Bitcoin Forum
June 14, 2024, 06:38:25 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Forbes Analisti: Google Trends’in Bitcoin İştahı Artıyor  (Read 193 times)
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
August 15, 2018, 02:09:52 PM

Birikmiş dolar ve derviş sabrı olsa bende bitcoini donanım cüzdanına atıp o cihazı da kasaya atıp bekletmek isterdim. Nasıl olsa bozulduğunda içindekileri kaybetmiyorsun. 10 sene kadar. Ama o paraya ihtiyacım olmayacak. En iyi hold yöntemi atıl, işe yaramaz para bulacaksın ve hayatını sürekli elde ettiğin kazançlar ile devam ettireceksin.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
sunistator
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 17, 2018, 12:08:19 PM

BTC Dominance oranı hakkında kısa bilgi. Geçen sene Mart'ta %80 oranı ve 1000 dolar fiyatı var. Bu oran %35'lere kadar düşmüş ve bu süreç içerisinde Hazirana kadar 3000 doları görmüş. Yani btc yerine farklı altcoinleri tercih edenler olduğu halde ralli yaşamışız. google trends gibi önümüzde bunun gibi bir sürü veri var.
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
August 17, 2018, 12:34:32 PM

Ben bir suredir trends takip ediyorum ve denk mi geliyor nedir emin değilim ancak yararlanıyorum verilerden, sonuçta bir ilgi odağının eğilimi görüyorum ve onu elimden geldiğince farklı değişkenlerle değerlendirip analiz etmeye çalışıyorum.

felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
August 17, 2018, 01:14:29 PM

“Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur; başkaları korktuğunda ise aç gözlü ol.” Warren Buffet'ın bu sözü şuan ki duruma tam oturuyor. Tüm kripto paralar olabildiğince en düşük seviyelerine geldi ve insanların genelinde bir korku ve endişe hakim. Bu seviyede iken risk alıp yatırım yapmayı tercih eden insanlar en çok parayı kazanan grup olacak.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
August 19, 2018, 03:26:00 PM

Bitcoini özellikle geçen sene duyan duyana. Bir sürü kazanan oldu, terste yakalanıp varını yoğunu kaybeden de. Fiyatın uculadığını düşünenlerin sayısı az değil. Bu para kazanma iştahı yatırımcıları bitcoini zaman zaman google da aramaya itiyor haliyle.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
sundayman
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile WWW
August 19, 2018, 08:55:13 PM

Bu googleun da hangi bayrağa selam verdiği belli değil bir yasak koyuyor aynı anda yatırımda yapıyor insanın kafası karışıyor sonra

Internet Explorer
Member
**

Activity: 208
Merit: 10

View Profile
August 19, 2018, 10:55:26 PM

Bunda geçen senenin etkisi yadsınamaz bir gerçek. Çoğu insan eskiden kripto paraların varlığını bilmiyordu bile. Bitcoin yüksek rakamları görünce ister istemez tanınırlığını artırmış oldu. Tabi medyanın da etkisi büyük bu konuda.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
August 19, 2018, 11:23:03 PM

sağlam bi bounce yapıp tekrar medya desteğini arkasına alıp bilinilirliğini arttırması gerekiyor. başka türlü boğanın geleceğini düşünmüyorum.
EinaiOraCoinDev
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
August 20, 2018, 09:45:07 AM

Google arama motorunda yapılan aramalara göre geçen sene ath zamanlarında Bitcoin aşırı popüler durumda olmuştu. Yeniden arama motorlarında Bitcoin aramalarının coşması halinde yemi ath beklemeye başlayalım.
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
August 20, 2018, 12:07:19 PM

Valla herkes yeni bir ath beklentisine girmiş ama ben paranoyaklığı bırakamıyorum sanırım. Bunun çok ciddi bir işaret olduğunu düşünmüyorum şu an için.
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
August 20, 2018, 12:09:41 PM

İşin aslı eğer Facebook, Twitter ve Google durup durup kriptolara yasak koymasalardı bu kadar aşağıda olmazdık bence. Google'ın bu işten bir beklentisi var bence. Yakında olumlu şeyler duyarız oradan.
Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
August 20, 2018, 03:23:29 PM

Dünyanın her bir tarafından insanların Google vasıtasıyla Bitcoin hakkında yaptığı aramalar da Bitcoin'in değeri üzerinde bir hayli etkili oluyor açıkçası. İnsanların Bitcoin'e karşı olan merakı ve talebi Bitcoin çok kötü seviyelere inmemesine yardımcı olabiliyor.

horranguh
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 25, 2018, 06:45:26 PM

insanın iştahını arttırdığı doğru ama dikkat et boğazındada kalabilir Wink
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: