Bitcoin Forum
June 14, 2024, 04:37:41 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Sevdiğiniz herhangi bir konuda istediğinizi yazıp para kazanın! STEEMIT Türkiye  (Read 700 times)
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
September 09, 2018, 06:05:42 PM

bunlarla uğraşmayı hiç mantıklı bulamadım. çok fazla emek istiyor, kazanç düşük. fiyat performansı karşılamıyor kesinlikle. işsiz olanlar değerlendirebilir.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
yapyap1
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
September 11, 2018, 05:04:41 PM

steemite üye olmuştum bi ara ama para kazanmak ciddi manada zor, hash gücü gerekiyor, oy gücü gerekiyor bi dünya şey.
baronofficiall2
Member
**

Activity: 140
Merit: 18

View Profile
September 11, 2018, 05:22:29 PM

o dediğin eskiden di hocam bütün koltuklar dolu burada olduğu gibi ilk girenler kazançlı çıktı geri kalana kuşlar kalıyor, steemit tarzı sağlam gördüğünüz projeler varsa onları paylaşın yeni projeler yol katedebilecek projeler, benim bildiğim bi gese var o da ne kadar yürür bilinmez çok araştırmadım mvp.gese.io
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
September 11, 2018, 06:21:27 PM

o dediğin eskiden di hocam bütün koltuklar dolu burada olduğu gibi ilk girenler kazançlı çıktı geri kalana kuşlar kalıyor, steemit tarzı sağlam gördüğünüz projeler varsa onları paylaşın yeni projeler yol katedebilecek projeler, benim bildiğim bi gese var o da ne kadar yürür bilinmez çok araştırmadım mvp.gese.io

Steemit fırsatını kaçıranlar için spor makalelerine aynı şekilde SCR coin veren Scorum var. Şuan ilk kullanıcılar olarak yerinizi almanızı öneririm. İleride değerleneceğini düşünüyorum. 15.000 üye ile gelişen bir platform.

ScorumTR topluluğu olarak ödül dağıtımı da mevcut.

ScorumTR Discord Kanalı : https://discord.gg/5cGre8s

Bu var şuan. 15 bin kişiydi şuan 22 bin kişi oldu.

Açtığım bir konu var Scorum ile ilgili biir göz atın isterseniz.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4910242.0
aakgezen
Member
**

Activity: 249
Merit: 11

View Profile WWW
September 11, 2018, 08:34:32 PM

Steemit'te düzenli olarak makale okuyucusuyum. Şu anda makale işleriyle uğraşmak istediğim için steemit ile ilgileniyorum. Bence istediğiniz kadar kaliteli makale üretin eğer sağlam bir kitleniz yoksa para kazanma şansınız çok düşük.
aly
Full Member

Activity: 312
Merit: 103

Beşiktaş.

View Profile
September 12, 2018, 06:35:06 AM

Güzel içerik kazanır. Belki kısa vadede değil fakat orta ve uzun vadede mutlaka kazanır. İşinizi gücünüzü bırakıp buralara içerik üretin demiyoruz tabi ki, fakat boş zamanlarınızda bildiğiniz, ilgilendiğiniz, araştırdığınız konularınız varsa buraya yazabilirsiniz, kendinize not gibi düşünün.
muhtesem
Jr. Member
*

Activity: 73
Merit: 1

View Profile
September 22, 2018, 07:10:14 PM

ben bi dönem steemitte yazdım o zaman sdbde iyi para ediyordu, sonra fiyat düştü pekte kazandırmamaya başladı bıraktım  7 8 ay evvel.

🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪  𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!
http://alcedoplatform.com
abduramann
Jr. Member
*

Activity: 105

View Profile
September 22, 2018, 07:20:53 PM

4-5 aydır hesabım var, bazı ufak makaleler yazdım ama bu tür platformların zorluğu kitle oluşturmak. Çalışan birisi için çok zor oluyor bu konu maalesef. Linkedin'e odaklandım ben de. Bu gidişle herkesle connection'ım olacak Smiley
FingerPrintCoin
Newbie
*

Activity: 52

View Profile WWW
October 05, 2018, 10:29:25 PM

üye olmak için 5 ay önce yazmıştım halen onaylanmasını bekliyorum. Sanırım denildiği gibi çok da kolay değil.
5 ay çok uzun bir süre. Normal şartlarda iki hafta içinde aktif olabilmeniz gerekli. Geri dönüş e-postası almadınız mı?
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 06, 2018, 07:10:57 AM

Bu steemitten para kazanan var mı gerçekten ? bene tekelleştirmişler bazı kişiler kazanıyor ve onlar üzerinden steemit reklam yapıyor.verilen emeğe yazık bence bir sürü araştırma yapıp makale yazılıyor 0.001 $nedir mk Cheesy
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
October 06, 2018, 01:38:17 PM

Öncelikle güzel bir paylaşım olmuş teşekkür ederim, steemit için iki hafta önce bir başvuruda bulundum o zamandan beri ne ses var ne seda bu kadar uzun mu sürüyor onay süreci?
FingerPrintCoin
Newbie
*

Activity: 52

View Profile WWW
October 07, 2018, 06:24:45 PM

Öncelikle güzel bir paylaşım olmuş teşekkür ederim, steemit için iki hafta önce bir başvuruda bulundum o zamandan beri ne ses var ne seda bu kadar uzun mu sürüyor onay süreci?
Ortalama 2 ile 3 hafta arasında tekrar e-posta yolluyorlar. Şimdiden bol kazançlar!..
aakgezen
Member
**

Activity: 249
Merit: 11

View Profile WWW
October 27, 2018, 09:04:31 PM

Steemit çok değerli ve kullanışlı bir platform ama para kazanma konusunda eskisi kadar gelecek vadettiğini hiç zannetmiyorum. Yinede piyasada blockchain tabanlı projelerde sosyal medyadaki en başarılı proje olduklarını söyleyebilirim.
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
October 27, 2018, 09:20:00 PM

Uzun zamandır üyeyimbu siteye ama algoritmasını pek beğenmiyorum, çok fazla bot var bu yüzden manüpilatif çok fazla hareket oluyor.
barlasb
Newbie
*

Activity: 96

View Profile WWW
October 30, 2018, 08:55:12 AM

Yeni üyelik açtım aktif olmasını bekliyorum herhalde haftaya olur sonrasında denemeye değer tabi ki Smiley
Bwonsamdi
Copper Member
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
October 30, 2018, 11:36:03 AM

Bu steemitten para kazanan var mı gerçekten ? bene tekelleştirmişler bazı kişiler kazanıyor ve onlar üzerinden steemit reklam yapıyor.verilen emeğe yazık bence bir sürü araştırma yapıp makale yazılıyor 0.001 $nedir mk Cheesy

Aynen katılıyorum belli başlı tipler sadece para kazanıyor geriye kalan garibanda ya tutarsa deyip yazıyorda yazıyor ha bire bir ara bende cok merak saldım ama iş dısardan bakıldıgı kadar kolay değil. Bot lazım upper lazım lazım da lazım anasını satayım 3 5 bin dolar para bağlayacaksında geri o parayı alacaksın o parayı.
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
December 30, 2018, 04:36:25 PM

Gerçektende bu piyasada kampanya kovalayan ve yatırım yaparak para kazananlar için açılmış nokta atışı yapılmış kaliteli bir başlık olduğunu düşünüyorum.Böyle başlıkları aramızda görünce seviniyorum hem işe yarar hem kullanıcıya yarar hemde iş vereni tatmin eden işler kişiler ortaya çıkacaktır.Teşekkür ederiz.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
tlcash
Sr. Member

Merit: 256

View Profile
December 30, 2018, 05:33:26 PM

Benim üyelik var ama uğraşmak nasip olmadı. Orda para kazanmak için takipçi fazla ve yazacaklarımı fark yaratmanız lazım. Yazılarınız İngilizce olursa daha iyi para kazanılabilir diye biliyorum.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
murobro
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 30, 2018, 06:03:30 PM

Zamanında steemit güzel kazandırıyordu. Fakat şimdi sbd iyice dumpladı. Artık ödüller sbd diyil steem olarak veriliyor.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
December 30, 2018, 07:20:59 PM

Bir senedir makale yazıyorum bountylere ama açıkçası kazancı pek nasip olmadı. Nasıl kazanıyorlar anlamış değilim. Stemitin son zamanlarda katı kuralları var.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: