Bitcoin Forum
May 25, 2024, 08:53:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Binance Polymath (POLY) tokenini listeliyor: Polymath tırmanışa geçti!  (Read 160 times)
asitlicecek (OP)
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
July 31, 2018, 09:24:24 AM

Dünyanın en büyük kripto para birimi borsalarından biri olan Binance Polymath (POLY) tokenini listeleyeceğini duyurdu.

Binance Polymath (POLY) tokenini platformuna ekliyor
Binance tarafından resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

Binance’in Month of the Month’inin 8’inci turu artık tamamlandı. Oylama sürecinde tüm faktörleri tarttık ve toplum oyu kurallarımıza göre tüm aday oylar arasında tutarlı bir metodoloji uyguladık. 8. turun galibi Polymath (POLY) tokeni oldu. Söz verildiği gibi, POLY Binance’in platformunda listelenecek. Binance, 31.07.2018 10:00 AM (UTC)’da POLY/BTC ve POLY/BNB ticaret çiftlerini işleme açacak. Şimdi borsa aracılığıyla POLY’ye para yatırmaya başlayabilirsiniz.

Binance’de listelenme haberi sonrasında Polymath, %36 oranında artış gösterdi. Polymath yazım sırasında %36 oranında artışla 0,52 dolardan işlem görüyor. Polymath şu anda 143 milyon dolarlık piyasa değeriyle 68. sırada yer alıyor.

https://i0.wp.com/kriptoparahaber.com/wp-content/uploads/2018/07/FireShot-Capture-191-Polymath-POLY-pri_-https___coinmarketcap.com_currencies_polymath-network_.png?resize=758%2C410&ssl=1

Polymath (POLY) nedir?
Kullanıcılarının potansiyel yatırımcılar arısında ICO katılımını arttırmak için daha kolay bağlantı sağlamasını ve Blockchain’de finansal hizmetlerin başlatılmasını sağlayan Blockchain tabanlı yepyeni bir menkul değerler tokeni platformu. Polymath kullanımı sayesinde, Blockchain yasaya uygun olarak halka arza açılabilir. Polymath ekibi, öncelikli ihraç ve Blockchain menkul kıymetler tokenlerinin ikincil ticaretini kolaylaştırmak için tanımlanmış gereksinimlerini tokenlere yerleştiren standart bir token protokolü oluşturmayı amaçlıyor.

ICO’lar muazzam miktarda sermaye biriktirdi. Ancak, dünyanın dört bir yanındaki düzenleyici kurumlar bu yeni fon yaratma modelini ağır bir şekilde incelediğinden, önde kara bulutlar var. Kripto para birimleri için yürütülen ICO’lar ile ilgili en büyük endişe, bunların menkul kıymetlere benzemesidir. Menkul kıymetler sermayeyi yükseltmek için geleneksel bir yoldur ve bir güvenlik ihracı sıkı düzenleyici gerekliliklerle gelir; hükumetler bu gereklilikleri ICO’lara da uygulamak istiyorlar.

Bir güvenlik tokeni platformu olan Polymath ile tanışın!
Düzenleyici kurumlar, kripto para birimleri için bütün olarak ve özellikle kripto para birimlerinin menkul kıymet olarak sınıflandırılması için uygun bir sınıflandırma bulamadı. Bu nedenle, kripto devrimine girmek ve kendi tokenlerini çıkararak sermayeyi yükseltmek isteyen işletmeler, düzenlemelerle uyumlu kalırken bunun nasıl yapılacağını anlamakta zorlanıyorlar.

Kripto para birimleri aracılığıyla yeni yollarla sermaye artırmaya yönelik geleneksel yöntemleri birbirine bağlayan bir güvenlik tokeni platformu olan Polymath ile tanışın. Polymath hissedarlarına (hisse senetleri) token sahiplerine güvenlik tokenlerine dönüştürülen bir platform oluşturmak istiyor. ICO terimi, Güvenlik Simgesi Teklifleri için bir kısaltma olan STO ile değiştirildi. STO’lar Polymath’ın merkezi olmayan platformunda başlayacak. Bir hizmet olarak platform, şirketlerin sermayeyi yükseltmek için kendi tokenlerini çıkarmayı istedikleri zaman karşılaştıkları teknik ve yasal zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olur.

kaynak : https://kriptoparahaber.com/binance-polymath-poly-tokenini-listeliyor.html
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
July 31, 2018, 09:27:55 AM

Bir form doldurmayla 250 mi 500mü yollamışlardı hesaplara... Kafaları dağa taşa vurma vakti yakındır erkenden elinden çıkaranlar için Smiley Yazık ediyoruz elimize havadan gelen tokenlara/coinlere gerçekten de ya. Yazık. Keşke satmasaydım, keşke satmak zorunda kalmasaydım ya da... Uçar bu, ki zaten %26 an itibariyle artışı...Daha da gideri var...
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
July 31, 2018, 09:41:53 AM

Airdroptan ilk geldiğinde 250 adet verdiler ve 0.6 centten alıcı bulmustu sonrasında yükseliş göstererek 1.6 dolara kadar cıktı. Geçtiğimiz şubat ayında yine 1 dolar civarı seyir ediyordu. Binance'de listelenecek coinler için açılan başlıkta 1,5 ay önce söylemiştim bu tokenı. Piyasa normal olsa şimdi 2 doları görmüştü bu haberle. Ama listelendikten sonra fiyatı hala 0,5 cent civarlarında olursa yükseliş devam edecektir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
AxuProject
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
July 31, 2018, 09:47:14 AM

bir benmiyim bunları yakalayamayan ya hiç şans olmazmı bir insanda Cheesy

█≣≣≣   SECURIX   ≣≣≣█
▐▃    NEXT GENERATION OF CRYPTO MINING    ▃▌
http://www.securix.io/
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
July 31, 2018, 10:01:40 AM

Cuzdanda o kadar çok farklı coin varki cüzdanı kontrol edeyim. Bende marcet cap ta bu coin neden bu kadar hareketli merak etmiştim . Şu bir gerçek ki binanceye girince büyük ihtimalle dump yer. Artık binance pump yeri degil
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
July 31, 2018, 10:16:04 AM

Binance nasıl bir şeyse içine aldığını yüceltiyor. Daha sahip olduğum hiçbir coinde bu durumu yaşadım ama Binance'ye girip pump yapan bir coinim olursa anında satarım. Gazdan sonra genelde düşüyorlardır çünkü  Smiley
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
July 31, 2018, 10:27:01 AM

Poly tutanlar varsa bosuna heveslenmesin son zamanlrda binance pump etkisi yok oldu gitti. Sebebi olarak artan eklenme hizi denebilir.
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 31, 2018, 10:43:36 AM

POLY konusunda bende airdrop ile faydalananlardanım. Bir çok arkadaşın dediği gibi binance artık eski tadı yok. Bunun yerine kucoin bittrex gibi borsalar halen işlevsel pumlarda.
CooperCloud
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
July 31, 2018, 11:14:21 AM

Evet yine kaçıyor bir fırsat daha Smiley Tek şanssız ben olamam herhalde.
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
July 31, 2018, 12:54:17 PM

Bu token bende yok ama olsaydı listeleneceği gün doğrudan satardım Smiley Binanceye hangi coin girse girecek haberini aldığı gibi sıçrama yapıyor sonra tepetaklak gidiyor Smiley
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
July 31, 2018, 12:55:45 PM

Evet yine kaçıyor bir fırsat daha Smiley Tek şanssız ben olamam herhalde.

bende seninle beraberim sıkıntı yok her ay bu şekilde bir token listeleniyor zaten Smiley bu olmazsa diğerinde olur. artık takip edeceğim zaten oylamayla seçilecek tokenleri. İlk ikiye kalandan yatırım yapacağım fark açılırsa arkada kalanı satar geçerim.
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378
Merit: 10

View Profile
July 31, 2018, 01:42:00 PM

çok iyi takipçi olmak lazım sanırım ya çünkü binance listelediği hemen hemen her coin ya da token tırmanışa geçip iyi kazandırıyor adama yakalamamız lazım ilk çıktığı anda.

eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 31, 2018, 01:45:42 PM

Geçen biri diyordu kalbi temizmiş bu poly binance girse ne güzel olur diye. Yalnız çok ilginç önceden bir borsa haberi 3-5x yaptırırken şimdi ite kaka 2x ancak oluyor.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
July 31, 2018, 01:56:46 PM

o arkadaşın kalbi temiz değildir yani belki öyledir de bu konuda duyumu var belli ki. Ben de birkaç yerde duymuştum ama önemsememiştim ateş olmayan yerden duman çıkmıyormuş.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 01, 2018, 10:29:14 AM

Büyük beklentiler olduğu zaman çoğunlukla gerçekleşmiyor. Sürpriz olanları kovalamak lazım. Bence Poly Binance girişiyle iyi bir yükseliş yapamadı. Ufak bir kıpırdanma olduğu denebilir belki... Şubat ayında 1,5 doların üzerine çıkmıştı. Sonra 0,30 dolara kadar geriledi. Mayıs ayında bu sefer de 1 doların üzerine çıktı, şu anda 0,36 sevieylerinde. Yani kendini 1 doların üzerine atmadıkça iyi tırmanış yaptı diyemeyiz.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 01, 2018, 10:37:37 AM

Poly'ye bi şey demiyorum ama binance önüne geleni listelemeye başladı. Ne var ne yok alıyor. Listelediklerine bi bakın hiç duymadığınız akla hayale gelmeyecek şeyler var.
Polo'ya Bittrex'e olan yakında Binance'a olacak muhtemelen...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
August 01, 2018, 10:39:13 AM

Binance'ında gıcığı var bize herhalde. Elimde 50 tane token var birini listelemiyor. Sürekli başka bir parayı listeliyor.
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
August 02, 2018, 08:28:45 PM

poly binance girdi biraz yükseldi geri geldi şimdi eski fiyatından da aşağıya doğru çekilmeye başladı. yüzde 20 30 u gören elinden cıkarttı heralde Smiley
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
August 03, 2018, 10:53:46 AM

eskiden binance a giren koin kafadan 5x-10x yapardı, bana kalırsa artık o devirler bitti

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Pages: [1]
  Print  

Jump to: