Bitcoin Forum
May 29, 2024, 02:57:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Alım İçin Uygun Seviyeye Geldi  (Read 744 times)
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 13, 2018, 10:50:54 AM

şimdi piyasa zaten kötü yanlız ether de fazladan bir risk daha var. bildiğimiz anlamda ico piyasası artık öldü demiyelimde bitkisel hayatta diyelim. buda ether in performansında piyasa genelinde bile kötü sonuçlar doğurabilir.
icohaberleri
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 2

View Profile WWW
August 13, 2018, 11:11:13 AM

Kripto paralarla alakalı olumsuz bir gelişme duymasam da, genel dünya gidişatından dolayı herkes temkinli davranıyor.  Piyasa 200 milyar dolar seviyesine indi. Daha da fazla düşmemesini temenni ediyoruz.
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 13, 2018, 01:01:24 PM

Kripto paralarla alakalı olumsuz bir gelişme duymasam da, genel dünya gidişatından dolayı herkes temkinli davranıyor.  Piyasa 200 milyar dolar seviyesine indi. Daha da fazla düşmemesini temenni ediyoruz.

son sec kararının uzatılması olayından beri ben de kötü gelişme okumadım. ama bu demek değil ki ether veya bitcoin uygun alım seviyesine geldi. ben etheri 100 dolar pahalıdan almaya razıyım ama yeter ki önüm puslu olmasın. her şey net olsun, ralli başlasın.
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
August 13, 2018, 06:22:07 PM

380$ den zararına sattığım ETH an itibari ile 280$ Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama bütün altlar aynı anda düşüşe geçiyor, bu düşüşler panik satışı değil balina satışı, sistemli bir şekilde kademe kademe dumplıyorlar. ellerindeki mal bitene kadar sürecek sanırım.
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
August 13, 2018, 08:56:20 PM

bence eth şu sıralar çok ama çok düşük fiyatı, bana kalırsa dikkat etmek lazım, 200 ün altını imkanı yok görmez eth
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
August 13, 2018, 09:25:11 PM

bence eth şu sıralar çok ama çok düşük fiyatı, bana kalırsa dikkat etmek lazım, 200 ün altını imkanı yok görmez eth

Bayramda 180 dolardayiz diyebilirsiniz acaba yaşayıp görelim ytd
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 13, 2018, 09:31:09 PM

elime geçen her parayı ya dövize yatırıyorum yada kripto paralara. ethereum uzun vadede yüzümü güldürür kısa vade beklentim yok.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
August 13, 2018, 09:34:45 PM

yahu hala grafik çiziyorlar yukarı aşağı yön veriyorlar:) mesajı okumadım bile sadece grafiği gördüm midem bulandı yine. hala sizin çizdiğiniz grafiklere göre bu piyasanın şekillendiğini mi sanıyorsunuz anlayamıyorum Smiley
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
August 13, 2018, 10:23:31 PM

ethereum benim başarılı bulduğum koinler arasında, bence iyi yerlere gelecektir, fiyat da uygun
by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
August 13, 2018, 11:17:58 PM

Şu an için bütün altcoinler alım için uygun seviyede gibi duruyor bence. Ama ne olacağı belli olmaz tabi bu piyasada belki daha da düşebilir değerler. 
rainmanstern
Newbie
*

Activity: 99

View Profile
August 14, 2018, 06:31:00 AM

Her hafta yeni bir alim seviyesi her hafta aynı muhabbet
Geçen ay 500 dolardi daha düşmez alın dediler geçen haftalards 400 oldu bu seferde alim seviyesi dediler bu hafta 300 dolar

bu şekil iddaalı söylemlere itimat etmeyin.bu piyasanın tepesi olmadığı gibi dibi de yoktur.
koinnman
Jr. Member
*

Activity: 32
Merit: 1

View Profile
August 14, 2018, 09:26:39 AM

Gelmedi efendim. 300 USD'nin de altına inecek. Hep beraber göreceğiz.

ETH ve tüm altcoinler daha da düşecek. Full zarardayız diyecekseniz hodl diyecekseniz ama bikaç güne btc pump yicek. Yine düşecek bu coinler.

satın efendim.
bul168
Jr. Member
*

Activity: 114
Merit: 1

View Profile
August 14, 2018, 09:51:29 AM

Bu başlık teknik analizin işe yaramadığının iyi bir göstergesi olsa gerek. Bu piyasada fiyatlar güncel gelişmelere ve bitcoin hakkında çeşitli kurumların alacağı kararlara göre şekilleniyor. ETF kararı açıklanacağı ortamda altlara girmek yerine btc'ye veya dolara dönmek en doğrusuydu.
Ben yüzde doksan btc'deyim, monero falan vardı satmıştım, bir miktar bch var şimdi keşke onları da satsaydım diyorum.  
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
August 20, 2018, 07:15:17 PM

Başkalarının Ethereum alım seviyesi ile benim Ethereum alım seviyem farklılık içeriyor. Çok para mutluluk getirmez başarı tek amaç olmamalı. Para her şeyi kolaylaştırır ama para ile eşdeğer şeylerde var. Ethereum ucuz seviyede mi evet alınır mı evet.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 20, 2018, 07:35:23 PM

ETF kararının açıklanacağı bu günlerde yapılabilecek en mantıklı hareketin dolara dönmek veya btc de durmak olduğuna inanıyorum teknik analiz bu durumda işe yaramayabilir.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 20, 2018, 07:36:51 PM

Gelmedi efendim. 300 USD'nin de altına inecek. Hep beraber göreceğiz.

ETH ve tüm altcoinler daha da düşecek. Full zarardayız diyecekseniz hodl diyecekseniz ama bikaç güne btc pump yicek. Yine düşecek bu coinler.

satın efendim.
Hocam ytd dememissiniz yarın öbür gün bu postunuz hortlatılıp hakaret yeme ihtimalinizi de unutmamınızı dilerim. Ayrıca söylemek gerekirse bu coinlerin bazılarının abartıldığını düşünüyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
August 20, 2018, 08:22:04 PM

Ethereum alım seviyesi falan hikaye neredeyse harakiri yaptı   Angry Madenciler çok zor durumda, yatırımcılar cinnet geçirmek üzere 400 doların altına düşmesi hiç iyi olmadı Ethereum için. Vitalik ve Ethereum ekibine iki çift lafım var;

Sharding ve Casper 2019 a alınmalı. 2020 ye kadar kim öle kim kala...

powereddd
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
August 21, 2018, 01:28:22 AM

konuyu açtığınızda girdiyseniz şu an zarardasınız epey. Ama tezcanlı biri değilseniz zararınız yakın zamanda çıkar. ethereumdan zarar etmek için bir hayli uğraşmak gerekir.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 21, 2018, 07:03:24 AM

Evet Ethereum alım için uygun seviyeye geldi. Şuan fiyatı 280 Dolar civarında. Ama bende yatırım yapacak nakit para yok. Yanlış bir zamanlama sonucu Ethereum 750 Dolar seviyesindeyken alım yaptım. Anlayacağınız üzere aşırı kızgınım kendime. 😡 Ama bu durumunda yaşanması gerekiyormuş demek ki. Bu da bana acı bir tecrübe oldu.

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1736
Merit: 310

View Profile
August 21, 2018, 07:34:36 AM

Piyasaya para sokacaklar için gerçekten çok uygun bir seviye. 1 yıl içinde en az 3 katına çıkacaktır diye düşünüyorum. Güvenilir bir coin bence eth.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  

Jump to: