Bitcoin Forum
June 23, 2024, 12:26:22 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: EXEN Coin Tartışma Alanı  (Read 300 times)
bitexen (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

Kolay, güvenli, hizli Bitcoin ve Altcoin Borsasi

View Profile WWW
August 01, 2018, 01:24:02 PM

Bitexen tarafından, kullanıcılarına ücretsiz dağıtılacak ve adım adım tümünün geri alınacağı EXEN Coin bugünden itibaren dağıtılmaya başlandı.

EXEN Coin Nedir?

EXEN Coin, Bitexen tarafından Ethereum blok zinciri üzerinde ERC-20 token standardı ile sadece 15 milyon adet üretilen yeni bir kripto-paradır.

EXEN Coin’ler, Bitexen kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılır. Kullanıcılar, Bitexen üzerinde hesap oluşturarak ve başka kullanıcılara referans olarak EXEN Coin’lere sahip olabilirler. Ayrıca düzenlenecek yarışmalar ve kampanyalarla kullanıcılar daha fazla EXEN Coin kazanma şansına ulaşabilirler.

EXEN Coin’ler kullanıcılar arasında, Bitexen alım-satım tahtaları aracılığıyla farklı para birimleri ile alınıp-satılabilir. Böylece EXEN Coin fiyatları kullanıcıların alım-satımlarıyla belirlenir.

Bitexen, Ocak 2019'dan itibaren her üç aylık dönemin sonunda, elde edilen kripto para gelirinin %50'si ile EXEN Coin alım-satım tahtaları üzerinden geri alımları gerçekleştirir. Ne kadarlık alım yapılacağı ve geri alım tarihleri önceden kullanıcılara duyurulur. EXEN Coin geri alımları, kullanıcıların belirledikleri satış fiyatları üzerinden gerçekleşir.

EXEN Coin geri alımları, kullanıcılarda kalan son EXEN Coin geri alınana kadar 3’er aylık periyotlarla devam eder.

Whitepaper: https://www.bitexen.com/resources/exen-whitepaper.pdf
Infografik ve genel bilgiler: https://www.bitexen.com/exen-coin-information

Bitexen'le ilgili bilgi için Bitexen Ana Konu başlığını inceleyebilirsiniz.

EXEN Coin dağıtım ve geri alım modeliyle ilgili sorularınızı bu konu başlığı üzerinde paylaşabilirsiniz.

bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
August 01, 2018, 01:40:21 PM

Hacimsiz bir borsanın coin işine ben sıcak bakmıyorum.

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
August 01, 2018, 03:29:17 PM

Tema orjinal değil.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
Numenor
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 3

View Profile
August 01, 2018, 08:59:17 PM

Valla benim aklıma gelmişti. Tutar mı bilemedim. Üstadlar ne der acaba?
bitexen (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
August 09, 2018, 02:33:40 PM

EXEN/TRY ve EXEN/BTC alım satımı 13 Ağutos'ta başlıyor!

EXEN Coin alım-satımını yapabileceğiniz EXEN/TRY ve EXEN/BTC alım-satım tahtaları 13 Ağustos'ta Bitexen'de açılıyor.

Siz de Bitexen'e üye olarak ücretsiz 100 EXEN Coin kazanabilir, tanıdıklarınıza bizi tavsiye ederek EXEN Coin'lerinizi artırabilirsiniz.

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
August 09, 2018, 03:04:09 PM

merak ediyorum turkiyede bu tip platformlar icin uygulanan herhangi bir yasal mevzuat var mi? acilacak bir bilisim firmasi adi altinda bu tip platformlar kurarak kullanicilara islem yapmalarina imkan saglanabiliyor mu? bu yapilan islemler e-ticaret kapsamina mi sokuluyor
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 09, 2018, 03:42:04 PM

Türk projelerine her zaman önyargıyla yaklaşmışımdır buna da önyargıyla yaklaşıyorum. Üye olmak bile riskli geliyor.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
aximertcan
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
September 05, 2018, 08:38:49 PM

riskli olduğunu düşünmediğim oluşum.
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
September 05, 2018, 09:08:25 PM

merak ediyorum turkiyede bu tip platformlar icin uygulanan herhangi bir yasal mevzuat var mi? acilacak bir bilisim firmasi adi altinda bu tip platformlar kurarak kullanicilara islem yapmalarina imkan saglanabiliyor mu? bu yapilan islemler e-ticaret kapsamina mi sokuluyor

Onu bilemiyorum da fake hacim gösteren bir çok site mevcut, bir vergi memuru olsam CMC ten bakıp direkt vergi cezası yazardım.

bitexen (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
April 03, 2019, 08:52:34 AM

EXEN Coin Geri Alımı Bugün Başlıyor!

3 - 5 Nisan 2019 tarihlerinde ve 14.00 - 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek geri alımlarda, Bitexen elde ettiği kripto-varlık gelirlerinin %50'sini kullanarak EXEN Coin'leri EXEN/BTC alım-satım tahtası üzerinden geri satın alacak ve satın aldığı EXEN Coin'leri Ethereum blokzinciri üzerinde imha edecek.

Geri alımla ilgili detaylı bilgi için https://destek.bitexen.com/hc/tr/articles/360026170771 adresinden bilgi bankası makalemizi inceleyebilirsiniz.

Geri alıma ilişkin sayısal veriler için sosyal medya hesaplarımızı ve www.bitexen.com/exen-stats sayfamızı takip edebilirsiniz.

https://facebook.com/bitexen
https://twitter.com/bitexencom
https://instagram.com/bitexencom

gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 03, 2019, 09:21:39 AM

tahta uzerinden ne gelirse mi diye alinacak yoksa belli bir fiyat uzerinden mi? bir de varliklarimizin  yuzde ellisi derken bu tutar acik mi? kim biliyor sizin kar/zarar durumunuzu.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
April 03, 2019, 09:22:29 AM

Geri alım iyi birşey ama borsada hacim yok şuan için. Dolayısı ile borsa tokeni öyle aman aman iş yapabilecek bir durumda değil.
bitexen (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
April 03, 2019, 09:43:20 AM

tahta uzerinden ne gelirse mi diye alinacak yoksa belli bir fiyat uzerinden mi? bir de varliklarimizin  yuzde ellisi derken bu tutar acik mi? kim biliyor sizin kar/zarar durumunuzu.

Merhaba,

Geri alımlar EXEN/BTC tahtası üzerinden tahta fiyatıyla yapılacaktır. Geri alıma ilişkin 3 aylık dönemde elde edilen kripto-varlık gelirleri ve geri alımda kullanılacak tutarlar https://www.bitexen.com/exen-stats adresinde paylaşılmaktadır.

Sevgilerimizle.

gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 03, 2019, 06:02:55 PM

Merhaba,

Geri alımlar EXEN/BTC tahtası üzerinden tahta fiyatıyla yapılacaktır. Geri alıma ilişkin 3 aylık dönemde elde edilen kripto-varlık gelirleri ve geri alımda kullanılacak tutarlar https://www.bitexen.com/exen-stats adresinde paylaşılmaktadır.

Sevgilerimizle.
bilgilendirme için teşekkür ederim.  "Geri alım için toplam 1.73527286 BTC kullanılacaktır." tutar az olarak gözükse de elinde exen token tutanlar için güzel bir satış imkanı.
btcboob
Member
**

Activity: 269
Merit: 20

View Profile WWW
April 03, 2019, 06:47:35 PM

Uzun zaman önce bitexen borsasına üye olmuştum 100 exen vermişti şuanda değeri ne durumda bilmiyorum hazır konuya rastlamışken borsayı bir ziyaret edeyim.

yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
April 03, 2019, 08:00:59 PM

Şu ana kadar gayet başarılı gidiyorlar bence. Exen coin diplerde değil en azından. Yarışma faan yapıp hacim arttırıyorlar. Epeydir de devam ediyor bıkmadılar, çalışkanlar yani. Bakalım ne olacak.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 03, 2019, 08:05:07 PM

geri alım yapmanız güzel olmuş onun dışında hacimsiz bir borsanın hacimsiz coini uzun vadede belki hacimlenir fakat an itibariyle yatırım yapmayı düşünmem çünkü oldukça riskli görüyorum
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
April 05, 2019, 09:43:23 AM

exen coin güzel bir proje. tonla türk borsası var ama bitexen oldukça çalışkan, trade contestler yapıyor, sanırım buyback vs yapıyor. bir de borsayı kimin kurduğu vs şeffaf. çoğu türk borsasının sahibi kim, yaratıcıları kim bilmiyoruz, zaten  alım-satım dışında çok bir olayları da yok çoğunun. bu noktada bitexeni takdir etmek lazım.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
April 05, 2019, 11:38:35 AM

Bu platform bir türk borsası olarak açılmıştı. Exen coin ödülü dağıtıyordu uzun zamandır bakmadım fiyatı ne durumda olduğuna hatta elimde 100 civarı exen vardı. Muhtemelen çakılmıştır.
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
April 05, 2019, 12:19:55 PM

İlk açıldığında ben kayıt olmuştum o zamanlar 100 EXEN coin veriliyordu, fiyat 0,27TL civarıydı yanlış hatırlamıyorsam şimdi 0,50TL civarı. O zamanlar piyasa hacmi daha iyidi buna rağmen gelinen süreçte iyi değer kazandı.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: