Bitcoin Forum
June 28, 2024, 03:23:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: AVİNOC Tartışma Görüş Bilgi  (Read 972 times)
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
August 06, 2018, 03:41:34 PM

Zorunlu zannedip salak gibi gittim coinomi adresi verdim ve tokenler oraya geldi. Gas için içine ufak bir miktar eth atıyorum transfer diyorum bu daha çok eth lazım diyor. Gene az biraz daha eth atıyorum transfer diyorum gene biraz daha eth lazım diyor. Bunların olayı bu herhalde, coinomi cüzdanı indirtip milleti keklemek!!!!!
mct0300 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 165
Merit: 1

View Profile
August 06, 2018, 04:37:44 PM

Bir borsa haberi vardı emin değilim ilk orada listelenecek diye bir söylenti duydum ama şuanda coinex oylamasına girmiş oy kullanmak isteyen olursa değerlendirebilir.
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
August 06, 2018, 08:03:52 PM

Bir borsa haberi vardı emin değilim ilk orada listelenecek diye bir söylenti duydum ama şuanda coinex oylamasına girmiş oy kullanmak isteyen olursa değerlendirebilir.

coinbe.net diye saçma sapan bir yerdi gireceğiz dedikleri. Umarım açılışı coinexten yaparlar da fiyata bir etkisi olur.
mct0300 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 06, 2018, 08:31:44 PM

coinbe.net diye saçma sapan bir yerdi gireceğiz dedikleri. Umarım açılışı coinexten yaparlar da fiyata bir etkisi olur.
Evet bu borsada şuanda işleme açılmış 0.00006950 BTC olarak bir kaç işlem görmüş ama bottur büyük ihtimalle
Bu arada twitterdan şimdi duyurdular bu haberide.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
August 06, 2018, 08:55:14 PM

O zaman coinbe borsasına girdiler demek dediğiniz gibi twitterdan da paylaşmışlar. Henüz pek işlem hacmi yok sanırım avinoc tokenda bir kaç işlem vardı galiba.
mct0300 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 06, 2018, 08:56:54 PM

O zaman coinbe borsasına girdiler demek dediğiniz gibi twitterdan da paylaşmışlar. Henüz pek işlem hacmi yok sanırım avinoc tokenda bir kaç işlem vardı galiba.
Bir kaç alım olmuş da onu kendileri yapmıştır sanırım herkes sell kurmaya başladı haberden sonra borsayı bilmiyorum bende atacağım ama kyc sistemi biraz farklı geldi bana banka hesabı eklememiz isteniyor.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
August 06, 2018, 09:21:39 PM

Bir kaç alım olmuş da onu kendileri yapmıştır sanırım herkes sell kurmaya başladı haberden sonra borsayı bilmiyorum bende atacağım ama kyc sistemi biraz farklı geldi bana banka hesabı eklememiz isteniyor.

Coinbe borsası için mi kyc şartmış. Yoksa Avinoc için mi lazım. Bu arada diğer borsalarda işlem görecekse onları beklemek daha akıllıca olmaz mı? Ben yine de bekleme taraftarıyım. Avinoc projesi dolu bir proje.. ICO değerlendirmelerinde yüksek puanlar almış ve ico sıralamasında ilk %10'lık kısımda yer alan başarılı bir proje. İnşallah.. Allah hepimize dolu dolu kazanmayı nasip etsin.
mct0300 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 06, 2018, 09:38:19 PM

Coinbe borsası için mi kyc şartmış. Yoksa Avinoc için mi lazım. Bu arada diğer borsalarda işlem görecekse onları beklemek daha akıllıca olmaz mı? Ben yine de bekleme taraftarıyım. Avinoc projesi dolu bir proje.. ICO değerlendirmelerinde yüksek puanlar almış ve ico sıralamasında ilk %10'lık kısımda yer alan başarılı bir proje. İnşallah.. Allah hepimize dolu dolu kazanmayı nasip etsin.
Coinbe borsası hocam çözemedim kyc şart mı değil mi satıp alttan almak için girecektim ama satmayı geçtim sadece alttan bir miktar daha alabilirim borsa hakkında bilgisi olan yazarsa sevinirim.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
August 07, 2018, 03:23:37 AM

610 Avinoc gelmişte ,icosunu inceleyince ; adamlar pre sale de tanesini 0.035 usd den public sale de 0.50 usd den satmışlar bunları airdropta neden bu dallamalar tanesini 1 usd diye millete kitlediler? Enteresan enteresan işler..
trevor13241324
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
August 07, 2018, 05:44:10 AM

Çok bol dağıttılar airdrop bounty falan derken. Satış stratejileri de bir değişikti. Pek para edeceğini düşünmüyorum beklemeye değecek bir coin değil.
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
August 07, 2018, 06:47:37 AM

Çok bol dağıttılar airdrop bounty falan derken. Satış stratejileri de bir değişikti. Pek para edeceğini düşünmüyorum beklemeye değecek bir coin değil.

parada etmiyor zaten şuan umarım iyi bir borsaya girerlerde birşeyler bırakır ama onuda zannetmiyorum airdroplar hep hüsranla sonuçlandı benim için Cheesy

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
August 07, 2018, 07:03:28 AM

para etmiyor denmiş ben şahsen 50 usd'ye sattım elimdekileri 1K mı ne gelmişti 1 usd olacak diye beklememek lazım etherdelta ve forkdelta'da bedavadan satılıyor şu an.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
August 07, 2018, 09:07:18 AM

Çok fazla dağıtım yaptılar.Boğa sezonunda belki biraz yükselebilir.Onun dışında pekte para edeceğini sanmam.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
mct0300 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
August 07, 2018, 10:55:54 AM

para etmiyor denmiş ben şahsen 50 usd'ye sattım elimdekileri 1K mı ne gelmişti 1 usd olacak diye beklememek lazım etherdelta ve forkdelta'da bedavadan satılıyor şu an.
Coinbe de mi sattınız kyc zorunlu mu orada?
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
August 07, 2018, 11:59:40 AM

coinbe.net'ten uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederim, ben yandım siz yanmayın.. Avinoc tokenleri transfer ettim, orada sattım ve LTC aldım Koineks'e gönderdim. 2 saatten fazla oldu ses seda yok, sadece pending. Sonra destek olarak sadece bu https://discordapp.com/channels/365113438030135296/365113438030135298 discord kanalları var ama kanalda admin namına kimse yok. Oradakilerle konuştuktan sonra 2 gündür transfer beklediğini söyleyenler olduğunu gördüm. Az öncede son 1 saattir Avinoc'ları oraya transfer edenlerin tokenleri coinbe.net'e gitmemiş ama tx kayıtlarında transfer gerçekleşmiş görünüyor. Yarına kadar bekleyip olmazsa yapabileceğim her şeyi yapacağım LTC'mi almak için.
Not: Avinoc çok yanlış başladı. Önce saçma sapan cüzdanları bize şiddetle tavsiye etti (coinomi gibi), sonra da bu saçma borsaya giriş yaptı ve bizi mağdur etti.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
August 07, 2018, 12:13:51 PM

15 dolar ediyor bana gelenler kalsın bakalım boğa sezonunda ne kadar edecek o zaman satarız bu gibi tokenler zaten yollayıp satana kadar hızla fiyata düşüyor

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
barslanhan
Member
**

Activity: 658

Graphic Designer

View Profile WWW
August 07, 2018, 12:44:49 PM

Ne taraftan bakarsanız bakın biraz işin kolayına kaçıldı gibi düşünüyorum. ICO süreci , airdrop filan derken bunlar kendilerini şişirdi de şişirdi. Şimdi de basit bir platformda heba ediyorlar. Yatırımcısı tepki göstermeli. Bu kadar aciz bir yaklaşım olmaz. Proje güzeldi, arkasındaki ekip iddialı filan tamamda bu hiç yakışmadı AVINOC'a. Bence acil bir çözüm getirilmeli. Tüm katılımcılara da sabırlar diliyorum. Bir ICO daha heder oldu gitti.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
August 07, 2018, 12:58:23 PM

Airdrop dağıtırken tanesini 1 dolardan hesaplayıp göndermişler, market değeri 4 cent. 250 küsür gelmiş 10 dolar ediyor, hiç yoktan iyidir yine dolar 50tl falan yapıyor.
freim
Member
**

Activity: 462

View Profile
August 07, 2018, 01:02:52 PM

paylaşımın güncel tutulması iyi olmuş bazılarımız yani bazı arkadaşlar airdropa katılmış ve ne durumda olduğunu merak ediyordu bu gerçekten iyi olmuş borsaya girmesi de güzel fakat bana biraz al gelmiş pek bişey etmiyor.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
August 07, 2018, 05:09:48 PM

Airdroptan yaklaşık 300 adet geldi ama şuan pek bir değeri olmasada boğada en azından 100 dolarlık değere ulaşabilir diye düşünüyorum, proje olarak kaliteli çünkü.

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: