Bitcoin Forum
June 03, 2024, 05:17:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Pes Etmeyenler Buraya  (Read 1315 times)
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
August 02, 2018, 09:12:46 PM

Projeye güvenip ekibi de iyi takip edersek kaybedeceğimizi düşünmüyorum ben.Kısa vadede kayıplar olsada uzun vadede umut veren coinler kazandıracaktır elbette.Şu anda en iyisi ufak miktarlarla da olsa trade tecrübesini geliştirmek.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2100
Merit: 1140

View Profile
August 02, 2018, 09:18:03 PM

hocam pes etmek demeyelim de bir rölantiye girdiğimizi düşünüyorum ve bu "sakin - relax" tavırlar, "aslında blockchain'in ederi bu" tarzı yaklaşımlar, karanlığı gösteren ümitsizler çoğaldı. durgun su bulanık olur, kimse önünü göremiyor, en baba coinde olan da mutsuz, en yeni - ümit vaad eden dalında mansiyon ödülü almak için uğraşan da mutsuz, orta şeker coinde olan da mutsuz...

açıkçası ne halt ettiklerini anlamıyorum, isteseler piyasa 10 dakikada 10x yapacak kapasitede, ellerinde her türlü imkan var, tether var, aylardır relize ettikleri cash paraları var, yığınla btc-eth'leri var, hemen her altcoinde de az-çok pozisyon almış durumdalar. 3. çoğul şahıs kipiyle (onlar) konuşuyorum çünkü bu piyasanın bir piyasa yapıcısı olduğunu düşünüyorum. muhtemelen algoritmalardan, duygu sensörlerinden, big datadan falan besleniyorlar ve kontrollü bir biçimde piyasaya şekil+yön veriyorlar. Marjinal faydaya ulaştıklarında bu çöküşü sonlandırıp big bang yapacaklarına dair umutlarım sürmekte ancak muhtemel bir sıkışıklıkta pozisyon azaltma mecburiyetine düşme riskimiz var. umarım o noktaya gelmeden devran döner.

bir de düşenin dostu olmaz derler, altcoinler de düşüşü bahane ederek dibin dibini deneme çalışmalarına hız verdiler "ethereum 400 dolara düşerse ben neo olarak 30'a düşerim, neo 30 ise waves olaraktan 2 dolar bana yeterli, waves 2 dolarsa taptaze projeler 2 cent..." çok afedersiniz puştlar yarış yapıyorlar aralarında...üstüne üstlük bu durumdan kurtulmaya çalışmak bir yana krizi derinleştirici hamleler, yanlışlar vs bilerek yapılıyor gibi geliyor bana, borsacılardaki deyimle silkeleme falan olmaktan çıktı iş rodeoya döndü, atın boğanın üstünde kalabilmek için zamkla ya da aşkla şevkle yapışmak gerekiyor.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
August 02, 2018, 09:20:05 PM

PEs etmiyoruz topluyoruz ediyoruz falan da bakalım ne olacak halimiz. Açıkçası benim umudum pek kalmadı. Piyasayla oynayanlar bunu es geçtiler hep. İnsanların umudu kalmayınca piyasadan çekilince bu balinalar kimden ekmek yiyecek?
esdbgrydn
Newbie
*

Activity: 86
Merit: 0

View Profile
August 02, 2018, 09:50:04 PM

Guzel haberler var. dunyadaki faiz oranlari cok yuksek ve yeni bir arayis mecbur. Illaki cikicak ama biraz sabirli olmamiz lazim. Butun paranizi kesinlikle bir yere yogunlastirmayin.
musasimsek
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
August 02, 2018, 09:56:13 PM

kazananlar pes etmeyenler olacak bekleyip göreceğiz
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
August 02, 2018, 11:40:12 PM

Yatırımlarımı yaparken üç vakte kadar hedefi tutturacağımı düşünerek yatırım yapmadım, biraz yorgunluk var açıkçası fakat pes etmek yok. Piyasa bir aşağı bir yukarı hareket ederken heyecanlandırıyor.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
August 03, 2018, 05:14:06 AM

Ya o güneşli günler hiç gelmezse diye korkmaya başladım.
Ama her sene aynı döngüyü görüyoruz.tekrar dönecektir bu ico çöplüğü temizlenirse çok daha rahat dönecektir.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 03, 2018, 07:23:43 AM

Ya o güneşli günler hiç gelmezse diye korkmaya başladım.
Ama her sene aynı döngüyü görüyoruz.tekrar dönecektir bu ico çöplüğü temizlenirse çok daha rahat dönecektir.

peşindeyim sanma sakın Smiley sadece tesadüf.

Yeni gelen bir sürü güzel proje var ico lar bu piyasanın gelişmi için gerekli ama sadece iyi olanlara yatırım yapılmalı. Bura da da iş bizlere düşüyor. bilinçli olup çöp olanlara yatırım yapmayıp onları daha girmeden temizlememiz lazım.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
August 03, 2018, 07:48:24 AM

Boğa geldiği zaman bence bir çok coin 0 lanmış olacak ve artacak belli başlı coinler olacak artık scam coinler bir işlevi olmayanlar artmaz bence.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
August 03, 2018, 07:51:57 AM

ben altlarda gerektiği yerden çıkıp parada beklemesini biliyorum. hani maliyet yüksektir, ne satacağım, hold yapıyorum bu kararınıza saygı duyarım. Ama arada düşüyor madem buradan satıp, aşağıdan daha fazla toplarım gibi hamleler düşünülebilir.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
August 03, 2018, 08:17:53 AM

Artık insanlarda inanc bırakmadılar kimse gelip yatırım yapmıyor çünkü hep dip zorlaması yapıyor hiç yukarı hareket görmedim böyle giderse zaten kapanıp gidecek bu sektör
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 03, 2018, 08:23:59 AM

Her kim piyasayı aşağıya basiyorsa aq ben onun. Pes etmedim ama moralim çok bozuk. Siktigimin boğasıni bekliyoruz 7 aydır. Kurban geldi kurbanlık boğalar geldi piyasanın boğası gelmedi. Böyle işin ben ta anasını avradını.......
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
August 03, 2018, 08:39:53 AM

pes edenler bana göre, borçla krediyle girip boğa sezonundan sonraki 8 aylık süreçte dibi görenlerdir. İlk foruma geldiğim günlerde "blockchain teknolojisi" diye diye birçok arkadaşım hep yorumlarda bulundu. Belirli bir karşılığının olmadığını , günlük hayatı kolaylaştırabilecek son derece kullanışlı bir teknoloji olduğu ve aslında bunun da dolar olarak bi karşılığı olduğunun üzücü olduğundan bahsetmişti. Nitekim de şu günlerde haklılar bana göre. Sonuçta amerika dolar basabiliyor sebepsiz yere ve bu dolar basma işi piyasayı etkiler. Sınırlı bir sayıda dolar yok çünkü.

Kaldı ki kendim için söyliyim geçen sene tanıştım ben, keşke bir kaç yıl önce tanışsaydım da şuan emekli modunda takılsaydım. Ama eminim arkadaşlar iyi bir teknolojinin ucundan yakaladık biz , pollyannacılık yapmak istemiyorum ama bir gerçek var ki , eft'nin yerinde olacaktır blockchain.
Odd Thomas
Sr. Member

Activity: 272
Merit: 310

View Profile
August 03, 2018, 09:01:41 AM

Valla her şeyimi buradan yaptım, 0lanırsak da canı sağolsun.
Michael67
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

View Profile
August 03, 2018, 09:27:53 AM

O kadar bunaldım ki bu ağır ağır düşüşten inceldiği yerden kopsun mantığındayım çöp oluyorsa olsun değerleniyorsa değerlensin ama olduğu yerde saymasın gerçekten sıkıcı bir hal almaya başladı.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
August 03, 2018, 09:32:53 AM

Cebimden pek para çıkmadığı için kardan zarar edenlerdenim. Bu yüzden rahatım sanırım ve gittiği yere kadar dayanıcaz. Trade ile elimizdekileri çoğaltmak mümkün ama ben beceremiyorum bunu, aldığım çakılıyor, almadığım yükseliyor. Yapacak bişey yok sonuna kadar burdayız, elbet bir gün yüzümüz gülecek altlardan Cheesy
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
August 03, 2018, 10:53:49 AM

Pes etmek neymiş... Bu alemde pes etmek diye birşey olamaz sanırım. Ancak çokça pişmanlıklar olur, insan pişman olur yıllar önce alıp sattıklarından, alıp da bir unutmuş olsa şimdi öffff... Pes edip de ne yapacağız ki paşalar. Oldu ki pes ettim eeee gün nasıl geçer burasız. CMC'siz... Mümkün değil... Bir daha pişmanlık yaşamak istemiyorsanız -ileriye dönük-, pes etmeyin...
derameyy
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
August 03, 2018, 02:53:02 PM

15 bin lira gibi bir para sokmuştum fakat yüzde 80 civarında eriyip gittiği için en azından soktuğum paradan umudumu kestim ve artık kampanya kovalıyorum.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
August 03, 2018, 04:02:55 PM

Asla hiçbir emtia sonsuza kadar çıkmaz, sonsuza kadar düşmez. Geçmiş tecrübelerimden yola çıkarak diyorum ki: Er yada geç mutlaka yeniden yükseliş olacak. Sonra yine düşecek sonra yine çıkacak. Bu döngü hep böyle devam edecek. Burada en çok dikkat edilecek konu, hangi coinde bekleyeceğiz.
Ayrıca oynaklığın çok olduğu piyasada al/sat yaparak çok güzel para kazanılır.
derameyy
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
August 03, 2018, 06:32:12 PM

Ben yeni geldim bu piyasaya ama güzel bir yerde geldiğimi düşünüyorum. Pes etme hususunda tepeden veya tepeye yakın yerlerden almadıysanız peslik falan bir durum. Her inişin bir çıkışı var.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: