Bitcoin Forum
June 13, 2024, 07:50:15 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: ÇÖKÜŞ DEVAM EDİYOR.  (Read 878 times)
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
August 03, 2018, 12:22:59 AM

Wolwoo'ya kesinlikle katılıyorum. Dominance yükselmesi altcoinleri kalıcı olarak terketmek anlamına gelmiyor bitcoinden bir hareket beklendiğini veya altların zararından kaçıldığını gösteriyor. Şu an bitcoine akan para er ya da geç dönüp dolaşıp altlara geçecektir.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
sawyer1453
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
August 03, 2018, 12:28:38 AM

Bence alt coinler yükselince btc düşer şu şöyle olunca bunlar olur gibi laflar ve beklentiler safsatadan başka bir şey değil. Kendinizi kandırmak için kullandığınız kelimeler.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 03, 2018, 12:31:01 AM

Safsata değil hepsi bir mantığa dayanıyor. Piyasaya para girişi olursa latlar da bitcoin de yükselir. Ama para girişi olmazsa içerideki mevcut parayla alım satım yapılırsa ikisi birden yükselemez ikisi birden düşemez. Biri düşerken biri çıkar biri çıkarken diğeri düşer. Aksi halde ya para girişi ya para çıkışı vardır.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
August 03, 2018, 03:46:13 AM

Şu an itibariyle bitcoin de çöküşte altcoinler içinse ETF kararlarıyla sağlam olanlar kalır diğer çöp coinler ise yok olur gider. Böylece sistem kendi otoeliminasyon modelini geliştirmiş oluyor
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
August 03, 2018, 03:48:58 AM

Altcoinler yakın bir zaman dilimi içerisinde büyük oranda yükseliş gösterecektir tekrar. Bu aşırı düşüşler bizler için alım fırsatı olmalı aslında.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
August 03, 2018, 05:10:22 AM

Bilemiyorum Altan !
Zararımız çok neredeyse bakiyem o kadar dikkatli olmama rağmen yarıya indi.
Bu piyasada bişeyler ters gidiyor.
Proje,teknoloji falan hikaye gibi geliyor artık bana
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 03, 2018, 06:09:53 AM

waves utanmasa 1 dolar olacak:)
neo utanmasa 20 dolar olacak:)
ben bu piyasanin da... coinlarin da... connilerin de...

neyse, bekleyecegiz... elbette ve umarim bize de güler piyasa bir gün:)

Utanmadılar. Hepsi düştükçe daha da düştü maşallah. Wan bile 1 dolar oldu şaka gibi.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 03, 2018, 07:25:23 AM

Korkarım daha hiçbir şey bitmiş değil , dibin dibi burası olmaya bilir dibin dibinin dibi veya daha fazlası da olabilir. WAN ico fiyatına ne kaldı ki şurada. Hepimizin sabretmesi lazım.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 03, 2018, 07:35:59 AM

Market cycle da iki tane alt kısım var.

Bunlardan bir tanesi Anger, diğeri Depression olarak tanımlanıyor.

Herkeste şuan bir sinir var. Ama belki de depresyon için çok daha büyük düşüş gelebilir. Umut edelim ki, bu yaşadığımız depresyon olsun Smiley
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
August 03, 2018, 07:38:51 AM

Koredeki Bithump borsası diğer borsalarla arasında ayrışma yapması ile biliniyor. etf deki para akışı muazzam ve tüm kripto borsalarından daha fazla. eğer böyle etki yapar ise bitcoinde büyüme patlaması yapabilir. hani belki daha önce hiç görmediğimiz 20 bini iki ayda geçmesi gibi girişim olur mu diye düşündürüyor.

diğer taraftan bitcoinde kar satışları geldiğinde altları kaldırmasını da biliyor bu balinalar.
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
August 03, 2018, 07:44:44 AM

Korkarım daha hiçbir şey bitmiş değil , dibin dibi burası olmaya bilir dibin dibinin dibi veya daha fazlası da olabilir. WAN ico fiyatına ne kaldı ki şurada. Hepimizin sabretmesi lazım.

Katiliyorum hocam size yani artik burdan sonra ne kadar daha dibi gorebilir ki. Eger en yuksek fiyatlariyla karsilasirsak 85% dusmus ortalama alt coinlar. Bu sebepten dolayi uzun vadede tekrar guzel noktalara gelecektir.

fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
August 03, 2018, 08:50:45 AM
Last edit: August 03, 2018, 09:28:59 AM by fkod

Kişisel fikrim, btc ve altcoinlerde depresyon çöküşü henüz gelmedi. BTC için de ETF hayali kurulmamasını önemle tavsiye ederim. Jay Clayton bir BTC düşmanı ve aynı zamanda btc düşmanı Trump'ın adamı. Kulisten duyduk falan denmiş. O kulis hangisidir bilmem de o kulisin zannettiğiniz gerçek önemli merkezi kulis olmadığı muhtemel ya da o kulis içindeki yanıltıcı sesler.

Yarın öbürgün de IMF çıkacak diyecek "Bütün Dünya için kendi coinimi çıkardım IMF Coin. Güvenli liman ve reserv para misyonunu da ben üstleniyorum". Yani Amerika'nın planları başka. BTC kimlerin yanına sığınır kimlerin gücünü arkasına alır bilemem ama o güç Amerika değil. Bu bir gün IMF & BTC savaşına da dönüşebilir kimbilir. Velhasılkelam btc nin yüzünü güldürecek olan Amerika olmayacak göründüğü kadarıyla. Durum bu olunca sırada BTC ve ALT lar için büyük bir çöküş var sonucu çıkarmak mümkün.

Ama elbette yakın gelecekte Blockchain ve dolayısıyla onun ürünü dijital paraların geleceği çok parlak. Bu Internet 2.0 yeni bir çağ. Internet 1.0 da tüm Dünya'ya yayılma büyülme sürecinde başlangıçta bir miktar büyümeden sonra yani evre 1 de internet & web teknoloji hisseleri büyük bir çöküş yaşamıştı ama sonrasında final evresinde düştüğü yerden kalkıp koşmaya başladı ve bir daha hiç durmadı. Internetin web dünyasının günümüzde geldiği noktayı görüyorsunuz. Blockchain e bağlı bu piyasa da şimdi evre 1 çöküşünde.
Laedri
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
August 03, 2018, 09:38:49 AM

ABD yahut lider hiçbir ülke sahibi olmadığı varlığın/gücün arkasında durmaz.

bugün BTC'nin dominant sahibi değiller. Madenciliğinin %70'ide Çin'de yapılıyor.

Ama para da dijitalleşmek zorunda ve blockchain bu iş için biçilmiş kaftan yani bir şekilde kabul ve dahiliyet olacak.

Çöküş vb. derken de şahsen 3-5 ayda parayı bulayım yola devam edeyim diyenlerin seslerini duyuyor gibiyim.

FEKAT NE YAZIK Kİ ÖYLE BİR DÜNYA YOK.

2014'e kadar adım atanları 1. nesil olarak adlandırıyorum, o kişiler şu an çok komik rakamlara zengin oldular.

2017 ortası girenler şanslı azınlığın şanslıları.

2018 ise şanssız tayfa ama bekleyebilme kapasitesine sahip ve doğru pozisyon alanlar için hariç.
Resulbil
Jr. Member
*

Activity: 236
Merit: 1

View Profile
August 03, 2018, 01:21:49 PM

Baya da devam edecek gibi duruyor toparlanması baya uzun sürer altlarda baya baya düşer gibime geliyor umut azalıyor
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
August 04, 2018, 08:00:01 AM

bence 7300 dolar seviyelerinde çöküş bitti ve artık tırmanış başlayacak diye düşünüyorum yakın zamanda btc ciddi bir artış gösterebilir tabi buna bağlı olarak da kaliteli alt coinlerde artacaktır diye düşünüyorum diğer alt coinler ise malesef çöküşün dibini görebilirler diye düşünüyorum

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 04, 2018, 08:05:50 AM

Ciddi anlamda çöküş yaşadık ve öncekilere benzemiyor tabii ki doğal olarak her inişin çıkışı olduğu için düze çıkacağız ancak ağır şekilde yaralanmış olanlar vaktinde tedavi edilemediği sürece yola devam edemeyecektir. Aslında bu her zaman yaşanılan şey ama piyasanın geçirdiği süreç hızlanmaya neden oldu, normal süreçte yavaş yavaş dökülme yaşanırken patır patır dökülmelere tanık olacağız.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
August 04, 2018, 08:12:04 AM

En ufak artışta hemen grafikler çiziliyor, şu olursa şu miktara gelecek, evet şu desteğide kırdı gibi yorumlar yapılmaya başlanıyor. Ben %50'nin tahmin edeceği hiçbir harekette boğanın geleceğine inanmıyorum

The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
August 04, 2018, 08:47:44 AM

Bilinen, güçlü, belli başlı altcoinlere bir şey olmaz kanaatindeyim. Bu yüzden %90 hacimli bilinen 2-3 altcoindeyim. Tezos, Neo, Waves.
Diğer milyon altcoine ne olur bilemem Smiley

Katılıyorum. Temel taşı sağlam olan baba coinlere bir şey olmaz fakat çok can acıtır orası kesin. Eğer piyasa uzun süreli bir ayıya tekrardan girerse bunun etkisi yıllarca sürer. Ha aslında bir bakıma benim için iyi olur para buldukça toplarım alttan  Grin
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
August 04, 2018, 09:58:06 AM

altcoinler öldü ya valla 500m dolarlardan olanlar 50mi göremiyor şuan bu da piyasanın ne kadar güvensiz oldugunu gösteriyor! aslında regülasyon gelse iyi olur mu bilemiyorum!
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
August 04, 2018, 10:37:30 AM

ben de wancoin almıştım çok umutlu umutlu. o bile yarıya düştü 1 dolar civarını gördü. Ethereum desen yerlerde yükseliş gelmeyecek gibi görünüyor artık
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: