Bitcoin Forum
June 15, 2024, 09:40:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Sevdiğiniz herhangi bir konuda istediğinizi yazıp para kazanın! STEEMIT Türkiye  (Read 700 times)
Berke04 (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
July 30, 2018, 05:13:26 PM

Herkese merhaba arkadaşlar
Bugün ki konumda sizlere Steemit'ten kısaca bahsedeceğim.

Steemit istediğiniz herhangi bir konuda yazı yazarak para kazandığınız site.
SBD ve STEEM olarak ödüllendiriliyorsunuz ki bunlar Bittrex ve Binance gibi borsalarda işlem gören kriptolar.

A-Z 'ye Steemit üzerinden nasıl para kazanılabileceğini öğrenmek için
https://discord.gg/JYqf5JR (Steemit Türkiye Discord Kanalı)

Bu kanalda her türlü yardımlaşma ve paylaşım mevcuttur.
Türkler tarafından gerçekleştirilen projelere katılabilir veya sizde diğer türklere destek olabilirsiniz.
spawn44
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
July 30, 2018, 06:31:30 PM

Steemit şuan için dediğin kadar basit bir kazanç sağlamıyor maalesef. Orda da koltuklar kapılmış bura gibi.
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
July 31, 2018, 06:30:00 AM

Bahsi gecen konu disindada bounty kampanyalari icin steemiti kullanabilirsiniz. Ornegin icolar ile ilgili makale ve yazilarinizi burada paylasip onemli kitlelere ulasabilirsiniz. Hem steem puanlar hemde bounty kampanyasindan gelen tokenler boylece sizin hesabinizda birikir. Genelde cogu menejer tarafindan kabul edilen steemit onemli bir kitleye ve kripto dunyasinda agir bir yere sahip. Simdiden bir hesap acip takipci sayinizi artirmanizda fayda var ilerde cok daha degerli olabilir..
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
July 31, 2018, 08:30:03 AM

üye olmak için 5 ay önce yazmıştım halen onaylanmasını bekliyorum. Sanırım denildiği gibi çok da kolay değil.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
July 31, 2018, 08:49:29 AM

İlk zamanlarında açmıştım bir üyelik. Sonrasında unuttuk gitti. Tekrar hatırlatan bir başlık görmek güzel. Uzuuun zaman sonra bi girelim bakalım hesabımıza ne var ne yok Smiley Para kazanma kısmı uzun uğraş ve vakit gerektiren birşey mutlaka, para kazanma derdinde olan insanın bolca vakti olmalı bu işe harcayabileceği... Roll Eyes
neyney
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
July 31, 2018, 11:50:31 AM

Öyle 3 5 kişi yardımlaşmayla kazanılmaz yüksek uplar gerekiyor. Anca makale bountylerinden yardımlaşılırsa bir şeyler kazanılabilir steem kazanmak zor.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
August 01, 2018, 11:51:24 AM

Normal şartlarda para kazanılması artık zor çünkü botlar upları veriyor . Ama bountyler için karşılıklı yardımlaşma yoluyla para kazanılabilir
Ataskir
Newbie
*

Activity: 33

View Profile WWW
August 01, 2018, 12:44:42 PM

Discord’dan takip edeyim ama söylendiği kadar kolay olacağını düşünmüyorum. Öncelikle kaleminiz çok güçlü olacak sonra insanların sizi farketmesini sağlayacaksınız. Bunlar da o kadar basit şeyler değil
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
August 01, 2018, 01:23:15 PM

steemit de kaliteli içerikler ile sıfırdan bir noktaya kadar gidilebilir. sbd ve steem dolar iki farklı kazancı var. makale yazma gücüne güvenen ve özellikle ingilizce içerik oluşturabilecek varsa denesin. sonuçta hiç bir ödeme yapmadan bile ufakta olsa kazanç elde edersin.
sirkCambazi
Newbie
*

Activity: 47

View Profile WWW
August 01, 2018, 02:01:37 PM

Ben daha başlayamadan bounty için kullandığım site Steemit i listeden çıkardı. Diğer bountyler için kullanmayı düşünüyorum ama okunma sayısını arttırmam gerekiyor bir türlü arttıramadım
warbit
Jr. Member
*

Activity: 133

View Profile
August 02, 2018, 11:44:34 AM

Ne yazık ki  öyle hemen yazayım da kazanç sağlarım mantığıyla başlanıp işin içerisinde gerçekten öyle kolay olmadığını anlayan binlerce insan vardır aramızda. Kolay para kazanmak diye birşey yok, emek verirsen uğraş verirsen o işte ne  kadar ciddi olduğunu gösterir kendini alanında geliştirirsen belki para kazanibilirsin, bak o da belki yani net bir durum yok. Yine de şansınızı deneyin en azından hevesinizi alırsınız veya platformu sever para kazanmak için değil de kenidinizi geliştirmek için bişeyler yazarsınız.
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
August 03, 2018, 07:55:20 AM

İyi bir mecra ama suyun başını tutanlar kazanıyor.Kazanmak için değil ama paylaşmak için güzel bir ortam.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
August 03, 2018, 09:42:31 AM

İlk girenler kazançlı çıktı steemitten ama bu saatten sonra geniş bir çevreniz yoksa ve çok kaliteli içerik üretmezseniz zor para kazanılır. Para kazanmaktan bahsettiğiniz bir kaç dolar ise o yapılabilir.
pavetjove
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
August 13, 2018, 04:45:45 PM

Steemit güzel bir içerik paylaşım platformu. Ciddi rakamlar zor ama çeşitli grupların yardımıyla ufak tefek miktarlar kazanılabilir. Ayrıca içerik paylaşımı konusunda yeni projeler var hayata geçmeyi bekleyen. Bunlarıda takip etmek ve yer almak faydalı olur
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
August 14, 2018, 07:41:03 PM

Makale yazmak araştırma gerektiren bir iş ve konuya hakim olmak gerekiyor. Düzgün bir makale için saatler harcamak gerekebiliyor. Bu zorluk ise getirisinin iyi olmasıyla ödüllendiriliyor. Yakın zamanda makale işlerine odaklanmayı düşünüyorum. Ayrıca grup fikri yardımlaşma için oldukça mantıklı.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
August 14, 2018, 09:30:07 PM

ben de beğeniyorum steemit i , faydalı bir çok konu var bu sitede, bence takip etmekte fayda var
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
August 15, 2018, 01:55:45 PM

Steemit fırsatını kaçıranlar için spor makalelerine aynı şekilde SCR coin veren Scorum var. Şuan ilk kullanıcılar olarak yerinizi almanızı öneririm. İleride değerleneceğini düşünüyorum. 15.000 üye ile gelişen bir platform.

ScorumTR topluluğu olarak ödül dağıtımı da mevcut.

ScorumTR Discord Kanalı : https://discord.gg/5cGre8s
gemisudayuzer
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
August 16, 2018, 02:43:02 PM

Peki dağıttıkları miktar ne kadar iyimi yani uğraşmaya değermi burası kadar bir getirisi olabilirmi artı olarak burdaki gibi rank sistemi varmı bunlar hep soru
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
August 16, 2018, 05:09:51 PM

Peki dağıttıkları miktar ne kadar iyimi yani uğraşmaya değermi burası kadar bir getirisi olabilirmi artı olarak burdaki gibi rank sistemi varmı bunlar hep soru

Tüm sorularınızın cevabı burada.

ScorumTR Discord Kanalı : https://discord.gg/5cGre8s
topichennf
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 25, 2018, 07:51:08 AM

gerçekten stemmit güzel yer ve parada kazandırıyor ama hash gücü vote felan kafa karıştırdığı için pek uğraşmadım
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: