ile trade hacmi birbirinin zıttı.
Ayrıca ben farklı bir şey mi söyledim Smiley
Ciddi miktarda para çeviren herkes mesaj atmayı sevmiyor demişsin. Benim yazdıklarıma paralel olmuş zaten teşekkürler.

Sonuç olarak büyük traderlerin bir kısmı bitcointalk ı açmıyor bile. Kalan kısmı sadece okuyor bir şey yazma gereği duymuyor.

BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
August 01, 2018, 06:16:55 PM

Ben de bu arkadaşla aynı fikre sahibim. Forumda atıp tutan zirilyon tane insan var. Çoğu bounty imza, çöpkoin peşinde.

Yazanları okuyorum ancak ekşisözlük gibi abuk abuk postlar, çocuk çocuk yazılar. Sanmıyorum bu insanların hacimli işlemler yaptığını. O yüzden diyorum BTCTurk forumda bu kadar tutulmasına rağmen hacim olarak parlayamıyor diye. Tabi yine denildiği gibi yazandan çok çok daha fazla okuyan insan var. Onların profilini kestirmek güç ama benim etrafımdaki kriptoparacıların çoğu yüklü hacimlerde (bayaa yüklü) işlem yapıyor ve hiçbiri bu forumda üyelik bile açmamış.
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
August 01, 2018, 07:28:50 PM

Forum kullanıcılarının BTCTürk ya da Paribu gibi borsalar kullandığını nereden çıkarttınız ki?
Türkiye'de bu borsaları kullananlar ya banka hesabına nakit çekmek için kullanan kişiler ya da piyasaya yeni girmiş kişiler. Kimse bu saydığınız borsalarda günlük trade yapmıyor, hacimin düşük olması çok normal.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
August 03, 2018, 06:30:30 AM

Valla paribuyu 2 kez btctürkün yeni halini hiç kullanmadım.
Full+Full yabancı borsalardayım.
Türk borsalarıyla balina hamsi olayınıda hiç anlamadım açıkçası.
sunistator
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 03, 2018, 07:29:28 AM

tavsiye sevmeyi genelde severiz. dostlar ticarette, borsada görsün. şöyle yap, böyle yap deriz ama kendimizde uygulamamız biraz zor. Paribu kullanmadım. 2fa olmaması eksiklik ama 2fa da tam koruma sağladığını söylememek lazım.
Odd Thomas
Sr. Member

Activity: 272
Merit: 310

View Profile
August 03, 2018, 08:59:10 AM

Paribu yu savunmanın anlamı yok. Btctürk kat ve kat daha iyi borsa. Hacim olarak da yağacak bir şey yok, yurtdışı borsalarda işlem yapmak lazım eğer yüklü para varsa.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
August 05, 2018, 11:47:36 AM
Last edit: August 05, 2018, 01:20:43 PM by forbidden

Hocam ben de Btctürk’ü savunanlardanım, sana şöyle bir örnek vereyim daha uzatmayacağım.
Türkiye de en çok satan arabanın Fiat marka olması Audi’den yüksek kalite olduğu anlamına gelmez.
Hamsi olarak yazdım bu yorumu.  Wink
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
August 05, 2018, 12:27:49 PM
Last edit: August 05, 2018, 07:08:55 PM by HARDCRACKERS

Bu forumda balinada vardır  uskumruda vardır  istavritte vardır  hamside vardır.Seç beğen al.
Ama mesele ne dersen.Mesele şu adam hamsidir ama kendini balina olarak lanse eder..
Eskiden seneler evvel birilerine yaptığımız iyilikler bize kötülük olarak geri döndü adam kendini balina olarak gösterdi han  var yat  var kat  var boğazda yalım var baba versene bir sigara derdi aç köpeğin önde gideni idi zatın birisi. Grin

Bunun gibi abuk sabuk işlerde çok zarar ettikde İşte şimdi borsalarda hamsiler çok  biz emir giriyoruz örnek türk borsalarında adam senin verdiğin emrin üstüne yavşak 10 TL lik alım emri veriyor Grin senin fiyatı forse ediyor.sen siliyorsun üstüne emir veriyorsun o yavşakda gene silip senin üstüne forse gene 10 tl ile fiyat giriyor. Grin inada

Geçen koineskde yaşadım ve cebede video çektim o anları silme işlemi peşpeşe 15 kere yapmışızdır.Yalan yok iyide güldüm  Grin

İşte 10 tl lik adamlarla borsalarda uğraşıyoruz yada bazı coinlerde izin vermiyor 20 tl oluyor rakam Grin  ama şu var kimse gözüktüğü gibi değil bu hayatta hele biri üste dediğim gibi şuyum buyum var derse tek kelime hadi ordan lan git diyip uzamak çünkü öyle diyenlerin % 99.99u palavra sıkmayı sevenlerden biridir. Cool Shocked

Gerçek balina dediğin adamın en az coin işinde  100 milyon usd ile 1 milyar usd arası para yatırmışsa işte o balinadır.Gerçi 1 milyar usd ile bitcoin haricinde ne alırsa alsın  coin fırlar ama işte nereye kadar onada piyasa ve diğer alanlar yön verir.türk borsasında balina yoktur kanımca.. üstteki rakamları baz alırsan.

Bizdende olsa olsa istavrit olur anca. Grin

https://bitinfocharts.com/top-100-richest-bitcoin-addresses.html

bu sitedende işte kimi balinaların hesapları gözüküyor adamlar almış stok yapmış bekliyor 10-15 coinin en üst düzey cüzdanları gözüküyor.. Tongue

birde gene fiyatları aşağı çekmeye çalışan bir .......  görüntüler. Grin

coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
August 05, 2018, 11:51:49 PM

Bu forumda balinada vardır  uskumruda vardır  istavritte vardır  hamside vardır.Seç beğen al.
Ama mesele ne dersen.Mesele şu adam hamsidir ama kendini balina olarak lanse eder..
Eskiden seneler evvel birilerine yaptığımız iyilikler bize kötülük olarak geri döndü adam kendini balina olarak gösterdi han  var yat  var kat  var boğazda yalım var baba versene bir sigara derdi aç köpeğin önde gideni idi zatın birisi. Grin

Bunun gibi abuk sabuk işlerde çok zarar ettikde İşte şimdi borsalarda hamsiler çok  biz emir giriyoruz örnek türk borsalarında adam senin verdiğin emrin üstüne yavşak 10 TL lik alım emri veriyor Grin senin fiyatı forse ediyor.sen siliyorsun üstüne emir veriyorsun o yavşakda gene silip senin üstüne forse gene 10 tl ile fiyat giriyor. Grin inada

Geçen koineskde yaşadım ve cebede video çektim o anları silme işlemi peşpeşe 15 kere yapmışızdır.Yalan yok iyide güldüm  Grin

İşte 10 tl lik adamlarla borsalarda uğraşıyoruz yada bazı coinlerde izin vermiyor 20 tl oluyor rakam Grin  ama şu var kimse gözüktüğü gibi değil bu hayatta hele biri üste dediğim gibi şuyum buyum var derse tek kelime hadi ordan lan git diyip uzamak çünkü öyle diyenlerin % 99.99u palavra sıkmayı sevenlerden biridir. Cool Shocked

Gerçek balina dediğin adamın en az coin işinde  100 milyon usd ile 1 milyar usd arası para yatırmışsa işte o balinadır.Gerçi 1 milyar usd ile bitcoin haricinde ne alırsa alsın  coin fırlar ama işte nereye kadar onada piyasa ve diğer alanlar yön verir.türk borsasında balina yoktur kanımca.. üstteki rakamları baz alırsan.

bu sitedende işte kimi balinaların hesapları gözüküyor adamlar almış stok yapmış bekliyor 10-15 coinin en üst düzey cüzdanları gözüküyor.. Tongue

O seninle kapışan bir yavşak değil. O bir botcuk. Yani koineks belliki kendisi robot yazıyor/yazdırıyor ve denemeler yapıyor. Fikrim budur. Ama piyasa elemanın dediği gibi hamsi dolu.
cilgindansci
Member
**

Activity: 504
Merit: 10

umachit.fund

View Profile
August 06, 2018, 08:37:21 AM

2018'de borsada işlem hacimlerinin düşmesinden doğal hiçbir şey yok. Şu düşüşte aklı başında kimse elindekileri çıkartmak istemez. Boğa sezonu geldiği zaman bu incelemeyi yaparsanız daha sağlıklı sonuçlar elde edersiniz.

koinnman (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 06, 2018, 10:54:44 AM

Full member olmuşsun yüzlerce merit almışsın.  Anlattığın durumun robotla yapıldığını bilmiyorsun. Üyelik ve merit sistemini sorgulatan bir yazı olmuş.

HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
August 06, 2018, 02:56:58 PM
Last edit: August 06, 2018, 09:24:46 PM by HARDCRACKERS

Full member olmuşsun yüzlerce merit almışsın.  Anlattığın durumun robotla yapıldığını bilmiyorsun. Üyelik ve merit sistemini sorgulatan bir yazı olmuş.

elimden geldiği kadar yorumlarda saygılı seviyeli ve  rencide etmeden yazmaya çalışırımda işte arada senin gibi bam teline basan  millete tepeden bakan yavşak olursada onun amk farz olur... Shocked
en azından senin gibi 50 tane hesabım yoktur Bu senin kimbilir kaçıncı üyeliğindir.
hergün 1 üyelik açıp abuk sabuk konular açın durun.merit için dilenin.
siteninde amk koyun yani derdiniz merit olmuş. Cool
benim merit derdim yok kaldıki reklam imza almaya ihtiyacım yok.hiçde imzaya reklam almadım.ordan gelecek para Allahtan gelsin bana.
Çoğunun derdi merit alalım yükselelim imzaya reklam alalım falanda filan ordan 10 token gelsin satayım 5-10 usd kazancım olsun. Cheesy hurra paranın  amk olayı 5-10 usd ile.
boşa kürek çekmeyin zaman geçiyor ama çoğu farkında değil.paranız varsa coin işine girin stoğunuzu yapın  yoksada hiç bulaşmayın ve bağladığınız parayada ihtiyacınız olmasın borç para ile girmeyin. .buda bu işlere yeltenenlere tavsiye.kaldıki 8 tane borsada hesabım var ve bana bot anlatmaya çalışıyor gavat.sadece senin gibi hamsiye kapak resmi alta atayım yerli borsalardan birindeki hesabın  resim kapağı uygun bir yerine monte edersin.diğerlerinide ifşa etmeyek altında ezilir tost olursun  zaten bizi bilen biliyor.bazıları gibi kenarda edi budu 1 btc si olupta ya işte stokta 50 btc var demesi gibi olmasın resmi iyi incele yani biz gerçekten alıp satıyoruz fake değiliz fazla değil diğer borsada olanlar ile toplasam 20 çeşit coin var elimde ve bağladığım parada 6 haneli usd evet tersteyiz yalan yok ama gün gelincede paranın amk görünen bu  Shocked  hodl devam.aradada borsada alsata devam coin sayısınıda artırmak şart oldu günlük trade gerekli.

Bu arada dışarıdan resime bakıp adam paraları siteye üye olmuş airdrop-bounty den coinleri  kazanmış diyen olursada onada pes diyorum yeni üye olupta airdrop-bounty girip token alıcamda paranın anasını ağlatacam diyen varsa buyursun airdroplar sizi bekliyor her biri 1000-2000 usd dağıtıyor hemen üye olana fırsatı kaçırmamak gerek demi. Roll Eyes

senin gibi bir yavşağı adamdan sayıp konusuna yazdığım için kendime zul ettim. newbie yorumlarında derlerki konulara  eski üyeler yazmıyor yazanada aha böyle yorum yazın.sen ve senin gibi merit düşkünlerinin topunuzu Allaha havale ediyoruz. Grin
siteden bi gidin bir dahada gelmeyin.
ignore şart böyle yavşakları.

Öncelikle borsa olarak Türkiye'de  hacimden dolayı Paribu'yu  kullanıyorum.  

Geçen hafta 0850 li telefonla aradılar. Uzun süredir  BTCTürk'te işlem yapmadığınızı ve her gün giriş yaptığınızı görüyoruz dediler. Bunu sebebini merak ediyorlarmış. Platformumuza dair önerileriniz eleştrileriniz var mı şeklinde sorular sordular.

Bende neden her gün giriş yaptığımı ve işlem yapmadığım konusunda bilgiler verdim.

Kripto para piyasaları açısından umut verici bir şey.  

Hamsinin kralı olduğunda bu yazdığın posttan belli zaten.paran yoksa borsaları niye meşgul ediyon siteleri boşa işgal etme.diğer siteye girmeye çalışan coin alım satımı yapacak olan kişilerin haklarını gasp ediyorsun.btcturk dediğin sitede zaten herkes şikayetçi sistem donuyor diye işte senin gibi aynı anda günde 1000 boş kişi girse ne olur site çöker işi olanda giremez.
koinnman (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 06, 2018, 10:23:37 PM

Full member olmuşsun yüzlerce merit almışsın.  Anlattığın durumun robotla yapıldığını bilmiyorsun. Üyelik ve merit sistemini sorgulatan bir yazı olmuş.

elimden geldiği kadar yorumlarda saygılı seviyeli ve  rencide etmeden yazmaya çalışırımda işte arada senin gibi bam teline basan  millete tepeden bakan yavşak olursada onun amk farz olur... Shocked
en azından senin gibi 50 tane hesabım yoktur Bu senin kimbilir kaçıncı üyeliğindir.
hergün 1 üyelik açıp abuk sabuk konular açın durun.merit için dilenin.
siteninde amk koyun yani derdiniz merit olmuş. Cool
benim merit derdim yok kaldıki reklam imza almaya ihtiyacım yok.hiçde imzaya reklam almadım.ordan gelecek para Allahtan gelsin bana.
Çoğunun derdi merit alalım yükselelim imzaya reklam alalım falanda filan ordan 10 token gelsin satayım 5-10 usd kazancım olsun. Cheesy hurra paranın  amk olayı 5-10 usd ile.
boşa kürek çekmeyin zaman geçiyor ama çoğu farkında değil.paranız varsa coin işine girin stoğunuzu yapın  yoksada hiç bulaşmayın ve bağladığınız parayada ihtiyacınız olmasın borç para ile girmeyin. .buda bu işlere yeltenenlere tavsiye.kaldıki 8 tane borsada hesabım var ve bana bot anlatmaya çalışıyor gavat.sadece senin gibi hamsiye kapak resmi alta atayım yerli borsalardan birindeki hesabın  resim kapağı uygun bir yerine monte edersin.diğerlerinide ifşa etmeyek altında ezilir tost olursun  zaten bizi bilen biliyor.bazıları gibi kenarda edi budu 1 btc si olupta ya işte stokta 50 btc var demesi gibi olmasın resmi iyi incele yani biz gerçekten alıp satıyoruz fake değiliz fazla değil diğer borsada olanlar ile toplasam 20 çeşit coin var elimde ve bağladığım parada 6 haneli usd evet tersteyiz yalan yok ama gün gelincede paranın amk görünen bu  Shocked  hodl devam.aradada borsada alsata devam coin sayısınıda artırmak şart oldu günlük trade gerekli.

Bu arada dışarıdan resime bakıp adam paraları siteye üye olmuş airdrop-bounty den coinleri  kazanmış diyen olursada onada pes diyorum yeni üye olupta airdrop-bounty girip token alıcamda paranın anasını ağlatacam diyen varsa buyursun airdroplar sizi bekliyor her biri 1000-2000 usd dağıtıyor hemen üye olana fırsatı kaçırmamak gerek demi. Roll Eyes

senin gibi bir yavşağı adamdan sayıp konusuna yazdığım için kendime zul ettim. newbie yorumlarında derlerki konulara  eski üyeler yazmıyor yazanada aha böyle yorum yazın.sen ve senin gibi merit düşkünlerinin topunuzu Allaha havale ediyoruz. Grin
siteden bi gidin bir dahada gelmeyin.
ignore şart böyle yavşakları.

Öncelikle borsa olarak Türkiye'de  hacimden dolayı Paribu'yu  kullanıyorum.  

Geçen hafta 0850 li telefonla aradılar. Uzun süredir  BTCTürk'te işlem yapmadığınızı ve her gün giriş yaptığınızı görüyoruz dediler. Bunu sebebini merak ediyorlarmış. Platformumuza dair önerileriniz eleştrileriniz var mı şeklinde sorular sordular.

Bende neden her gün giriş yaptığımı ve işlem yapmadığım konusunda bilgiler verdim.

Kripto para piyasaları açısından umut verici bir şey.  

Hamsinin kralı olduğunda bu yazdığın posttan belli zaten.paran yoksa borsaları niye meşgul ediyon siteleri boşa işgal etme.diğer siteye girmeye çalışan coin alım satımı yapacak olan kişilerin haklarını gasp ediyorsun.btcturk dediğin sitede zaten herkes şikayetçi sistem donuyor diye işte senin gibi aynı anda günde 1000 boş kişi girse ne olur site çöker işi olanda giremez.

Allah'ı niye karıştırdın ki bu işe Smiley  Bu seninle benim aramda bir mesele  Grin  

Ulan kimlerle uğraşıyoruz.   Bu yazdıklarından sonra paylaşacağım görselleri gördükten sonra yüzünü çok merak ediyorum. Kimin hamsi kimin balina olduğu herkes görecek.  Seni hunharca göt etmek istemezdim ama son yorumunla bana çok güzel pas attın bunu gole çevirmem lazım.

Üç Türk bir yurtdışı borsasındaki balancelarıma dikkatlice bak  Smiley  

https://i.hizliresim.com/pn5Ajo.jpg

https://i.hizliresim.com/g6PgnN.jpg

https://i.hizliresim.com/9NYz2r.jpg

https://i.hizliresim.com/dBLrED.png

Bu bakiyelerin hepsini piyasada yaptık. Utanmadan bir de tavsiye veriyor.  Haydi kumda oyna.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: