Bitcoin Forum
July 02, 2024, 11:14:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Yabancılar Artık Bizi İstemiyor Turkiyede  (Read 216 times)
Carolina34 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
July 31, 2018, 10:56:21 AM

Arkadaşlar malum proje tutmak üzere haclı ülkesi türkiye kaybedilen costantine yavas yavas geri alınıyor bunu siz anlamasanızda hissetmesinizde kabul etmesenizde tek gerçek dün pazar malum pazar günü istanbula dısarı cıkın sahilde yer bulamazsınız dün zar zor yer buldum arabayı park edip sahile indim çimlerde oturacak yer yoktu artık arabmı suruyemi baska milletlermi herkes yerleşmiş çadırını kampını kurmus yayıla yayıla oturuyorlar bizede ayakda durup gezmek kalıyor bunlar ne yapıyor diye bakıncada 10 kişisi birden ters ters bakıyor elinden gelse kovacaklar bizi gün gelecek bizi bu ülkede istemeyecekler haberiniz olsun.

Bu arada istanbulu bilmeyenler olabilir şöyle anlatayım o kadar cok turist varki özellikle yazın ekonomiyi onlar sağlıyor aksam evinize ekmek götürüyorsanız onlar sayesinde ona göre.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
July 31, 2018, 11:54:03 AM

bu şekilde bir 10- 15 yıl daha giderse bu suriyeliler özgürlük narası atarsa şaşırmayın. daha şimdiden sahiplendiler bizim ülkemizi.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
July 31, 2018, 02:10:59 PM

geleceğin ne getireceği üç aşağı beş yukarı belli. şimdiden önlemlerin alınması icap ediyor.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
July 31, 2018, 08:19:46 PM

istanbula 6 ay arap turist gelmeyi bıraksın oteller çökme noktasına gelir. reina saldırısı 15 eylul derken 1 yıl zor bir yıl geçirmişti eger araplar gelmeyı durdursaydı cogu otel batıcaktı. bu taksicilerin palazlanmasıda sırf bu arap turistler yuzunden mesela
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
July 31, 2018, 08:26:16 PM

İstanbul Florya da oturuyorum 7-8 sene önceye kadar sahil çok temizdi ve yüzülebiliyordu şuan ise her yerde suriyeliler var ellerinde nargile akşama kadar oradaki sahil parkındalar , mangal yakmak yasak ama mangal yakıyorlar sahili afedersiniz bok götürüyor artık Atatürk havalimanıda kapatılınca taşınmayı düşünüyorum iş için katlanıyordum zaten bunlara...
cerezcikansiz
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
July 31, 2018, 10:13:25 PM

çok abartı olmuş ama şu gerçeği istediğimiz kadar görmemeye çalışalım dönüp karşımıza çıkacak. ırak savaşında ülkeye aldığımız kürtler nasıl meclisteyse suriyeliler de bu şekilde girecekler o meclise.
Coin.milyarderi
Jr. Member
*

Merit: 3

View Profile WWW
August 01, 2018, 06:56:17 AM

Ulan biz yabancıyız artık ülkemizde. Onlar bizden daha rahat yaşıyorlar. Bizden daha çok sahiplendiler. Artık mahalle kavgaları falan yapabiliyorlar kendi topraklarındaymış gibi. Bizim insanımıza rahat rahat saldırıp bizim mekanlarımızı basabiliyorlar. Zannedersem artık biz onların topraklarında yaşıyoruz. Baksana bizden daha fazla önem veriliyor onlara. Maaşlar, hastane masraflarının karşılanması, kira destekleri eğitim destekleri falan.

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
hndgnl
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 4

View Profile
August 01, 2018, 07:46:18 AM

işin açığı bende bu ülkede yaşamak istemiyorum artık. Her gün başka bir pislik yaşanıyor ve her geçen gün daha da büyük şekilde gerçekleşiyor. Çoğu şey normalleştirildi artık ülkede.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
August 01, 2018, 07:58:14 AM

Arkadaşlar malum proje tutmak üzere haclı ülkesi türkiye kaybedilen costantine yavas yavas geri alınıyor bunu siz anlamasanızda hissetmesinizde kabul etmesenizde tek gerçek dün pazar malum pazar günü istanbula dısarı cıkın sahilde yer bulamazsınız dün zar zor yer buldum arabayı park edip sahile indim çimlerde oturacak yer yoktu artık arabmı suruyemi baska milletlermi herkes yerleşmiş çadırını kampını kurmus yayıla yayıla oturuyorlar bizede ayakda durup gezmek kalıyor bunlar ne yapıyor diye bakıncada 10 kişisi birden ters ters bakıyor elinden gelse kovacaklar bizi gün gelecek bizi bu ülkede istemeyecekler haberiniz olsun.

Bu arada istanbulu bilmeyenler olabilir şöyle anlatayım o kadar cok turist varki özellikle yazın ekonomiyi onlar sağlıyor aksam evinize ekmek götürüyorsanız onlar sayesinde ona göre.

Sadece İstanbul değil Antalya'da durum aynı, suriyelisi, arabı, rusu, almanı derken biz azınlık kalıyoruz eskiden rahat rahat girebildiğimiz halk plajını oteller  bir kısmını almış eskiden 300 metre halk plajı vardı şimdi 100m anca yazık valla kendi mmleketimizde elin gavuruna avuç açıyoruz.
S_akarsu
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 5

View Profile WWW
August 01, 2018, 10:25:32 AM

Sadece İstanbul değil Antalya'da durum aynı, suriyelisi, arabı, rusu, almanı derken biz azınlık kalıyoruz eskiden rahat rahat girebildiğimiz halk plajını oteller  bir kısmını almış eskiden 300 metre halk plajı vardı şimdi 100m anca yazık valla kendi mmleketimizde elin gavuruna avuç açıyoruz.

rus alman yine bu araplara göre insan. Bu araplar ayrı bir şey. Yıllardan sonra bu adamları gördükçe tekrar ırkçı oldum. nefret ettirdiler kendilerinden

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 01, 2018, 10:28:53 PM

yahu toprak işgal etmek mi kaldı arkadaşım biraz büyüyün ve şu osmanlı dizilerini, herkes bizi öldürecek triplerini bi bırakın.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
dagdann
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
August 02, 2018, 02:26:14 PM

kimsenin bizi istemediği falan yok. adamlar uzaya yerleşmeye çalışıyor biz hala 600 yıl önceki kafayla yaklaşıyoruz.
mnyers1
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
August 02, 2018, 09:46:49 PM

kesinlikle bu işin sonu iyiye gitmiyor.planlama dahilinde yerleştirilmiyor bu suriyeliler.hepsini aynı bölgede tutmamak lazım mümkün olduğunca dağıtmak lazım.
portatifx
Newbie
*

Activity: 152

View Profile
August 02, 2018, 10:08:40 PM

dağdan gelip bağdakini kovmak diye bir şey söylenmiş değil mi?o kadar atalarımız, osmanlıdan bahsederken, atasözlerimize de kulak versek..
ront
Newbie
*

View Profile WWW
August 03, 2018, 09:14:26 AM

kesinlikle bu işin sonu iyiye gitmiyor.planlama dahilinde yerleştirilmiyor bu suriyeliler.hepsini aynı bölgede tutmamak lazım mümkün olduğunca dağıtmak lazım.

girmeye başladıkları gün plan yapılmadı zaten. Hepsini doldurdular. Bu adam suriyeli göçmen mi ısid mi pkk mı kim baktı kim sorguladı geleni aldılar içeriye. Almakla yetmediler bütün büyük şehirlere kadar koridor oluşturdular. Bunların arasında ülkeye giriş yapan binlerce terörist var şehirlerimizde şu anda. Daha uyuyor bunlar bir gün onlar da uyandırılırsa bir tehlike de orada yaşayacağız.
texlipsy
Newbie
*

View Profile
August 03, 2018, 02:15:41 PM

yani ben bazen düşünüyorum da yani biraz kalabalık olmaya başladı ülke ve istenmediğimiz yerde durmanın da bir manası yok. bence ülkeyi gerçek sahibi olan suriyelilere bırakıp gitmeyi artık ciddi ciddi düşünmeliyiz. hatta nereye gideceğimizi onlar söylesin, sormadan gidersek sinirlenebilirler.
verpobs
Newbie
*

View Profile
August 03, 2018, 02:28:48 PM

tamamiyle doğru bir tespit. şöyle bir bakın haberlere, o suriyeli "kardeşlerimiz"in işledikleri suçların gerekçesine. yemin ederim sanırsın biz davetsiz misafiriz, fazlalığız da hak ediyoruz bu muameleyi. yani ne bileyim, rahatsız ettiysek çıkalım biz?
mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
August 03, 2018, 02:40:48 PM

Adamlarda en ufak bir minnet duygusu yok. Bakışlarından hainlik akması da cabası. Fırsatını buldukları anda tarihin her safhasında olduğu gibi yine arkamızdan bıçaklayacaklar. Bunu kestirmek inanın zor değil sadece biraz açıp okumak lazım..

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
nurseyman
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
August 03, 2018, 05:05:47 PM

biz verdik bu cüreti onlara. şimdi elimizde avcumuzda paramız kalmadı üstüne borçlandık hem de adalet sistemimiz bizi korumaz halde. çanakkale'de vermediğimiz ülkeyi iç siyasetle veriyoruz.
nurseyman
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
August 03, 2018, 06:28:04 PM

ülkeyi aş evine çevirdikleri için artık eline kaşık alan kendini kazanın sahibi sanıyor. bir gelir de kendi ülkelerine giderler mi diye düşünmek bile resmen hayal.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: