Bitcoin Forum
May 13, 2024, 06:52:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Lauda ve lanet Negatif Trust ları  (Read 123 times)
Saphire (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 114

View Profile
August 04, 2018, 08:50:54 PM

Arkadaşlar en son katıldığım bir reklam kampanyasında haksız yere bu karaktersiz lauda tarafından negatif trust aldım.
Neden negatif trust verdiği ile ilgili linki altta paylaştım.
Ama olayı yine de yazayım ki ne kadar haklı olduğumu ve bu kişinin özellikle Türkçe yazanlara karşı ne derece haksız negatif trust yapıştırdığını görün.
Katıldığım kampanyada makele yazmıştım. 2500 kelime şartı vardı.
Neyse makaleyi yazdım yayınladım sonuçlar açıklanıyordu bana 2500 kelimeden düşük yazmış (ki hepi topu 20-30 karakter eksikmiş). Ben makalede Roadmap i daha güzel görünsün diye resim dosyası olarak paylaşmıştım. Ama Resimdeki roadmapi anlatan kelimeleri saymamış. Ben de sadece resimdeki yazıların birebire aynısını text olarak yazıp tekrar paylaştım. Ve tekrar incelemesi için rica ettim. Sonrasında ne göreyim hemen negatif trustı basıp beni dolandırıcılıkla suçlamış. Oysa burada amaç en az 2500 kelimeden oluşan tamamen orginal bir makale oluşturmak değil mi? Coinin reklamını yapmak, orjinal makale ile google üst sıralarda çıkmasını sağlamak dğeil mi? Ne olmuş yani düzeltip tekrar inceleme istediysem. Hatta burada ben kendisinden beklerdim "tamam emek vermişsin ama 20-30 kelime eksik olmuş onu da tamamla ya da yok sayacağım" demesini beklerdim.
Her neyse sonradan öğrendim ki bu şahıs TÜrklere karşı özellikle bu şekilde çok negatif trustlar vermiş.
Şimdi bu kişi hakkında mağdur olanlar veya bunun ilerde kampanyasına katılıp da şimdiden mağdur olma olasılığı yüksek olan kişiler olarak ne yapabiliriz. Eğer ortak hareket edersen belki bir yaptırım gelir bu kişiye diye düşünüyorum.

Bu arada konuyla alakalı linki altta paylaşıyorum.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4328146.msg43479226#msg43479226

Tabi sonradan aynı kampanyadan mağdur olan birinin paylaşımlarını buldum. Gerçekten dolandırıcı olanların ödemeleri çatır çatır yapılmış ama bizimkilere ödeme yapmak yerine bir de negatif trust yemişiz bu şerefsiz tarafından.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: