Bitcoin Forum
May 22, 2024, 11:41:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Satılık Full Member hesap  (Read 153 times)
Paragon1984 (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
August 01, 2018, 11:49:22 AM

arkadaşlar fotoğraf makineme lens almak istiyorum bu yüzden full member hesabımı satıyorum. hesabın kayıt yılı 2014 activity  200 küsür, 300 küsür post, 100 merit. negative trust olasılığı yok, ister havale, eft isterseniz bitcoin ile ödeme yapabilirsiniz.

fiyat $300

görüşmek için pm atın. hayırlı işler herkese
moba65
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 2

View Profile
August 01, 2018, 01:48:33 PM

su içiyodum fiyatı görünce boğazımda kaldı lan hala öksürüyorum

200 dolara alırım tabi 5-6 smeriti var ise

Atılabilir meritim kaç adet nasıl öğrenebilirim? = bunu öğrenmek için herhangi bir postun sağ köşesindeki +Merit linkine tıklayıp görebilirsiniz Örn: You have 1 sendable merit (sMerit)

meriti yok ise max 150 dolar veririm.
Paragon1984 (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
August 01, 2018, 01:59:05 PM

su içiyodum fiyatı görünce boğazımda kaldı lan hala öksürüyorum

200 dolara alırım tabi 5-6 smeriti var ise

Atılabilir meritim kaç adet nasıl öğrenebilirim? = bunu öğrenmek için herhangi bir postun sağ köşesindeki +Merit linkine tıklayıp görebilirsiniz Örn: You have 1 sendable merit (sMerit)

meriti yok ise max 150 dolar veririm.

fiyat bu. çok da önemli değil satılıp satılmaması. lens için hesabın satılmasını bekleyemedim siparişi verdim zaten..  Grin
Pages: [1]
  Print  

Jump to: