Bitcoin Forum
June 27, 2024, 04:25:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Gittiğiniz En Sıradışı Ülke  (Read 239 times)
Erbens101 (OP)
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile WWW
July 30, 2018, 06:15:57 PM

Evet arkadaşlar, gittiğiniz en sıra dışı ülke neresidir? Benim Kenya-Tanzanya. 15-16 gün çadırda kaldım ve hayatımın en unutulmaz, güzel gezisiydi. Sizin nereler var?
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
July 30, 2018, 08:38:48 PM

Daha ülke dışına çıkmadım ancak çıkmama gerek yok Adana gibi bir şehire sahip olduğundan canım Türkiye'den daha sıradışısına rastlayacağımı sanmıyorm

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
Kevin_EDG
Newbie
*

Activity: 86

View Profile
July 30, 2018, 08:44:37 PM

Banada daha ülke dışı görmek nasip olmadı türkiyede bile daha 6-7 il gezmişken yurt dışı görmek için erken olduğunu düşünüyorum ama ülke dışı olarak en çok gitmek istediğim yer Rio De Janerio
kiymetli
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile WWW
July 31, 2018, 09:13:26 AM

Evet arkadaşlar, gittiğiniz en sıra dışı ülke neresidir? Benim Kenya-Tanzanya. 15-16 gün çadırda kaldım ve hayatımın en unutulmaz, güzel gezisiydi. Sizin nereler var?

öyle bir sıradışı yabancı ülke deneyimim olmadı ama Kenya gibi ülkeler görmek istediğim ülkelerdir. O doğal ortamları o kültürleri tanımak isterdim. Nereden çıktı hocam Kenya? Nasıl gittiniz? ne amaçla gittiniz? nasıl bir geziydi? Kenya öyle çok insanın gidip de gezeceği bir ülke değildir de.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
July 31, 2018, 09:24:50 AM

Yurtdısında gelince en sıra dısı ülke turkiye olarak görüyorum.
Örgütçülerin kol gezdiği doların 5tl oldugu suriye ve 50 milletten toplama kampı gibi aslında yabancıların sahib oldugu bir haclı ülkesi orda kaldım gerçekden. Costantine de

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
July 31, 2018, 09:36:12 AM

Yurtdısında gelince en sıra dısı ülke turkiye olarak görüyorum.
Örgütçülerin kol gezdiği doların 5tl oldugu suriye ve 50 milletten toplama kampı gibi aslında yabancıların sahib oldugu bir haclı ülkesi orda kaldım gerçekden. Costantine de

valla acı ama gerçek tam da dediğin gibi oldu artık Türkiye. Geçen hafta akşam bir bakkala gideyim dedim maşallah Türkçe'den başka bütün diller konuşuluyordu yolda. Önceden evlerinden çıkmayanlar artık baya sahiplenmişler Ankara'yı. Balkonda misafir ağırlıyorlar bağır çağır arapça konuşmalar, köşe başlarında 3-5 kişi toplanmış bir şey konuşuyorlar. dedim burası Ankara mı yoksa ben Suriye'de miyim?
modemisigi52
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
July 31, 2018, 10:18:02 AM

Türkiye diğer ülkelere gitmedim ama en sıradışı ülke olduğunu söyleyebilirim  her yönden
Ataskir
Newbie
*

Activity: 33

View Profile WWW
July 31, 2018, 10:23:31 AM

Hiç yurtdışına çıkamadım ama buradan daha sıra dışı bir ülke bulmak zor
karl.bomonti
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
July 31, 2018, 10:33:34 AM

Kıbrısa gitmiştim fakat böyle bir ülke gibi falan değildi. Gezilecek birkaç yeri vardı sadece onları da gezdim. Gidişim bana hiç bir şey katmadı desem yeridir. Sadece dönüşte biraz alkol getirmiştim o faydasını gördüm.
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
July 31, 2018, 10:36:04 AM

Gittiğim en sıra dışı ülke COSTA RİCA idi . Halkının açlıktan nefesi kokuyor, bildiğin amerikan sömürgesi ülke ama hepsi çok mutlu. Bu mutluluğu anlayamamıştım. Ayrıca, latin kadınları güzel derler ya bu miti de yıkan bir ülke . 100 kilodan aşağı kadın göremedim ben.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
Erbens101 (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
August 01, 2018, 04:49:09 PM

öyle bir sıradışı yabancı ülke deneyimim olmadı ama Kenya gibi ülkeler görmek istediğim ülkelerdir. O doğal ortamları o kültürleri tanımak isterdim. Nereden çıktı hocam Kenya? Nasıl gittiniz? ne amaçla gittiniz? nasıl bir geziydi? Kenya öyle çok insanın gidip de gezeceği bir ülke değildir de.

2 arkadaş bir turla gittik hocam. Safariye. NatGeo da sürekli görüp iç geçirdiğim yerler, Masai Mara, Serengeti gibi, vardı hep. Fırsatını bulunca arkadaşla birlikte bulduk yurt dışında bir tur ve gittik. Gittiğime çok mutlu olduğum bir geziydi. Tekrar fırsatım olur mu bilmiyorum; ama olursa kesinlikle tekrar gitmek isterim. Eğer böyle bir fırsat olursa kesinlik kaçırmamalı, gitmelisin.
Erbens101 (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
August 01, 2018, 04:56:40 PM

Gittiğim en sıra dışı ülke COSTA RİCA idi . Halkının açlıktan nefesi kokuyor, bildiğin amerikan sömürgesi ülke ama hepsi çok mutlu. Bu mutluluğu anlayamamıştım. Ayrıca, latin kadınları güzel derler ya bu miti de yıkan bir ülke . 100 kilodan aşağı kadın göremedim ben.

O civarlar hep fakir sanırım. Ben de Küba'ya gitmeyi çok istiyorum. Yanına bir de Peru olur ise tadından yenmez Smiley
tommyss
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
August 01, 2018, 05:44:53 PM

Latin kadınlarını beğenmiyorum zaten aşırı büyük oluyor kalçaları. Asıl Latin melezleri güzel oluyor Smiley latinler arasında en güzelleri Kübalılar olabilir.
Ben o mutluluğu dans ve bitmek bilmeyen eğlencelerine bağlıyorum bizim çingeneler gibi her şart altında eğlenip dans ediyorlar

konteskarlo
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
August 02, 2018, 09:50:10 PM

dubai gerçekten çok ilginç bir ülke.mahalle kadar avm'ler var ama hiçbirinde x-ray cihazı bile yok.güvenlik görevlisi yok.çok şaşırmıştım.
Michael67
Member
**

Activity: 109

View Profile
August 02, 2018, 11:11:35 PM

Biraz değişik gelecek size bu cevap ama bir çok ülkeden fazla nüfusu olduğu için İSTANBUL demek istiyorum Roll Eyes O kadar farklı insan modelleri varki küçük veya orta büyüklükteki şehirlerdeki insan modellemelerinin çok dışında kişiler karakterler hiç kimsenin hiç bir semtin hiç bir bölgenin belli bir kalıbı yok etrafta dolaşırken kendimi yabancı bir insanmış gibi hatta yabancı bir ülkedeymiş gibi hissetmeme defalarca sebep olmuştur bu olgular.
pao25
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
August 03, 2018, 03:23:56 PM

şu ana kadar gittiğim en sıra dışı ülke somaliydi arkadaşlar. imkansızlıklar insanların yaratıcılığını nasıl geliştiriyor orada görmek mümkün oldu. bir şey yapmanız gerek, elde avuçta hiçbir şey yok ve yapıyorsunuz. gerçekten etkilemişti beni.
Erbens101 (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
August 09, 2018, 05:14:26 PM

şu ana kadar gittiğim en sıra dışı ülke somaliydi arkadaşlar. imkansızlıklar insanların yaratıcılığını nasıl geliştiriyor orada görmek mümkün oldu. bir şey yapmanız gerek, elde avuçta hiçbir şey yok ve yapıyorsunuz. gerçekten etkilemişti beni.

İş için mi gittin mi hocam? Başka türlü gitmek çok mantıklı değil çünkü.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile
August 09, 2018, 06:48:23 PM

İş için mi gittin mi hocam? Başka türlü gitmek çok mantıklı değil çünkü.

kendisi suriyeli artık kendi ülkesini baska ülke gibi görüyor tc ye sahiplenmişler

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
DevSoft
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
August 09, 2018, 08:34:01 PM

Taylanda gitmiştim. Özellikle gece hayatı için anlatılanlar az bile Smiley Şimdi burada anlatmayayım merak eden arkadaşlar pm atabilir.
abernaty
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 3

View Profile WWW
August 10, 2018, 02:26:33 PM

Gittiğim değil hazır yaşadığım ülke dünyanın en sıradışı ülkesi olabilir. öyle bir ülke düşününün ki her gün farklı bir taraftan s.kiyorlar ama kimse sesini çıkarmıyor.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: