Bitcoin Forum
May 10, 2024, 02:30:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Deleted  (Read 293 times)
anarquia (OP)
Member
**

Activity: 154
Merit: 15

View Profile WWW
August 01, 2018, 10:10:58 PM
Last edit: January 17, 2020, 12:27:26 PM by anarquia

Deleted

The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715308213
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715308213
Reply with quote  #2

1715308213
Report to moderator
1715308213
Hero Member
*

Ignore
1715308213
Reply with quote  #2

1715308213
Report to moderator
1715308213
Hero Member
*

Ignore
1715308213
Reply with quote  #2

1715308213
Report to moderator
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 03, 2018, 10:09:03 PM

Ben de diyorum ki, biraz piyasa bilgisi varsa trade botu tanıtımı yapmak için uygun bir zaman olmadığını görmesi lazım. Ama olay zaten ref kasmakmış, mesele şimdi anlaşıldı.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
fpotur
Newbie
*

Activity: 139
Merit: 0

View Profile
August 04, 2018, 08:58:47 AM

referans kasılan herşeye karşıyım.
Bu ne yaaa
anarquia (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 05, 2018, 08:43:27 PM

Önyargılarınızda boğulmanız dileklerimle. Alın bakalım referans linkini kaldırdım. Şimdi ne bahane üreteceksiniz? Bir de referans linkime laf eden adam profiline reklam almış Cheesy Dinime küfreden müslüman olsa misali

coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
August 05, 2018, 10:59:39 PM

bu forumda herşeye bok atmak adettir. Kaç aydır yazıları okuyorum, artık dayanamadım üye olup yazmak istedim. Her bok atana ben de antibok atacağım. Şu ilk posttaki neyi araştırdınız da bok atttınız cok merak ettim?
anarquia (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 06, 2018, 05:08:20 PM

bu forumda herşeye bok atmak adettir. Kaç aydır yazıları okuyorum, artık dayanamadım üye olup yazmak istedim. Her bok atana ben de antibok atacağım. Şu ilk posttaki neyi araştırdınız da bok atttınız cok merak ettim?

Teşekkür ederim. Adam ekşi sözlük muhalefetiyle bir cümlede sistemi karalayıp gitmiş. Önce bir siteye gir araştır 8 ayda bu adamlar ne yapmış etmiş gelecek planları nedir sor. Ama yok.. Bugün benzer bir platform olan Cryptohopper'ın 40 bin üyesi var. 40 bin.. Tamamiyle yerli olan Paratica ise birçok platformun özelliklerini tek çatı altında topluyor. Benzeri yok. Geliştirilerek çok güzel yerlere gelebilir. Ve 2003 yılında kurulmuş Gebze Teknokent yerleşkesinde Tübitak destekli bir bilişim şirketinin alt şirketi Paratica. Bir anda ortaya çıkmadı

emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
March 26, 2019, 11:19:18 AM

Selam, sistemi kullanan var mı/oldu mu?
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 30, 2019, 03:48:30 PM

Ben oldum olası botlara karşı olmuşumdur ama şu da bir gerçek ki bot  olmayan borsalarda alıcı satıcı arasında çok fazlafiyat farkı  var. Bot bunları önlüyor.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 16, 2019, 12:26:08 PM

Ben kullanıyorum, hayatımda bu kadar mükemmel bir şey görmedim. Tradingview’de grafik kovalıyordum EnaCrypto kendi algoritmamı oluşturabilmem için bunu tavsiye etti. İlk başta bota karşıyım dedim ama bu bambaşka bir şey. İster bot gibi başkasinin algoritmasini kullaniyorsun, ister kendi algoritmani yapiyorsun. Ben MA, EMA, RSI ve BTC fiyat değişimi üzerine bir algoritma kurdum. Yüzde %10 Stop/Loss, %8.5 takip eden stop var. Şu an aynı anda en fazla 5 işleme giriyorum. Her patlayan işlemim totalin %2’si kadar kaybettiriyor, her kazandıran totalin %6.6sı kadar kazandiriyor. Manuel olarak yaptigim işlemin aynisini bota döktüm üstelik algoritmam ayı piyasasinda çok nadir işleme giriyor bu yüzden zarar ihtimali yok denecek kadar az, malesef kendi algoritmamı paylaşamam ama teknik analizden az biraz anlayan birine Paratica’da kendi algoritmasini oluşturmasini tavsiye ederim.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
April 16, 2019, 01:34:00 PM

Ben kullanıyorum, hayatımda bu kadar mükemmel bir şey görmedim. Tradingview’de grafik kovalıyordum EnaCrypto kendi algoritmamı oluşturabilmem için bunu tavsiye etti. İlk başta bota karşıyım dedim ama bu bambaşka bir şey. İster bot gibi başkasinin algoritmasini kullaniyorsun, ister kendi algoritmani yapiyorsun. Ben MA, EMA, RSI ve BTC fiyat değişimi üzerine bir algoritma kurdum. Yüzde %10 Stop/Loss, %8.5 takip eden stop var. Şu an aynı anda en fazla 5 işleme giriyorum. Her patlayan işlemim totalin %2’si kadar kaybettiriyor, her kazandıran totalin %6.6sı kadar kazandiriyor. Manuel olarak yaptigim işlemin aynisini bota döktüm üstelik algoritmam ayı piyasasinda çok nadir işleme giriyor bu yüzden zarar ihtimali yok denecek kadar az, malesef kendi algoritmamı paylaşamam ama teknik analizden az biraz anlayan birine Paratica’da kendi algoritmasini oluşturmasini tavsiye ederim.

neden kendiniz de uzman olarak yayıncılık yapmıyorsunuz hocam?
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 16, 2019, 02:53:00 PM

Ben uzman olacak teknik bilgiye sahip değilim botum 4 farklı koşul oluştuğunda çalışıyor, yaptığım algoritma boğa trendine giren kripto paraların alınması ve kademeli olarak satılması üzerine kurulu. Yani diğer uzmanlarınki gibi yüksek bir teknik bilgiye dayalı olarak değil, tamamen istatistik bilimine dayalı olarak yapıldı. Benim kendi algoritmamı yapmamın sebebi başkasının yaptığı algoritmaların ayı piyasasında nasıl bir tepki vereceğini bilmememden kaynaklanıyor. Ben paramı riske atmayı sevmem, bu yüzden benim yaptığım bot minimum zararla makul değerlerde kâr yapma üzerine kurulu. Yani diğer uzmanlar her gün işlem açan algoritmalara sahipken benim yaptığım algoritma bazen haftalar boyunca pozisyon açmıyor.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
April 16, 2019, 06:59:21 PM

Ben uzman olacak teknik bilgiye sahip değilim botum 4 farklı koşul oluştuğunda çalışıyor, yaptığım algoritma boğa trendine giren kripto paraların alınması ve kademeli olarak satılması üzerine kurulu. Yani diğer uzmanlarınki gibi yüksek bir teknik bilgiye dayalı olarak değil, tamamen istatistik bilimine dayalı olarak yapıldı. Benim kendi algoritmamı yapmamın sebebi başkasının yaptığı algoritmaların ayı piyasasında nasıl bir tepki vereceğini bilmememden kaynaklanıyor. Ben paramı riske atmayı sevmem, bu yüzden benim yaptığım bot minimum zararla makul değerlerde kâr yapma üzerine kurulu. Yani diğer uzmanlar her gün işlem açan algoritmalara sahipken benim yaptığım algoritma bazen haftalar boyunca pozisyon açmıyor.

Ben Selim KMD ve HEG’in algoritmasını kullanıyorum ama Bitcoin düşerken botu kapatıp Tether’e geçiyorum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: